Dziś jest: Sobota, 11 lipca 2020, godzina 13:37
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 E-sport ProStarCraft.PL zaprasza!


Odpowiedź

Temat: ProStarCraft.PL zaprasza!

A-Pack
Wiadomość [#1]: 27.04.2012 o 17:04

Konto skasowane

Witam wszystkich,

od jakiegoś już czasu prowadzę stronę ProStarCraft.PL. Być może część z Was zdążyła już zapoznać się z tą stroną, jednakże chciałbym pokrótce przedstawić Wam to, możecie znaleźć odwiedzając ProStarCraft.PL.

Czego tak naprawdę można się spodziewać na ProStarCraft.PL? Po pierwsze i najważniejsze: wieści z Korei. Jest to zdecydowanie najważniejszy punkt, a co ważniejsze, nie będę ograniczał się jedynie do StarCrafta II, gdyż z całą pewnością znajdziecie tutaj relacje z najważniejszy lig Brood Wara. Pomyślicie pewnie, że jest to głównie kwestia sentymentalna, gdyż pierwsza odsłona SC odchodzi już powoli w niepamięć, jednak ja wciąż uważam, że Brood War ma jeszcze całkiem sporo do zaoferowania przeciętnemu widzowi. Pojedynki w ProLeague wciąż stoją na niebotycznym poziomie i dostarczają wielu emocji. Co dalej? Z pewnością GSL. Jest to obecnie bez wątpienia najlepsza i najbardziej wymagająca liga SCII, dlatego możecie spodziewać się wielu informacji na jej temat. Zapowiedzi meczów, podsumowania, tabele i statystyki – wszystko to będziecie mogli znaleźć na tej stronie. Jak już jesteśmy przy GSL, to oczywiście należy też wspomnieć o GSTL, z której również pojawiać się będą relacje.

Tak jak już wcześniej wspomniałem, głównym tematem przewijającym się przez stronę będą wieści z Korei. Jednak nie jest to jedyny punkt. MLG, NASL jak również IEM i różnego rodzaju eventy organizowane przez Blizzard. Jednakże w tym wypadku będę ograniczał się jedynie do informacji na temat zbliżających się eventów oraz czegoś na wzór po turniejowych raportów. Kontynuując tę myśl chciałbym „ogłosić”, że wraz ze startem strony rozpocznie się współpraca z jedną najbardziej popularnych stron o tematyce SC w Polsce – starcraft2tv.pl, prowadzoną przez itzMorgluma. Z całą pewnością znajdziecie tutaj zapowiedzi relacji przeprowadzanych przez Morgluma, jak również informacje na temat turniejów na których pojawi się ekipa sc2tv.pl.

Idąc dalej chciałbym pokrótce przedstawić Wam poszczególne działy:

Kalendarz – chyba każdy wie czego można się tutaj spodziewać. Kalendarz wypełniony jest zapowiedziami wszystkich znaczących eventów. Znajdziecie tutaj zarówno informacje na temat turnieju, jak również linki do streamów oraz VODów.
Global StarCraft II League – to tutaj znajdziecie wszystkie informacje na temat GSL. Wszystko począwszy po zasady turnieju, po aktualną klasyfikację generalną.
Major Tours – tutaj znajdziecie informacje nt. turniejów odbywających się poza granicami Korei. Obecnie dział ten jest w budowie, ale systematycznie będą pojawiały się tu kolejne informacje.
Brood War – jeżeli wciąż nie wiesz czym jest MSL lub OSL, z całą pewnością musisz zaglądnąć do tego działu. Mnóstwo informacji na temat najstarszych profesjonalnych lig rozgrywanych na platformie StarCrafta.

W jakiej formie będą przedstawiane informacje na stronie? Wraz ze startem zakładam sobie następujące rzeczy:
- raporty z ProLeague – będą to podsumowania meczów rozegranych na przestrzeni tygodnia;
- raporty z GSL – podobnie jak w przypadku ProLeague;
- tabele – zawsze aktualne tabele poszczególnych rozgrywek;
- informacje podsumowujące ważniejsze turnieje ze sceny StarCraftowej;
- zapowiedzi nadchodzących pojedynków zarówno w ProLeague jak i GSL.

Co zatem w planach?
- „Battle report” – wraz z rozwojem strony chciałbym wprowadzić cykl pod tą nazwą, którego celem będzie szczegółowa analiza najlepszej gry minionego tygodnia;
- rozbudowa „Kompendium” lig na stronie – wraz z rozwojem strony będą pojawiały się kolejne artykuły przybliżające Wam poszczególne ligi zawodowe StarCarfta;

Na zakończenie chciałbym zachęcić Was do czytania i komentowania, tak abym wiedział w jakim kierunku chcielibyście aby strona się rozwijała. Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana :)

Przypominam również, że już dzisiaj rozegrany zostanie finał pierwszego turnieju organizowanego przez ProStarCraft.PL. Do fazy Play Off awansowali: Druzdil, DaNa, Matiz oraz Zazu. Start relacji z finałowego dnia planowany jest na godzinę 20:00. Więcej informacji na temat turnieju znajdziecie na stronie. Zapraszam :)

Tomasz „A-Pack” Radomski.

Sulphuriell
Wiadomość [#2]: 27.04.2012 o 18:09

Konto skasowane

Fajna inicjatywa, jeszcze trochę, jak będzie Proliga SC2, to dopiero będzie o czym pisać ^^Co to za świat, że już nawet sku rwysyństwo nie popłaca?
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :