Dziś jest: Czwartek, 24 maja 2018, godzina 16:06
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Prist pomoc pliz XD

Balduro
Wiadomość [#1]: 23.09.2008 o 16:09

Konto skasowane

siemka mam pytanko miał by ktoś chwilę i przetłumaczył by mi nowe talenty w shadow disc i holy u priesta w wTOLK i spele bo ja słabo znam ang z góry dzięki

Trzeba żyć, nie tylko istnieć.
TurboChargedFlyingMachine
Wiadomość [#2]: 23.09.2008 o 16:28

Konto skasowane

Słownik + mózg = sukces

korwin
Wiadomość [#3]: 23.09.2008 o 17:03

Konto skasowane

Balduro napisał
siemka mam pytanko miał by ktoś chwilę i przetłumaczył by mi nowe talenty w shadow disc i holy u priesta w wTOLK i spele bo ja słabo znam ang z góry dzięki

Jesli nawet skilli nie rozumiesz, to nie graj w ta gre.

Balduro
Wiadomość [#4]: 23.09.2008 o 17:20

Konto skasowane

w ta gre mój drogi gram od beta testów poprostu mam 64 lata i jak ja chodziłem do szkoły to nie było tam ang

Trzeba żyć, nie tylko istnieć.
Morkus
Wiadomość [#5]: 23.09.2008 o 17:35

Konto skasowane

Jako 64 letni człowiek powinien Pan Dziadzia umieć jakoś zatytułować post .. Bo "Prist pomoc pliz XD" jest na poziomie.. no na pewno nie na dorosłego/starszego człowieka. smiley.gif

Tak w ogóle to Dziadzia powinien wnukami się zająć, a nie tracić czas w wowie!

[Edycja Morkus - 23.09.2008 o 17:35]

Last.fm -> http://www.lastfm.pl/user/Nuoone
Sha
Wiadomość [#6]: 23.09.2008 o 23:10

Konto skasowane

Morkus napisał
Tak w ogóle to Dziadzia powinien wnukami się zająć, a nie tracić czas w wowie!
[Edycja Morkus - 23.09.2008 o 17:35]

zaś Pan Ordynarny Gnojek przymknąć dziób jeśli jedyne co potrafi wymodzić to głupowate, chamskie przytyki
===

talenty proponuję zacząć tłumaczyć samemu, to dobra okazja żeby tak naprawdę podszkolić język i bawić się wow-em dużo lepiej niż teraz

-> Sha <-

Cromsher napisał
Ale na orginalnym trzeba placic, a ja nie mam pieniedzy

bambulance napisał
Poki co jestes nikim, i do tego ironizujac pograzasz sie jeszcze bardziej.
Kr4tos
Wiadomość [#7]: 23.09.2008 o 23:51

Konto skasowane

64 lata ? chyba 6+4,,,

nazwa topicu.... bez komentarza

Sha napisał
zaś Pan Ordynarny Gnojek przymknąć dziób jeśli jedyne co potrafi wymodzić to głupowate, chamskie przytyki

co takiego zrobil?! czy gdybym ja napisal ze mam 70 lat i potrzebuje tlumaczenia to mieliby mnie traktowac lepiej niz 15 latka ktory nie umie angielskiego? nie zartuj to jak on sobie wyobraza questwanie w wotlk?

do zalozyciala tematu... nawet jesl to prawda to z tego co piszesz wynika ze jakiegos jezyka sie uczyles co to bylo niemiecki? rosyjski? niemieckie serwery sa rosyjskie zalozyli stosunkowo niedawno wystarczt reroll

[Edycja Kr4tos - 23.09.2008 o 23:59]

Sha
Wiadomość [#8]: 24.09.2008 o 00:09

Konto skasowane

ależ nie, nikogo nie należy traktować lepiej - lub właściwie wszystkich należy traktować tak samo _dobrze_
niektórzy, jak zauważyłem, prosza tutaj o pomoc w wyjątkowo, cóż, głupich sprawach - w tym wypadku chyba lepiej taki post zignorować (olać) niż wsadzać komuś szpile. nędzne to, smarkate, bez sensu i nic nie wnosi.

no i niestety, o ile mamy serwery w wielu różnych językach, to nie słyszałem o rosyjskiej beciesmiley.gif a to niestety oznacza, że albo OP podszkoli angielski, albo mu przepadnie ze 3/4 zabawy - bo na to, żeby ktoś to w ramach akcji charytatywnej tłumaczył (wraz z kolejnymi zmianami) raczej się nie zanosi...

-> Sha <-

Cromsher napisał
Ale na orginalnym trzeba placic, a ja nie mam pieniedzy

bambulance napisał
Poki co jestes nikim, i do tego ironizujac pograzasz sie jeszcze bardziej.
Kr4tos
Wiadomość [#9]: 24.09.2008 o 00:44

Konto skasowane

nie jestem pewny czy on ma na mysli bete wotlk

[Edycja Kr4tos - 24.09.2008 o 00:45]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :