Dziś jest: Sobota, 18 listopada 2017, godzina 00:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poszukuje serwera RP bądź RPPvP

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Los_Emilos
Wiadomość [#1]: 11.07.2010 o 12:02

Głównym wyznacznikiem dla mnie jest ilość osób grających, w tym po części też polaków. Zależy mi aby na serwerze grało jednak dużo ludzi i większość zachowywała się jednak odpowiednio do założeń tych serwerów. Chciałbym aby ilość alliance i horde była porównywalna. Sam nie wiem czy to ma być RPPvP czy zwykły RP gdyż jednak priorytetem jest dla mnie atmosfera na serwerze.
Nie wiem szczerze co mogę jeszcze napisać. Z góry dziękuje za propozycje i chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Zawsze też chętnie poznam nowych graczy bądź całe polskie gildie smiley.gif .

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/2/losemilos.png[/img]
PM Email
Car4los
Wiadomość [#2]: 11.07.2010 o 12:42

sam osobiście szukałem aż natrafiłem na Defias Broterhood serwer z dość dużą ilością graczy,ally i horda liczebnością są na podobnym poziomie, z tego co wiem jest miła atmosfera.

sam osobiście szukałem aż natrafiłem na Defias Broterhood serwer z dość dużą ilością graczy,ally i horda liczebnością są na podobnym poziomie, z tego co wiem jest miła atmosfera.

PM Email
Los_Emilos
Wiadomość [#3]: 11.07.2010 o 12:44

A jak z Polskimi graczami jest?

PM Email
Car4los
Wiadomość [#4]: 11.07.2010 o 14:43

z tego co wiem to jest ich tam całkiem sporo

PM Email
Los_Emilos
Wiadomość [#5]: 11.07.2010 o 15:00

Na tej stronie nie ciekawie wygląda szczerze ten serwer: http://www.warcraftrealms.c(...)erid=557 . Chodzi mi o balans między stronami.

PM Email
Car4los
Wiadomość [#6]: 11.07.2010 o 15:19

http://wow.battlenet.pl/portal/wow/form/r1149/Defias_Brotherhood.html
czy ja wiem czy balans jest dupny ...

PM Email
Los_Emilos
Wiadomość [#7]: 11.07.2010 o 15:43

Dziwna jest ta rozbieżność między statystykami :/ .

PM Email
Ran666
Wiadomość [#8]: 27.07.2010 o 14:50

Moc jest ze mna człowieku

Diefias Brotherhood to najlepszy RP server jaki widzialem do tego czasu biggrin.gif
Zajebiste gildie ,ciagle RP eventy gdzie tylko nie pojde (The Blackblood Clan i Orcs of The RedBlade)
Czesto ustwaki world pvp w starym Azeroth (hillsbard to chyba 24/7 batalie jak za starych dobrych czasow) Lvlujac tam pierwszego cahra to chyba stalem z lvlingiem 2dni w hillsbard bo caly czas sieki 20-30lvli

po stronie ally jest bardzo duza Pl gildia GROm , po stronie Hordy sa 2polskie gildie , jedna calkiem aktywna w pve

PM Email
havelll
Wiadomość [#9]: 27.07.2010 o 21:41

Ja także polecam Diefias Brotherhood jest naprawdę dużo eventów. Nie tak dawno temu odbył się pierwszy gejowski ślub na tym serwerze ^^ . dodać mogę jeszcze co niedzielne spotkania taurenów w ratchet. Polaków też sporo po obu stronach.

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#10]: 31.07.2010 o 15:32

Przeczytałem wczoraj ten temat i widzę ze bardzo polecacie DB. Więc zrobiłem sobie tam postać po stronie ally, trochę mnie zdziwiło to że nie znalazłem żądnej osoby grająca rp, nawet w stormwind ; p Nie wiem może na tym servie są inne miejsca w których można spotkać RProwców ?

PM Email
luney
Wiadomość [#11]: 31.07.2010 o 16:57

Casual!

Przyzwyczaj się, że każdy będzie "polecał" swój własny serwer, chociaż nie zna kompletnie innych.

Jedyny serwer RP gdzie RP odbywa się na poważnie to chyba Argent Dawn.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
PM Email Strona domowa
Knorrian
Wiadomość [#12]: 31.07.2010 o 21:32

Sam gram na ARgent Dawn, chciałem tylko sprawdzić tak wychwalany DB.
Zostanę jednak przy AD mimo że nie jest pvp ; )

PM Email
havelll
Wiadomość [#13]: 01.08.2010 o 17:36

@Knorrian

Problem polega na tym, że w miastach jest za dużo chłamu i RP wynosi się poza miasta. W czasie midsummer festival byłem ukraść ogień w darnassus to spotkałem około 60-80 ally, którzy mieli balangę z jednej gildii. A w Hordzie to Orcs of The RedBlade "zajęło" całe ghostlands i tam ma spotkania. Nie powiedzieliśmy z Rannem że DB jest najlepsze i już tylko podaliśmy przykłady na jego lepszość.

PM Email
Knorrian
Wiadomość [#14]: 01.08.2010 o 18:50

@Havelll

Wlasnie zrobiłem umarlaka na DB pogram troche dłużej to się zobaczy ;]

PM Email
Xar0ne
Wiadomość [#15]: 19.01.2011 o 12:39

A wg mnie RP na globalu jest baardzo ale to bardzo ... slabe. Poziom jest wrecz zalosny i tyle.
Ja sam, nie mam zamiaru sie tak meczyc, dlatego gram na serverze prywatnym. Zwykle jest 2500 osob online (sami Polacy). Jestem w duzej gildii RP i sie bawimy smiley.gif.

Nie wiem czy tutaj banujecie za reklamy innych serverow niz global czy cos, dlatego wam nie podam nazwy smiley.gif Ale... kto szuka, nie bladzi - jak to mowia.

PM Email
Ran666
Wiadomość [#16]: 19.01.2011 o 12:50

Moc jest ze mna człowieku

Na deffiasie jest wlasnie zajebiste RP , przenioslem sie teraz na ravenholdta i tam przez 2tyg. nie spotkalem sie z najmniejszym nawet "RP", zwyczajny realm

PM Email
bandoG
Wiadomość [#17]: 19.01.2011 o 13:59

Xar0ne napisał
A wg mnie RP na globalu jest baardzo ale to bardzo ... slabe. Poziom jest wrecz zalosny i tyle.
Ja sam, nie mam zamiaru sie tak meczyc, dlatego gram na serverze prywatnym. Zwykle jest 2500 osob online (sami Polacy). Jestem w duzej gildii RP i sie bawimy smiley.gif.

Nie wiem czy tutaj banujecie za reklamy innych serverow niz global czy cos, dlatego wam nie podam nazwy smiley.gif Ale... kto szuka, nie bladzi - jak to mowia.

Hahaha dobre. Naucz się angielskiego, bo chyba to stanowi główny problem tongue.gif Jeśli się mylę zapraszam na Defias Brotherhood, pograj z miesiąc to zobaczysz czy RP na globalu ssie. Jestem w krasnoludzkiej gildii The Three Hammers, eventów mamy tyle co raidujące gildie raidów + każdego dnia random RPG się trafia. Dzisiaj War Games z gildią orków Orcs of the Red Blade.

Grałem na privie, ale już nie gram bo... to inne gry.

PM Email
Foreth
Wiadomość [#18]: 12.02.2011 o 12:50

Wskrzeszam temat, by nie zakładać nowego identycznego ;).

To jak to jest z tym Defiasem słuchajcie? Przeniosłem się tu z rok temu jak chyba wszyscy z nadzieją na świetny serwer RPPVP i prawdę mówiąc jest to dla mnie rozczarowanie nr 1 w czteroletniej przygodzie z tą grą. I tu nawet nie chodzi o RP, ale to jakim DB jest serwerem: wrogim, cynicznym, pełnym jakiegoś takiego napięcia. Na początku przygody z WoW-em grałem na niemożebnych pipidówach spod znaku czystego PVP serwa, ale nawet tam nie spotkałem tak agresywnego community. Do tego dochodzi koszmarna pod względem ludzi w PUG-ach battlegrupa.

Przed przenosinami grałem jakiś czas na Vindication, z której wszyscy się śmieją i coś w tym jest, bo przeciętny poziom graczy jest niższy. Ale trochę zaczynam tęsknić, bo jakaś tam kulturka była, sporo ludzi na poziomie i grało się z przyjemnością. Zastanawiam się co z tym fantem zrobić, bo zdążyłem na DB wylevelować 4 postaci i nie za bardzo mi się uśmiecha wywalać kasę na transfery, ale po roku grania tu czuje się zmęczony całą tą emo atmosferą serwera.

Bynajmniej nie chcę tu zaczynać jakiejś wojenki, ale jak odbieracie Defias i czy są tam obecnie jakieś zrelaksowane polskie gildie? Te główne oczywiście znam, ale nie chcę być w gildiach pisanych Capsem albo z Polakami lolującymi pod AH. ;)

PM Email
Panq
Wiadomość [#19]: 12.02.2011 o 20:19

Hmm ja się tu nie dawno przeniosłem i naprawdę nie wiem o co Ci chodzi może za krótko jestem na tym serwerze aby mieć takie spostrzeżenia jak twoje ale jestem w polskiej gildi Kult Wesołego Rosomaka jest naprawdę dobry klimat zero nerwówki a po za tym nie spotkałem się z jakąś nerwówka (oczywiście ktoś się czasem trafi ale gdybym miał się każdym takim przejmować to na pewno nic bym tu nie napisał bo już dawno by mnie zapakowali w biały szlafrok wiązany z tyłu )
Wiec PEACE & LOVE ;)

PM Email
zu
Wiadomość [#20]: 13.02.2011 o 15:46

Ja gram po stronie hordy i też zupełnie nie wiem, o co ci chodzi. Nie spotykam się z żadnym chamskim i niemiłym zachowaniem na serwerze. Poznałam tu wielu ludzi, głównie starszych, którzy nie przejawiają zachowań w stylu "emo-nastolatków". Może ty źle trafiłeś? Co do RP to jestem jeszcze bardziej zaskoczona twoim narzekaniem. Chyba nie odwiedzasz oficjalnego forum Defiasa. Co chwilę pojawiają się wątki o eventach RP, zarówno po stronie hordy jak i alliance, PVE czy PVP. A jeśli jest ci tego RP za mało (chodzi mi o otwarte publiczne eventy), wstąp do gildii RP. W obu frakcjach są gildie o dobrym rajdowym progresie, które w wolnych chwilach wkręcają się w role-play w 100%.

Ah no chyba, że chodzi ci głównie o Polaków i polskie gildie. W takim wypadku zawsze możesz spotkać się z chamstwem ze strony rodaków, którzy wspólnej narodowości nie uznają za jakąkolwiek podstawę do rozmowy. Ale to jest standard na każdym serwerze. Z moich doświadczeń wynika, że najlepsza atmosfera jest w gildiach multikulturowych. No i możesz poćwiczyć angielski.

Miodas, 85 Blood Elf Paladin of Defias Brotherhood.
Gra także Warlockiem, Druidem i Shamanem =).
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :