Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 13:37
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Powrót do hunta

Longer8
Wiadomość [#1]: 12.06.2008 o 10:47

Konto skasowane

Witam ponownie, mam zamiar wrocic do wowa, po przerwie od koncowki stycznia. Czy od tego czasu ulegly zmianie jakies cechy/umiejetnosci Huntera? Zastanawiam sie powaznie nad powrotem ale nie wiem na co uwazac itp. (teraz gram w AoC, ale WoW jest mimo wszysko wyjatkowa gra)

EDIT

Nie no, wielkie dzieki za wyczerpujace odpowiedzi. Widze, ze hunci na tym forum sie znaja na rzeczy.

[Edycja Longer8 - 12.06.2008 o 10:47]

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, ale to bardzo wplywa na moja predkosc pisania i komfort

Longer- Dwarf Hunter (Marksmanship)... The Sha'tar (RP realm)

Armory Hunter

Loneel- Shaman Draenei (Ele)

Armory Shaman
nabonid
Wiadomość [#2]: 12.06.2008 o 16:05

Konto skasowane

Chcesz zmian czekaj na WotLK. ;p

TesaChrom
Wiadomość [#3]: 12.06.2008 o 17:25

Konto skasowane

wroc do hunta warto , smiley.gif

watman
Wiadomość [#4]: 12.06.2008 o 18:35

Konto skasowane

Longer8 napisał
Witam ponownie, mam zamiar wrocic do wowa, po przerwie od koncowki stycznia. Czy od tego czasu ulegly zmianie jakies cechy/umiejetnosci Huntera? Zastanawiam sie powaznie nad powrotem ale nie wiem na co uwazac itp. (teraz gram w AoC, ale WoW jest mimo wszysko wyjatkowa gra)

a poczytanie patch notesow samemu to juz za duzy wysilek?

Longer8 napisał
Nie no, wielkie dzieki za wyczerpujace odpowiedzi. Widze, ze hunci na tym forum sie znaja na rzeczy.

oh, jakis ty ironiczny...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
TesaChrom
Wiadomość [#5]: 12.06.2008 o 18:40

Konto skasowane

hunter dostal boosta w PvP poprzez Aimed shot , oraz o wieleeeeeeeeeeeeeeeeeeee mniejszy ( krotszy) dead zone.
w PvE , hunter tez jest naprawde dobry. nie ze jestem pro czy cos , ale z moim gearem( masz w sygnaturce) w mh/bt zawsze top3

Longer8
Wiadomość [#6]: 12.06.2008 o 19:38

Konto skasowane

Wkurza mnie liczba huntow (moj kumpel gra nadal i mowi ze jest coraz wiecej hunterow niz innych klas i ciagle rosnie).

Chyba zrobie, jak powiedzial Nabonit. Poczekam do dodatku, i tak tam kazdy 70lvl zaczyna "od zera", wiec tak bedzie najlepiej ;)

Sorki, ze nie pisze polskich znakow, ale to bardzo wplywa na moja predkosc pisania i komfort

Longer- Dwarf Hunter (Marksmanship)... The Sha'tar (RP realm)

Armory Hunter

Loneel- Shaman Draenei (Ele)

Armory Shaman
spakus
Wiadomość [#7]: 12.06.2008 o 20:11

Konto skasowane

spoko rogali tez jest nasrane i to nie mniej niz huntow

Entreri
Wiadomość [#8]: 12.06.2008 o 20:29

Konto skasowane

na 70 nie jest tak źle, wiele osób wybiera rogali albo łowców na swoje pierwsze postacie, ale imo rzadko dociągaja nimi do końca.
( ja też chce byc legolasem, Gimlim. Albo mhroczhnym zabpfujcom allliansu 1 ! )

Squstion
Wiadomość [#9]: 12.06.2008 o 20:34

Konto skasowane

mhrocznym krowskiem chaosu?!?/1/1/1/

War 70 - afk
Neku
Wiadomość [#10]: 25.06.2008 o 12:05

Konto skasowane

lol, nikt najważniejszego nie napsał > 6lev i większy arcane shoot zdejmuje buffa. (nie pamiętam czy random czy jakiego tam)

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :