Dziś jest: Wtorek, 29 września 2020, godzina 23:04
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem paladin tank

Langol
Wiadomość [#1]: 04.05.2010 o 20:09

Konto skasowane

Witam,
Mam problem ponieważ jestem prot paladynem na 69lvl. Mój problem polega na tym, że mam strasznie mało HP jak na ten lvl i mam problemy z tankowaniem na instancjach np.Utgarde Keep. Praktycznie każdy dungeon kończy się wipem z mojej winy. Czy wiecie co mógłbym zrobić żeby mieć więcej HP?? Armory: Langol (burning legion)

atylla3
Wiadomość [#2]: 04.05.2010 o 20:41

Konto skasowane

Dziwisz się, że masz mało hp jak masz sprzęt jeszcze z początków TBC? Wstrzymaj się z tankowaniem zanim nie zbierzesz trochę sprzętu z questów w Northrend. Poproś też jakiegoś Blacksmitha żeby zrobił ci cały Cobalt set (8 itemów do tankowania, które można nosić od 70 lvl) .Tu masz link np do chesta.

Belert
Wiadomość [#3]: 05.05.2010 o 08:03

Konto skasowane

nie tankuj instancji w northrnd bo nikt nie jest w stanie cie utrzymac przy zyciu jak masz sprzet z TBC.
Przynajmiej z 2 levele jeszcze i caly sprzet do wymiany, no i jakas dobra tarcza.

Hunterek
Paladyn
Langol
Wiadomość [#4]: 05.05.2010 o 13:42

Konto skasowane

ok dzieki za pomoc. A ile kosztowałoby mniej więcej zrobienie tego cobalt setu ?

watman
Wiadomość [#5]: 05.05.2010 o 14:20

Konto skasowane

Langol napisał
ok dzieki za pomoc. A ile kosztowałoby mniej więcej zrobienie tego cobalt setu ?

sprawdz na AH - cena bedzie sie roznic zaleznie od serwera...
jesli to jakis set, ktory sie wykorzystuje do levelowania BS to pewnie bedzie za grosze na AH, jesli nie, to pewnei za matsy + 5g od itema ci to ktos wykrafci

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
atylla3
Wiadomość [#6]: 05.05.2010 o 14:48

Konto skasowane

Na cały cobalt "set" potrzeba 37 cobalt barów. U mnie na serwie kosztowałoby to aktualnie ok 80-90golda plus ewentualna opłata dla kowala za usługę. Póżniej pamiętaj żeby systematycznie wymieniać te itemki na Tempered Saronite "set", pierwsze dostajesz spodnie i pas na 74 lvl i pożniej co lvl kolejne. Kosztują już trochę więcej, ale i tak jest to chyba najlepszy sprzęt dla tanka podczas levelowania.

Langol
Wiadomość [#7]: 05.05.2010 o 19:28

Konto skasowane

dobra secik cobalt już kupiony jeszcze tylko jakąś fajną tarczę znaleźć i po kłopocie smiley.gif Dzięki wszystkim za pomoc.

atylla3
Wiadomość [#8]: 07.05.2010 o 19:39

Konto skasowane

Tarcze też zrób z BSa. Cobalt Triangle Shield na 70lvl, a póżniej dwie saronite na 73 i chyba 77lvl. Zajrzyj na wowhead w blacksmithing to będziesz wiedział co mogą kowale dla ciebie jeszcze ciekawego zrobić.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :