Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:47
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem z Headem

qqryq
Wiadomość [#1]: 05.04.2010 o 22:17

Konto skasowane

Witam mam mały problem, natomiast nie wiem czy opłaca sie marnować 95 frostow i zmieniać http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=49477 ( Bloodfang Hood ) na http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=50089 ( Shadowblade Helmet ). Prosze o mała pomoc;) gram assa.

moje armory: http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=50089

pwnedbylife
Wiadomość [#2]: 05.04.2010 o 22:27

Konto skasowane

tak

MakaO27
Wiadomość [#3]: 05.04.2010 o 22:31

Konto skasowane

jasne, że się opłaca, a i tak prędzej czy później będziesz musiał go zmienić jeżeli zbierasz seta t10 smiley.gif

Prowler
Wiadomość [#4]: 05.04.2010 o 22:58

Konto skasowane

btw masz złe gemy >.< teraz haste>ap ;P

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
qqryq
Wiadomość [#5]: 05.04.2010 o 23:18

Konto skasowane

teraz haste jest lepsze od apconfused.gif z kad te wnioskiconfused.gif

raziel666
Wiadomość [#6]: 06.04.2010 o 00:33

Konto skasowane

z kątowni.

Madness is the gift, that has been given to me!
pwnedbylife
Wiadomość [#7]: 06.04.2010 o 11:59

Konto skasowane

Prowler napisał
btw masz złe gemy >.< teraz haste>ap ;P

kolega chyba nie zna się za bardzo na mechanice rogala. haste zaczyna być lepsze od ap dopiero na pewnym poziomie twojego sprzetu, kiedy bijesz mocniej. troche matematyki i logicznego myslenia rowniez tutaj pomaga. jezeli nie jestes ubrany full icc 25 minimum, to nie ma co gemowac sie w haste, bo ap dalej dla Ciebie bedzie lepsze. Haste zaczyna przejmowac paleczke dopiero gdy masz w granicach 5 k ap i jestes bliski crit capa + masz 2 bardzo dobre dagerki. spreadsheet dokladnie pokaze Ci, ktore gemy sa dla Ciebie w danym sprzecie najlepsze. Jak chodzi o Ciebie qqryq, to dalej 40ap > 20ap10haste > 20haste

qqryq
Wiadomość [#8]: 06.04.2010 o 13:41

Konto skasowane

Wielkie dzięki pwnedbylife;) bardzo lubie twoje wypowiedzi sa rzeczowe i na temat;) ode mnie masz browarekbeerchug.gif

p.s raziel..... bez komentarza.....

raziel666
Wiadomość [#9]: 06.04.2010 o 15:23

Konto skasowane

qqryq napisał
raziel..... bez komentarza.....

sad.gif

Madness is the gift, that has been given to me!
Prowler
Wiadomość [#10]: 07.04.2010 o 14:46

Konto skasowane

kolega chyba nie zna się za bardzo na mechanice rogala. haste zaczyna być lepsze od ap dopiero na pewnym poziomie twojego sprzetu, kiedy bijesz mocniej. troche matematyki i logicznego myslenia rowniez tutaj pomaga. jezeli nie jestes ubrany full icc 25 minimum, to nie ma co gemowac sie w haste, bo ap dalej dla Ciebie bedzie lepsze. Haste zaczyna przejmowac paleczke dopiero gdy masz w granicach 5 k ap i jestes bliski crit capa + masz 2 bardzo dobre dagerki. spreadsheet dokladnie pokaze Ci, ktore gemy sa dla Ciebie w danym sprzecie najlepsze. Jak chodzi o Ciebie qqryq, to dalej 40ap > 20ap10haste > 20haste

patrząc na twoje armory także stwierdzam że masz imo złe gemy, każdy rogue interesujący się swoją klasą w większym zakresie niż gemy, enchanty, build, rotacja, wie że przy twoim gearze powinien się już dawno przegemować na haste. Ja przy 4.8k AP i 28% haste mam same gemy 20 haste i 20ap 10 haste.
no ale to jest tylko imo. pewnie nie przekonam Cie do regemu ale swoje zdanie muszę wtrącić.

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Igor
Wiadomość [#11]: 07.04.2010 o 14:58

Konto skasowane

a nie po to jest spreadsheet, zeby okreslal kiedy nalezy sie przegemowac? i niewiele tu do rzeczy ma ilosc ap.

pwnedbylife
Wiadomość [#12]: 07.04.2010 o 17:02

Konto skasowane

owszem, wiem, ze na moim poziomie gearu haste > ap -.-` jakbys nie zdazyl zauwazyc to w moim poprzednim poscie wlasnie to napisalem. ale nie mam zmiaru wydawac miliarda golda/honoru/emblemow na regemming tylko po to, aby miec te pieprzone 10 dps wiecej srsly. mialem czerwone gemy w bagu, zrobilem sobie 40 ap, mi to nie przeszkadza, nie jestem graczem high endowym w gildii pokroju paragon czy vodka, zebym musial sie takimi rzeczami przejmowac. imo skill > sprzet anyway. watpie czy znalazlbym 5 muti rogali na moim serwerze, ktorzy umieja zrobic lk25 albo valithrie tak, zeby im snd nie zeszlo. w tym wypadku traca 10x wiecej dpsu niz przez to, ze maja o minimalna wartosc slabsze gemy. a w moim przypadku ta roznica wynosi dokladnie 40,12 : 39,89, wiec tego sie nawet nie zauwaza.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :