Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 10:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem - Gemy

matxpl
Wiadomość [#1]: 05.01.2010 o 22:26

Konto skasowane

Witam mam problem poniewaz zastanawiam sie nad zmiana gemow slyszalem ze lepiej dac wszystkie w arp ale nie jestem dokonca przekonany, mam nadzieje ze powiecie mi co jest lepsze smiley.gif wstawiam tak na wszelki wypadek moje armory:
http://eu.wowarmory.co(...)euszekpl
Z gory thx

raziel666
Wiadomość [#2]: 06.01.2010 o 00:58

Konto skasowane

po pierwsze masz za duzo expertise (26 to max!) a za malo troche hita ( z 300-350 powienies miec).
a poza tym czy powienies sie gemowac w arp? nie mam pojecia. mysle, ze na poziomie twojego sprzetu agi i arp maja podobna wartosc. pofarm heroici i kup se rece i nogi t9, to ci moge poradzic.

Madness is the gift, that has been given to me!
Owczarczak
Wiadomość [#3]: 06.01.2010 o 11:03

Konto skasowane

26 to jest cap na expertise. Żaden max biggrin.gif Może dalej iść w expertise tylko, że nic to mu nie da.
Poza tym, nie ma gemów z expertise, tylko to jest efekt bonusów od itemów.
Więc, tak jak mówiłeś... heroici to podstawa, wyfarm matxpl wszystko co możesz kupić za triumphy...
możesz się gemować pod agi ale i tak pewno później będziesz musiał powymieniać gemy pod arp.
Więc jak zależy ci na oszczędności to możesz już teraz wkładać arp.
Widzę, że grasz jeszcze starym buildem pod combat.
Może pomyśl nad czymś aktualnym. Czyli build:
http://www.wowhead.com/?tal(...)0xRt:Nhk
Od 3.3 weszła zmiana dotycząca deadly poisonów
http://www.wowhead.com/?item=43232
Teraz deadly poisony jeżeli maja 5 stacków na targecie to każdy kolejny powoduje zaaplikowanie poisonu z 2 targetu.
Dla tego jest taka mała zmiana w buildzie. Że daje się 4 punkty w improved poisons a 1 w vile poisons.
Przy takim układzie deadly poisona zakładasz na offa a instanta na maina. Jeżeli pasuje ci taki typ gry, to polecam bo można naprawdę niezły dps przy tym zrobić.

[Edycja Owczarczak - 06.01.2010 o 11:04]

Thomnal
Wiadomość [#4]: 06.01.2010 o 12:18

Konto skasowane

Owczarczak napisał
Poza tym, nie ma gemów z expertise, tylko to jest efekt bonusów od itemów.

Gemy z expertise są jak najbardziej. Pytanie, czy warto ich uzywać, to już zupełnie inna kwestia.

raziel666
Wiadomość [#5]: 06.01.2010 o 13:00

Konto skasowane

czytanie ze zrozumieniem.
owczarczak piszac "nie ma gemow z expertise" mial na mysle ze on (ten koles) nie ma (aktualnie w swoim sprzecie) gemow z expertise a wysoki expertise to wina statow na itemach.
26 to jest cap na expertise. Żaden max biggrin.gif Może dalej iść w expertise tylko, że nic to mu nie da.

moze niedokladnie sie wyslowilem ale juz sie tlumacze...
nie uzylem slowa 'cap' gdyz koles ktory ma ponad cap expertise najpewniej nigdy nie slyszal o capach w wowie wiec chcialem uzyc slowa, ktore dobitnie mu pokaze ze wiecej niz 26 expertise nie powinies miec tongue.gif
a i piszac rece i nogi t9 mialem na mysli cale t9 (4 czesci, uzupelnic to glowa albo narami za badge).

Madness is the gift, that has been given to me!
Thomnal
Wiadomość [#6]: 06.01.2010 o 13:15

Konto skasowane

raziel666 napisał
czytanie ze zrozumieniem.

Może i tak. Ale przydaje sie też pisanie z właściwą interpunkcją.

Owczarczak
Wiadomość [#7]: 06.01.2010 o 15:06

Konto skasowane

Dobra, już wszystko wiadomo, nie ma co się przekomarzać kto jak pisze, i kto zachowuje interpunkcję a kto nie... bo to raczej nie ma sensu biggrin.gif.
Co do słowa cap... to w sumie racja... czasami lepiej trochę prościej mówić.. biggrin.gif

watman
Wiadomość [#8]: 06.01.2010 o 15:31

Konto skasowane

matxpl napisał
Witam mam problem poniewaz zastanawiam sie nad zmiana gemow slyszalem ze lepiej dac wszystkie w arp ale nie jestem dokonca przekonany, mam nadzieje ze powiecie mi co jest lepsze smiley.gif wstawiam tak na wszelki wypadek moje armory:
http://eu.wowarmory.co(...)euszekpl
Z gory thx

gemy gemami, ale wez ty sprzet chociaz troche poenchantuj, bo az zal patrzec sad.gif

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
matxpl
Wiadomość [#9]: 06.01.2010 o 17:22

Konto skasowane

Ok dzieki wszystkim ;D czyli tak : musze poenchantowac gear, zebrac triumphy na t9 itp, zmienic build( z tym zwiazany fakt ze na mh instant na off deadly) powoli zmieniac gemy na arp, i podwyzszyc hit rating ? tak to wszystko biggrin.gif ?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :