Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem reconut

Rikka
Wiadomość [#1]: 05.06.2011 o 21:59

Konto skasowane

Jako że to mój pierwszy post na forum witam wszystkichsmiley.gif Ostatnio pojawiła mi się w trakcie gry informacja o tym że reconut jest nieakceptowany przez blizzard. Jedynymi możliwościami wyboru była ignoruj lub wyłącz addon. Czy miał ktoś taki problem? Jeżeli tak to jakiego dps mettera używacie? Reconuta używam od bardzo dawna jednak problem wystąpił dopiero teraz. Bardzo bym prosił o rozwiązaniesmiley.gif

Tremiec
Wiadomość [#2]: 05.06.2011 o 22:21

Konto skasowane

Jesteś pewny, że tego dotyczyła informacja? Ja sam nie miałem takiego komunikatu, a na curse tez nic o tym nie piszą czy forum do tego addonu- musiałeś źle zinterpretować informacje lub dotyczyła ona czego innego.

Rikka
Wiadomość [#3]: 05.06.2011 o 23:13

Konto skasowane

Postaram się następnym razem zrobić screena. Dziś nie miałem czasu bo w trakcie walki mi się wyświetliła i tylko na szybko przeczytałem. Właśnie też się zdziwiłem bo reconuta używam już dość długo. Co dziwniejsze po wciśnięciu wyłącz usunęło mi całkowicie reconuta z folderu addons.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 05.06.2011 o 23:26

Konto skasowane

Opcja wylacz albo ignoruj pojawia mi sie tylko przy starych addonach, ktore sypia bledami. Addon taki jak recount raczej nigdy nie bedzie "nieakceptowany" przez blizz. Moze czas uaktualnic swoje addony ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Rikka
Wiadomość [#5]: 06.06.2011 o 07:53

Konto skasowane

Dzięki za info. Zobacze czy sie następnym razem wyświetli.
PS. Używałem recount v4.1.0a czyli wydaje mi sie że dość aktualny.

watman
Wiadomość [#6]: 07.06.2011 o 09:45

Konto skasowane

Rikka napisał
Jeżeli tak to jakiego dps mettera używacie? Reconuta używam od bardzo dawna /ciap/

jak jeszcze gralem, to recounta wymienilem na addon 'skada' - robi to samo, a byl mniej pamieciozerny - przetestuj jak chcesz...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Rikka
Wiadomość [#7]: 13.06.2011 o 11:43

Konto skasowane

To jednak nie jest to że jest zablokowany przez blizz;p Po prostu zbyt szybko przeczytałem bo to było w trakcie walki z bossem. Chodzi o to że reconut blokuje mi niektóre opcje klienta takie jak "set focus" co znacząco utrudnia walkę. W ogóle nie mogę focusować targetów gdy mam włeczonego recounta.

raziel666
Wiadomość [#8]: 13.06.2011 o 12:31

Konto skasowane

to zapewne nie przez recounta tylko addona do unit framesow np pitbull. recount nie ma nic wspolnego z focusem.

Madness is the gift, that has been given to me!
Rikka
Wiadomość [#9]: 14.06.2011 o 10:59

Konto skasowane

Wyświetla się taki komunikat. Gdy wcisnę ignoruj nic się nie dzieje. A gdy disable usuwa mi recounta.

Nekkro
Wiadomość [#10]: 14.06.2011 o 20:44

Konto skasowane

wciskaj wiec ignore

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Eluveitie
Wiadomość [#11]: 15.06.2011 o 05:57

Konto skasowane

ale to nie jest rozwiazanie problemu ;p

Nekkro
Wiadomość [#12]: 15.06.2011 o 08:15

Konto skasowane

u mnie dziala ok ;)

wymien na skade albo sprawdz czy nie wywala sie przy konkretnej akcji, typu wypisanie dps na chacie czy cos w ten desen, moze tu gdzies szwankuje. Nie przychodzi mi do glowy nic co jest zwiazane z recountem a mogloby wchodzic w interakcje z UI blizzarda.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Rikka
Wiadomość [#13]: 15.06.2011 o 20:12

Konto skasowane

Już wiem dokładniej wywala się tylko na 2 ostatnich bossach tej instancji. Przy reszcie jest ok.

PS. Jak wcisnę ignoruj dalej nie pojawia mi się focus więc to w ogóle nie jest rozwiązanie. Po prostu znika komunikat.

[Edycja Rikka - 15.06.2011 o 20:14]

Nekkro
Wiadomość [#14]: 16.06.2011 o 07:58

Konto skasowane

to zglos to do autora addona, ewentualnie sprawdz commenty na curse czy nic o tym nie pisza.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :