Dziś jest: Wtorek, 29 września 2020, godzina 21:42
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z Hoto...

JarKo
Wiadomość [#1]: 15.11.2005 o 02:49

Konto skasowane

Elo! W tej grze zawsze cos idzie nie tak potluczony.gif
Mianowice jak kazdy posiadacz Hoto zauwazyl ma ono 3 limitowane czary:
25 ducha 60 kruka i 11 jadu biggthumpup.gif
Ja mam problem z ptactwem bo wypuszczony kruk znika doslownie po 1-2 sekundach grrr...co jest qrwa ptasia grypa?
Problem dotyczy 2 w/w broni ktore kupilem,jak mialem swoje jakis czas temu to bylo gites.
Ktos sie orientuje co moze byc przyczyna tego ze tylko 1 czar (nie)dziala tak jak powinien?

Joey_sc
Wiadomość [#2]: 15.11.2005 o 03:38

Konto skasowane

JarKo napisał:
co jest qrwa ptasia grypa?

To zes mnie rozjebal tym hahaha.gif potluczony.gif
Albo bug, a jak przywolasz kruki i znienisz na drugi weap/zdejmiesz hoto to znikna.

UnHolyPri3sT
Wiadomość [#3]: 15.11.2005 o 12:09

Konto skasowane

Hmm... wszystkie kruki znikająconfused.gif Moze tam masz np. 7 lev skilla a walisz ich 20 sucker.gif

+++++

Możliwe, że np. Vex był dupowany i miał takie same ID i to jest przyczyną...

[Edycja - UnHolyPri3sT w 15-11-2005 o 12:18]

dziadek
Wiadomość [#4]: 15.11.2005 o 14:11

Konto skasowane

sam jestes dupowany

JarKo
Wiadomość [#5]: 15.11.2005 o 14:41

Konto skasowane

Joey_sc
Nie musze zmieniac/zdejmowac hota bo one same znikaja.W przypadku ducha jest ok bo znika robiac tak jak mowisz.

UnHolyPri3sT
Z fcr 125 czaruje max 3 kruki i wtedy 1st znika takze pomysl czy da sie wyczarowac 20 lol.gif
A co do vex'a to slyszalem ze tworzac rw to ID jest przedmiotu nadrzednego w tym przypadku flail'a a nie poszczegolnych run
P.S. vex nie ma mozliwosci wyczarowania kruka lol.gif takze na moj dziurawy rozum to tez sie nie kleji hahaha.gif

POMOCY!!!

Wczoraj mialem inny walek ale juz jest ok UFFF mianowicie:
Na baalrunach nie w kazdej grze mialem teleport
BP 15ed JAH ITH BER znalezione wlasnorecznie przezemnie takze duped odpada dziwne co?

To jest dla mnie malo wazne ja chce kruki!!!

[Edycja - JarKo w 15-11-2005 o 14:46]

Swish
Wiadomość [#6]: 15.11.2005 o 15:11

Konto skasowane

JarKo napisał:
Joey_sc
Nie musze zmieniac/zdejmowac hota bo one same znikaja.W przypadku ducha jest ok bo znika robiac tak jak mowisz.

UnHolyPri3sT
Z fcr 125 czaruje max 3 kruki i wtedy 1st znika takze pomysl czy da sie wyczarowac 20 lol.gif
A co do vex'a to slyszalem ze tworzac rw to ID jest przedmiotu nadrzednego w tym przypadku flail'a a nie poszczegolnych run
P.S. vex nie ma mozliwosci wyczarowania kruka lol.gif takze na moj dziurawy rozum to tez sie nie kleji hahaha.gif

POMOCY!!!

Wczoraj mialem inny walek ale juz jest ok UFFF mianowicie:
Na baalrunach nie w kazdej grze mialem teleport
BP 15ed JAH ITH BER znalezione wlasnorecznie przezemnie takze duped odpada dziwne co?

To jest dla mnie malo wazne ja chce kruki!!!

[Edycja - JarKo w 15-11-2005 o 14:46]

Ten bug z teleportem zdarza się czasem, więc się nie przejmuj. Wystarczy przeekwipować enigmę. Kruki? po co ci one... I tak szybko znikają (nawet te niezbugowane) i wtedy trzeba bulić mamonę na przeładowanie.

dziadek
Wiadomość [#7]: 15.11.2005 o 15:40

Konto skasowane

sa klimatyczne ;]

JarKo
Wiadomość [#8]: 15.11.2005 o 16:35

Konto skasowane

Spotkalem paru polakow i okazalo sie ze nie jestem jedynym ktory ma ten problem...
Podobnoconfused.giftylko druidowi nie znikaja o_O nie mam druta to nie sprawdze ale troche to dla mnie dziwne.
Chyba rzeczywiscie osram te ptaki mimo iz zawsze moga pomoc...a klimat swoja droga...

ziomalek16
Wiadomość [#9]: 15.11.2005 o 17:06

Konto skasowane

bug z tele wystepuje gdy zidentyfikujesz przedmiot ktory ma ladunki teleportu (przy identyfikacji to na 100%, nie pamietam czy tak samo sie dzieje gdy tylko najedziesz na przedmiot z ladunkami tele). wtedy wlasnie znika umiejetnosc teleportowania. zawsze pomaga ponowne zalozenie eni.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :