Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 22:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Potrzebne antyhacki!!

maniek92sw
Wiadomość [#1]: 14.01.2011 o 15:55

Konto skasowane

Witam. Od kilku dni gram na bnecie solo ladder i praktycznie w co 2 grze trafia sie jakis je*** hacker >:-( Poprostu czasem az sie chce komputer przez okno wyrzucic jak ci gosc walnie share/drop/crashhacka albo podczas walki pinghacka po.gif
Takze zwaracam sie z uprzejma prosba do rzeszy w3playerow o zapodanie dobrych metod na zminimalizowanie ryzyka zhackowania przez tepych maniakow nabijania jak najwyzszego % na bnecie wink.gif
Spodziewam sie jakis porad czy antyhackow wlasnie, bo nie da sie normalnie grac... Kazda pomoc mile widzania biggthumpup.gif
P.S.- W SC2 tez jest duzo hackerow?

Success is my only mothafuckin option!
cezare
Wiadomość [#2]: 14.01.2011 o 19:27

Konto skasowane

maniek92sw napisał
Poprostu czasem az sie chce komputer przez okno wyrzucic jak ci gosc walnie share/drop/crashhacka albo podczas walki pinghacka po.gif

Ehh czasami sie przeglądarke chce wyłączyć jak się czyta coś takiego. BN to nie garena diablotin.gif gdzie jest zawsze możliwość ingerencji w połączenie a tzw. antycheaty się opierają na kilku funkcjach sprawdzających najbardziej elementarne dane. Czy Tobie nie przyszlo do głowy że crash/drop może wystąpić bez ingerencji jakiegoś cwaniaczka a przed bombardowaniem ypoleceniami ping jest się dziecinnie łatwo zabezpieczyć? Mechanizmy sieciowe warcrafta nie było tworzone przez jakichś partaczy tylko ludzi, którzy przy samym projektowaniu dużo przewidzieli a potem wypuścili z 5 łatek... No jest jeszcze możliwość że twoje "bnet" oznacza "eurobattle.net" ale to już inna historia...

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
maniek92sw
Wiadomość [#3]: 14.01.2011 o 19:50

Konto skasowane

To mnie oswiec, bo nie wiem jak to jest sie dziecinnie latwo zabezbieczyc, z infy to ja jestem "byle do konca roku" hehe Jakbym wiedzial to bym nie zakladal tego tematu... Jasne ze gram na europie, bo gdzie mam niby grac? Garena jest spoko, ale bnet lepszy do treningu niestety. "crash/drop" z wlasnej winy nie mam, nie gram juz przy slabym pingu przez neta smiley.gif Bardziej mi chodzilo o sharehacka i pinghacka wlasnie, bo na mh rady nie ma zadnej crying.gif Ostatnia latka tez nie jest za mloda wink.gif

cezare
Wiadomość [#4]: 15.01.2011 o 13:05

Konto skasowane

Co do bombardowaniem pingiem wystarczy mieć firewalla.
Warcraft jest tak zrobiony, że wywołanie crasha czy dropa jeśli nie jesteś hostem (czyli np w grach rankingowych) jest niemożliwe!
Co to jest sharehack i mh i skąd wogóle wiesz, że coś takiego istnieje...?

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
Olos
Wiadomość [#5]: 15.01.2011 o 14:00

Konto skasowane

mh to maphack, pare razy zostałem oskarżony o posiadanie go. Nie wiem czy istnieją jakieś anythacki.

[Edycja Olos - 15.01.2011 o 14:00]

" I think, therefore I am... I think."

Moderator Tablic Warcraft 3 i Moderator Globalny
maniek92sw
Wiadomość [#6]: 15.01.2011 o 17:06

Konto skasowane

Usunalem warcrafta z wyjatkow w systemowym firewallu, to moze mnie juz nie zpinghackuja(czy o to chodzilo? jak nie to poprostu napisz o co). A to ciekawe bo, w solo gamech na bn mialem sporo dropow i crashow. Jak gralem customy, to nigdy mnie nie rozlaczalo od razu nie wiadomo czemu, to problemow z kompem/netem nie mam...
Od kilku dni nie mialem dropa/crasha, za to mam sporo sharehackow(sh) i pinghackow. A mh nie sposob wykryc(chyba ze sam masz takiego hacka, to podobno mozna...). Na sharehacka sciagnalem antyhacka, ale jest uciazliwy bo przy kazdym uruchomieniu trzeba go ustawiac od nowa. Jak mi sie uda wyeliminowac w pelni ryzyko sharehacka(antyhackiem) i pinghacka(firewallem?), to juz bede szczesliwy smiley.gif
A pro po: mam avasta i lepiej grac z uruchomionymi oslonami czy bez(bo bez oslon mam lepszy ping)??

[Edycja maniek92sw - 15.01.2011 o 17:23]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :