Dziś jest: Piątek, 17 sierpnia 2018, godzina 15:40
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Priest PvP/PvE

MisiekD
Wiadomość [#1]: 06.11.2008 o 09:00

Konto skasowane

No wiec zaczynam teraz swoja przygode z priestem i mam takie pytanko, jaki build do lvlowania priesta?

A po 2 slyszalem ze do PvP najlepszy preist to Holy/Discipline czy Discipline/Holy, nie pamietam juz, moze porafi ktos z Was podac jakis fajny build wlasnie pod to na pvp?

EHunter
Wiadomość [#2]: 08.11.2008 o 21:21

Konto skasowane

najlepszy do expienia jest oczywiście shadow priest

ale nie wczuwaj sie, bo pozniej bedziesz musial prosic zeby cie na raidy zapraszali. jak tylko 70 masz to walisz reset i holy. albo hybryda- holy discipline, bo w sama discipline sie nie oplaca

[Edycja EHunter - 08.11.2008 o 21:14]

może i expi sie najlepiej shadow, ale jazawsze gralem tak
http://www.worldofwarcraft.(...)tml#none

Amory
gunar
Wiadomość [#3]: 08.11.2008 o 21:41

Konto skasowane

może i expi sie najlepiej shadow, ale jazawsze gralem tak
http://www.worldofwarcraft.(...)tml#none

Czyli bez build'u latałeś?biggthumpup.gif

EHunter
Wiadomość [#4]: 09.11.2008 o 21:47

Konto skasowane

mój błąd biggrin.gif
mówi sie ze do expienia najlepszy jest shadow priest, a ja potem podalem link do priesta hly juz na 70 lvl

Amory
MisiekD
Wiadomość [#5]: 13.11.2008 o 14:31

Konto skasowane

A w takim razie potrafi ktos napisac co sie zmienilo w priescie w WOTLK?

Tessa
Wiadomość [#6]: 13.11.2008 o 14:57

Konto skasowane

Holy priest - moim zdaniem drzewko srednie , wbrew opini pvperow moim zdaniem calkiem dobre w PvPsmiley.gif , Jesli chodzi o PvE to niezbyt wiele zmian , GUARDIAN spirit to fajny talent, holy concetratio tez dobra rzecz , zawsze przyda sie 30% szybszy cast , +surge of LIght , zawsze darmowy Flash heal , pozatym bez wiekszych zmian.
Disc- drzewko Disc moim zdaniem zmienione nie znaczie , divine aegis fajny bajer , peneance tez nie najgorsze , typowe PvP drzewo.
Shadow- Shadow moim zdaniem dostal duzego buffa , dispersion pozwala nam na zminimalizowanie robienia przerw na picie wody , jak dzis gralem to ani razu wody nie pilem , Shadowfiend+hymn of hope+Dispersion , never ending mana.
Talent ktory zwieksza 100% dmg z Crita z MB i SW:death to miodzio.
Sorry za bledy , pisze na rozwalonym laptopie:P
To tyle odemnie , nie jestem znawca priesta , bo w Tbc nim nie gralem , ale mysle ze wiele osob sie ze mna zgodzi.
Pozdro

MisiekD
Wiadomość [#7]: 13.11.2008 o 18:11

Konto skasowane

Aha ok a jak na pvp radzi sobie tylko HOly pirest?

Qvark
Wiadomość [#8]: 25.11.2008 o 11:25

Konto skasowane

sprzet do pvp bedzie teraz zawieral albo spiryt-co powoduje ze drzewko holy jak najbardziej nadaje sie do pvp,albo spiryt zamieniony na crita co jak najbardziej bedzie nadawalo sie dla drzewka disc,dla shodow juz nie za bardzo bo nie ma tam hit raiting,a teraz jezst zwiekszona duza bardziej szansa na miss czaru atakujacego-i bedzieto przyprwaiac o spora flustracje

+surge of LIght -talent uwazam nie za bardzo przydatny,jego dzialanie to nie jakies tam 50%,tylko odpala sie kiedy walniemy crita,a ze bedziemy raczej funkcjonowac na gearze ze spirytem,bedzie nam to wyskakiwac raz na ruski rok

lightwell-mysle ze warto tu bedzie zainwestowac talent,gdyz mozna to rzucic bedac pod postacia aniolka po zabiciu

disc-jak zawsze najlepsze roziazanie dla priesta,gdyz najbardziej zwiekszona przezywalnosc,i mozna grac bardzo agresywnie,bedzie opieralo sie na jak najwyzszym critie,i w to bedzie najlepiej zainwestowac wszystkie gemy,naprzemiennie ze stamina lub haste,od talentu power infusion najlepiej wszystko wymaksowac na maxa,poza penance-nie zauwazylem jakiejs specjalnej przydatnosci tego talentu w pvp,2 sec castu za mniejszy cast niz przy flashu,ktory teraz glyphem mozna zmniejszyc koszt many,brak mozliwosci uzycia na sobie,noi chancheling ktory ma mniejszy procentowy bonus dmg...,

shadow-nie mam skila na to drzewko,i przy sprzecie s3/s4 z malym critem,a mialem jakies 13%,gdzie ress bedzie dalej nam obnizac szanse na crita+spora ilosc klasktora moze zdispelowac na doty, i ma jakies hore akcje na crita jak np mag,czy rogal, nie za bardzo sie sprawdzi moim zdaniem-choc w 2v2 z lockiem bedzie to dosc mocny team,dispersion-mialo byc super,ale pomimo zarzuceniu tego na siebie ludiom udalo sie mnie utluc podczas trwania tego skilla zanim skonczyl dzialac-a 2 rzecz nie jestesmy wstanie nic zrobic,wiec raczej uzytecznosc tego nie za wielka bedzie.

wnioski wyciagnolem grajac na patchu 3.0.2

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :