Dziś jest: Wtorek, 21 maja 2019, godzina 19:06
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik Potrzebuje ułożenia skili dla warrka !

Temat został zamknięty.

Temat: Potrzebuje ułożenia skili dla warrka !

mermermer
Wiadomość [#1]: 25.03.2011 o 12:41

Konto skasowane

Chodzi o to ze mam warrka 80 lv i chce wiedzieć jak najlepiej ułożyć skille i w jakiej kolejności klikać ponieważ nie chce robić "Roll Face"

Warrior Fury pve

Prosze o podanie odpowiedzi w tym stylu

Skill>skill>skill> itd

z Góry dziękuje uzi2.gif 1zhelp.gif 1zhelp.gif

macko1
Wiadomość [#2]: 25.03.2011 o 14:53

Konto skasowane

chodzi ci o rotacje czy talenty?

btw. ile dales za konto?

MieH
Wiadomość [#3]: 25.03.2011 o 15:00

Konto skasowane

jemu chodzi o ulozenie skilli na action barach biggrin.gif

Naprawa i sprzedaż ciągników rolniczy m.in. Massey Ferguson
Spawanie konstrukcji stalowych. Regeneracja łyżek do koparek.
http://expom-miedary.pl http://exmar.com.pl
mermermer
Wiadomość [#4]: 25.03.2011 o 15:05

Konto skasowane

Taak własnie o ułożenie na auction barach ps nie kupiłem...

MS
Wiadomość [#5]: 25.03.2011 o 15:32

Konto skasowane

To może jednak kup ?

vidur
Wiadomość [#6]: 25.03.2011 o 15:35

Konto skasowane

a jak już będziesz kupował, to weź od razu takie z poukładanymi skillami.

atylla3
Wiadomość [#7]: 25.03.2011 o 15:40

Konto skasowane

Skoro nie kupiłes konta to jak biłeś moby do 80 lvl?
Skille układasz sobie jak chcesz tak żeby ci było wygodnie ich używać. Odpal sobie zakładkę ze skillami i poczytaj, co który robi bo mam wrażenie, że tego nie wiesz skoro zadajesz takie pytania.

Edit

Chyba, że grasz na privie z instant 80lvl, ale w takim razie to już sobie sam robisz krzywdę.

[Edycja atylla3 - 25.03.2011 o 15:41]

lsh
Wiadomość [#8]: 25.03.2011 o 16:45

Konto skasowane

hehe jak się gra na prv z xp rate x20 to nic dziwnego, że nie zdążył skill na paski powrzucać XD

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Garn
Wiadomość [#9]: 25.03.2011 o 17:47

Konto skasowane

A co to ma wspólnego z profesjami?

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Nekkro
Wiadomość [#10]: 25.03.2011 o 18:50

Konto skasowane

trzeba byc profesjonalista zeby skile ulozyc.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Lilly
Wiadomość [#11]: 25.03.2011 o 22:59

Konto skasowane

O czym jest ten temat? o.O Bo ja trochę nie wyspana jestem i nie wiem, co z nim zrobić :P

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
lsh
Wiadomość [#12]: 26.03.2011 o 01:24

Konto skasowane

koles z priv serwera pyta sie jak powrzucac skile w paski :P

temat do zamkniecia imo albo do flame'u tongue.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
ihatebiohazard
Wiadomość [#13]: 26.03.2011 o 02:15

Konto skasowane

priorytetem jest bloodthirst i raging blow, najlepiej po collosus smashu kasujacego armor na kilka sekund. slam gdy procnie. reszte wypelniasz heroic strikiem, poniżej 20% executem. Dodatkowo odpalasz swoje dwie odpałki (czasami trzecia jak masz duzo rage). Klasa facerollowa jak moonkin

[Edycja ihatebiohazard - 26.03.2011 o 02:16]

atylla3
Wiadomość [#14]: 26.03.2011 o 06:13

Konto skasowane

ihatebiohazard napisał
priorytetem jest bloodthirst i raging blow, najlepiej po collosus smashu kasujacego armor na kilka sekund. slam gdy procnie. reszte wypelniasz heroic strikiem, poniżej 20% executem. Dodatkowo odpalasz swoje dwie odpałki (czasami trzecia jak masz duzo rage). Klasa facerollowa jak moonkin

[Edycja ihatebiohazard - 26.03.2011 o 02:16]

On się pytał jeszcze jak to poukładać na paskach.

[Edycja atylla3 - 26.03.2011 o 06:14]

[Edycja atylla3 - 26.03.2011 o 06:16]

MS
Wiadomość [#15]: 26.03.2011 o 07:58

Konto skasowane

No i CS mu się szczególnie przyda...

Garn
Wiadomość [#16]: 26.03.2011 o 10:31

Konto skasowane

To jest właśnie to na tym forum! Nikt nigdy nikomu nie poradzi nic sensownego, po prostu nigdy. Jebane nigdy. Tutaj pomoc innym to jest jakaś oznaka słabości. Jak już ktoś coś spróbuje napisać pomocnego to już lecą te komentarze "ale po co mu ten Colossus Smash??". Po prostu dramat, zamiast wysłania kilku screenów "a ja mam takie UI" leci flame. I nie dziwię się że nikt jeszcze nie zapodał takiego przykładowego screena bo zaraz się zleci ten typ hejterów których tu pełno "Czemu masz takie zjebane addony? A po co Ci Taunt skoro jesteś DPS? Słabo masz poukładane te bary, lol". A sami nic od siebie nie dadzą. Bo zaraz przyleci kolejny hejter. Kurwa ziomki to jest chore, weźcie się ogarnijcie...

Niestety sam nie gram warkiem to i tak nic sensownego nie napiszę ale tutaj jest pełno Warriorów i to dziwne że tylko 1 coś napisał od siebie O.o

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Kandalanu
Wiadomość [#17]: 26.03.2011 o 10:34

Konto skasowane

garn - tak się składa, że dostał najbardziej SENSOWNE odpowiedzi.

Napisanie mu co ma jak i kiedy robic nie jest sensowne, nie jest równiez pomocą. W ten sposób się nie nauczy grać, w ten sposób przyjdzie tutaj później po 1-2 miesiącach takiej "gry" i będzie płakał, że robi 1k dpsu, że go nie biorą, że to i tamto.

Miał 80 lvli na to aby dojść do tego które skille powinno się używać. Ma podane na tym forum linki które mu powiedzą nie tylko co i kiedy ma używać ale również DLACZEGO. Sam temat jest niezgodny z regulaminem forum.

Lilly
Wiadomość [#18]: 26.03.2011 o 10:56

Konto skasowane

Dobra, wyspałam się i teraz widzę jasno, że głębia pytania zadanego przez autora czyni jest bezdennym.

Nie chce mi się wnikać, czy kolega gra na piracie czy też nie. Tak czy siak ten temat raczej nic więcej poza flamem nie przyniesie...

Drogi autorze, jak chcesz uzyskać pomoc, zastanów się parę razy, czy to o co pytasz ma jakikolwiek sens ... czy forma pytania będzie mieć jakikolwiek sens dla czytających ... i przede wszystkim, czy odopwiedź na pytanie, które chcesz zadać nie została już udzielona w setkach innych tematów i miejsc.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :