Dziś jest: Środa, 20 marca 2019, godzina 12:27
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Problem 60 lvl

Xauron
Wiadomość [#1]: 26.12.2010 o 12:39

Konto skasowane

Witam wszystkich
Ostatnio postanowiłem spróbować szczęścia z kolejną (nietestowaną jeszcze przeze mnie) grą blizzarda.
Dorwałem CD-key do CLASSIC-a, dobiłem 60 lvl moim Hunterem i chciałem na spokojnie zacząć śmigać na jakieś podstawowe insty + BG za Honor Points (Zależało mi na itemkach PvP).
Niestety okazało się, że mam poważny problem bo dokładnie na 60 lvl BG jest dla mnie niedostępny, cały czas w zakładce Average Wait Time mam wyświetlone "Unavailable".
Przeszukałem google i jedyne co znalazłem to wskazówka dotycząca "Experience Eliminator-a" nieopodal BattleMastera, który miał mi zatrzymać doświadczenie aby nie nabijało mi się podczas BG, niestety to nic nie dało :/ (A jeszcze zabrało 10G :P ) Zastanawiam się czy jest jakiś sposób na wyeliminowanie tego problemu tak abym nie musiał stwarzać nowej postaci lub żebym nie był zmuszony do kupowania TBC skoro to tylko świąteczna zajawka smiley.gif (Poza tym nie uśmiecha mi się wciągać w to 5 miesięcy przed maturą xD)

Z Góry dziękuję za Waszą pomoc

[Edycja Xauron - 26.12.2010 o 12:41]

Garn
Wiadomość [#2]: 26.12.2010 o 13:17

Konto skasowane

Teraz jest chyba tak zrobione że 60-tki muszą walczyć na BG z 60-64 lvl (bo gdyby walczyli z 55-59 to by mogli zebrać full gear na 60 i by bili na hita, takie zabezpieczenie przed twinkami). No a żeby walczyć z kimś kto ma >60 musisz mieć TBC

Blizzard nie wspiera Classica = Nalepiej kup dla nich wszystkie dodatki smiley.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Xauron
Wiadomość [#3]: 26.12.2010 o 14:35

Konto skasowane

To zabezpieczenie rozumiem i popieram ale po jaką cholerę ktoś wprowadza ograniczenie walki między posiadaczami Classic-a a Cata ? ! smiley.gif Jeśli 60-tka przegra z kretesem w walce z 85 to jej sprawa czyż nie ? :P (nota bene przegra na 100% żeby nie było, że się łudzę, iż z Classikiem zawojuje Azeroth xD ) lub 60 a 64 na BG (ale to już kwestia umiejętności gracza)
Słyszałem również opinie, że to wcale nie jest wina braku TBC czy każdego innego dodatku tylko braku chętnych na BG po levelu 60 ale to mi się wydaje trochę naciągane. Choć może faktycznie po prostu od dwóch dni nie ma chętnych a ja za bardzo się przejmuję.

Arthasus
Wiadomość [#4]: 26.12.2010 o 19:12

Konto skasowane

to prawda ze nie ma chetnych, znakomita wiekszosc nie zatrzymuje sie na 60 lvlu tylko prze zeby wbic jak najszybciej 85 lvl i zaczac prawdziwe pvp i pve

Arthasus Burning Blade
frodm
Wiadomość [#5]: 11.05.2011 o 21:05

Konto skasowane

mam ten sam problem na 80 lvl i też od dwóch dni -,-

atylla3
Wiadomość [#6]: 11.05.2011 o 22:07

Konto skasowane

frodm napisał
mam ten sam problem na 80 lvl i też od dwóch dni -,-

Fajnie. Ale nie mów, że odkopywałeś ten temat tylko po to żeby się tym pochwalić.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :