Dziś jest: Czwartek, 4 czerwca 2020, godzina 03:08
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: Problem

Dorfie
Wiadomość [#1]: 10.10.2010 o 14:33

Konto skasowane

Od niedawna uzywam Lui. Jednakze mam dwa problemy.
1) nie mam pojecia jak usunac zbedne "ikony na szarym tle" Trickow i rogue power barow.(widoczne na screenie po lewej stronie)
http://img135.imageshack.us/i/problemyc.jpg/

2) Nad ramka mojej postaci widoczne sa timery. Jest ich jednak w raidzie zdecydowanie za duzo. Chcialbym zredukowac ich ilosc gdyz zajmuja zdecydowanie za duzo miejsca :/
to samo z debuffami powyzej ramki targetu. Chcialbym ograniczyc jedynie do debuffow, ktore zostawiam ja.
http://img508.imageshack.us/i/noweui2.jpg/

3) /focus Imie Mobka - nie dziala mi w tym ui focus, nie mam pojecia dlaczego...

AD pytania drugiego, probowalem bawic sie fortexorcistem lecz jednak moje umiejetnosci/wiedza w materii tego addonu jest niewystarczajaca.

Prosze o wsparcie,
Pozdrawiam.

Ashama
Wiadomość [#2]: 11.10.2010 o 09:02

Konto skasowane

1) nie mam pojecia jak usunac zbedne "ikony na szarym tle" Trickow i rogue power barow.(widoczne na screenie po lewej stronie)
http://img135.imageshack.us/i/problemyc.jpg/


Addon StatBlockCore, tam można się tego pozbyć ;)

2) Nad ramka mojej postaci widoczne sa timery. Jest ich jednak w raidzie zdecydowanie za duzo. Chcialbym zredukowac ich ilosc gdyz zajmuja zdecydowanie za duzo miejsca :/ to samo z debuffami powyzej ramki targetu. Chcialbym ograniczyc jedynie do debuffow, ktore zostawiam ja. http://img508.imageshack.us/i/noweui2.jpg/


Musisz pogrzebać w ustawieniach Forte. Za ten timer używany w Lui odpowiada zakładka "Spell Timer". W niej masz ustawienia "Spell coloring / filtering" Tam pozaznaczaj tyle te elementy, które chcesz by były wyświetlane.

Co do focusa - nie wiem jak w OUFie, bo ten Unit Frame jest domyślnie w Lui. Ja go nie używam - wymieniłem na Pitbull'a i tam fokus działa prawidłowo.

[Edycja Ashama - 11.10.2010 o 09:03]

Dorfie
Wiadomość [#3]: 11.10.2010 o 12:34

Konto skasowane

Hmm w zasadzie Twoje wskazowki wiele pomogly, dzieki.
Jednak pozostala ostatnia bolaczka. Cale UI ma u mnie tak jakby sztywnego save.
Mam na mysli, zmiany, ktore wprowadzam sa aktualne tylko po ich dokonaniu. Mianowicie po /reloadui badz relogu postaci, wszystko wraca do stanu poprzedniego :/

Bede wdzieczny za kolejna wskazowke, pozdrawiam.

Ashama
Wiadomość [#4]: 11.10.2010 o 18:04

Konto skasowane

Bo sporo rzeczy wpisanych jest w config samego LUI w pliku LUI.lua w katalogu z addonem. Więc czasami przesunięcie czegoś w setupie konkretnego addona, powoduje tylko zmianę do czasu kolejnego reloadu pliku .lua, który przywróci config do poprzedniego stanu.
Niektóre rzeczy jak na przykład pozycję Grid'a (bo dla mnie jako healera, pozycja w rogu ekranu była niewygodna - przestawiłem go na środek) trzeba ustawiać nie z setupu Grida, tylko z configu w Lui. Sporo addonów, które są tam dołączone można również wymienić na te, które bardziej Ci się podobają - ja wywaliłem Recount i Omen - zastępując je Skadą. Elementów takich jest całkiem sporo (addon do bagów, lootu, minimapa itd.)
Jak będziesz miał jakiś konkretny problem to pisz tu czy na PW - troche siedziałem w configu tego UI i może uda mi się pomóc.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :