Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:44
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Zadania Pomoże ktoś zabić bosa ? :)

Odpowiedź

Temat: Pomoże ktoś zabić bosa ? :)

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
donkichot35
Wiadomość [#1]: 22.03.2010 o 20:34

Konto skasowane

gram od 4 dni i łapie dopiero podstawy, mam postać na 21 lvlu i zero znajomych w grze, nikt mnie nie wciąga do grup a jak ktoś weźmie zaproszenie to nie pomaga tylko gra swoje smiley.gif

potrzebuje pomocy w zabiciu 2 bosów
traitor taki gość w zamku smiley.gif
i ten wielki co chodzi po lesie, trzeba jego głowe zdobyć, ale zabieram mu 5% życia i gine grając sam sad.gif za rok go nie zabije nawet

ten quest z dużym bosem to:
Knucklerot and Luzran smiley.gif

maties7
Wiadomość [#2]: 22.03.2010 o 20:44

Konto skasowane

nikt mnie nie wciąga do grup a jak ktoś weźmie zaproszenie to nie pomaga tylko gra swoje

Mam wrażenie, że zapraszasz ludzi na gapę zamiast wpierw zagadać i poprosić o pomoc.

Po drugie nawet by ktoś się tutaj ulitował nad tobą to myślisz, że bez nicka i nazwy serwera ktoś ci pomoże? Chociaż pewnie i tak się nikomu nie będzie chciało.

atylla3
Wiadomość [#3]: 22.03.2010 o 21:05

Konto skasowane

Poza tym, jak nie potrafisz zabić moba do danego questa i nie ma nikogo do pomocy to po prostu pomiń te questy. W grze jest ich na tyle, że nie trzeba każdego robić. Lecisz do następnej krainy i walczysz dalej.

donkichot35
Wiadomość [#4]: 22.03.2010 o 21:15

Konto skasowane

oki poszukam w grze smiley.gif
a powiedzcie mi tylko jedno czemu nie mogę ubrać niczego lepszego mimo że lvl mam wyższy od tego na ekwipunku ?
pisze na czerwono Leather

maties7
Wiadomość [#5]: 22.03.2010 o 21:22

Konto skasowane

Pewnie grasz któryś z tych trzech klas: magiem, warlockiem, priestem.

donkichot35
Wiadomość [#6]: 22.03.2010 o 21:42

Konto skasowane

warlockiem

Arthasus
Wiadomość [#7]: 22.03.2010 o 21:59

Konto skasowane

warlock moze nosic tylko ubrania cloth

Arthasus Burning Blade
maties7
Wiadomość [#8]: 22.03.2010 o 22:00

Konto skasowane

A no tak w sumie zapomniałem powiedzieć czemu nie możesz nosić leatherów. Prawda jest taka, że te trzy klasy ci podałem nie mogą nosić sprzętu innego typu niż cloth.

Garn
Wiadomość [#9]: 22.03.2010 o 22:52

Konto skasowane

Tak na marginesie: jak będzie Ci zależało na reputacji z twoją frakcją, to zawsze możesz zrobić tego questa później, jak będziesz o 7 lv wyżej(bo Warlockiem się trudno soluje tak szczerze mówiąc, chyba że tankujesz Voidwalkerem)

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
donkichot35
Wiadomość [#10]: 22.03.2010 o 22:56

Konto skasowane

co to znaczy tankować ?

Igorogor
Wiadomość [#11]: 22.03.2010 o 23:07

Konto skasowane

Poszukaj jakiegos FAK, bo nie dasz sobie rady chlopie smiley.gif
Tankowac to smuszac moba do atakowania ciebie.

maties7
Wiadomość [#12]: 22.03.2010 o 23:38

Konto skasowane

Ale sumie czy tak trudno zrobić te questy warlockiem? W sumie ja bym próbował taktyki wysyłam voida, walę w moba ilę się da, jak void ginie to fear i od razu summon kolejnego voida i tak do śmierci moba lub końca many(kupiłbym jakiś potion do many na wszelki wypadek).

donkichot35
Wiadomość [#13]: 23.03.2010 o 06:08

Konto skasowane

to co mówisz było by dobre tylko jest jeden problem z moim pomocnikiem, to jakiś taki mały diabełek "pizrot - minion" czy coś, nie dość że sam nie walczy to wysłać się go też nie da, bo pod biega kawałek i zaraz wraca, a jak stwór atakuje to zawsze stoi za mną!! smiley.gif jedyny z niego pożytek że daje 70 do zycia
niektórzy mają takich dużych fioletowych smiley.gif i oni atakują ale mnie się dostał jakiś niedorajda :P
ok sprawdziłem, nie da się, nawet jak stwór podejdzie i już mnie leje i daje pomocnikowi agresje i naciskam atak to ten nic nie robi ! zawsze stoi za mną smiley.gif jedyne co to mogę kliknąć ten jego strzał ogniem 13-16 dmg który nic nie daje bo sam mam kilka aur od 100 do 200

[Edycja donkichot35 - 23.03.2010 o 06:07]

stawiam skrzynkę piwa jak ktoś się ze mną zamieni pomocnikiem :P

[Edycja donkichot35 - 23.03.2010 o 06:18]

Shataw
Wiadomość [#14]: 23.03.2010 o 06:46

Konto skasowane

donkichot35 napisałnie dość że sam nie walczy to wysłać się go też nie da, bo pod biega kawałek i zaraz wraca, a jak stwór atakuje to zawsze stoi za mną!! smiley.gif jedyny z niego pożytek że daje 70 do zycia

Na jakim grasz serwie?

donkichot35
Wiadomość [#15]: 23.03.2010 o 08:29

Konto skasowane

chodzi o realm ?

Vek'nilash - new players
nick: DonKichot

maties7
Wiadomość [#16]: 23.03.2010 o 09:14

Konto skasowane

Weź i ty się przeleć do Silvermoon i idź do trenera i rozglądnij czy nie ma czasem jakiś questów dla ciebie i je wykonaj, bo za nie dostaje się:
http://www.wowhead.com/?spell=697
http://www.wowhead.com/?spell=712

A narazie jak zauważyłeś umiesz przywołać tylko impa.

donkichot35
Wiadomość [#17]: 23.03.2010 o 11:57

Konto skasowane

wcześniej nie widziałem tego trainera dzięki ! smiley.gif
tylko ze teraz jedyne 3 pytajniki do których mam dotrzeć są gdzieś 2 plansze niżej, jedyna droga jaką do nich znalazłem to teleport na dole i trasa przez takie czerwone góry, niestety przejechanie tego jest niemożliwe bo jest tam setki stwora każdy ma od 3 do 9k życia i ma mnie na 1 hit smiley.gif konia też mi doganiają
jest może inna droga ?

edit:
chodzi o przedostanie się do UnderCity, czy jest jakaś droga którą dał by rady przejechać 22 lvl smiley.gif

edit2:
temat do skasowania lub zamknięcia smiley.gif wszystko już wiem.
gracze w grze pomogli mi znaleźć drogę, to jest taka czerwona kula teleportująca w silvermoon smiley.gif a ja chciałem do undercity na piechotę przez te stwory na 60 lvlu :P

arczi_dru
Wiadomość [#18]: 23.03.2010 o 12:01

Konto skasowane

siema,

do undercity przedostajesz się przez portal w silvermoon, na północy miasta znajduje się sunfury spire (chyba tak to sie zwie) on przeniesie Cie do UC.

donkichot35
Wiadomość [#19]: 23.03.2010 o 14:43

Konto skasowane

zrobiłem i mam tego nowego pomocnika smiley.gif
ale nie mogę go ożywić bo na czerwono mam jakieś "soul shard" i jest 0/6 jak to uzupełnić ? co to jest smiley.gif
to już ostatnie pytanie :P

edit:
dobra już znalazłem :P musze użyć drain soul i wyssać duszę idę robić test wysysania :P

edit2:
chciał bym jeszcze dodać na koniec że teraz gra jest kilka razy prostsza ! sam pokonałem tego wielkiego smiley.gif z nowym pomocnikiem.
wszyscy się na nim skupiają (ma ponad 2x takie life jak ja ) a ja sobie spokojnie ubijam
easy now

marcin45o
Wiadomość [#20]: 23.03.2010 o 16:07

Konto skasowane

donkichot35 napisał
zrobiłem i mam tego nowego pomocnika smiley.gif
ale nie mogę go ożywić bo na czerwono mam jakieś "soul shard" i jest 0/6 jak to uzupełnić ? co to jest smiley.gif
to już ostatnie pytanie :P

edit:
dobra już znalazłem :P musze użyć drain soul i wyssać duszę idę robić test wysysania :P

edit2:
chciał bym jeszcze dodać na koniec że teraz gra jest kilka razy prostsza ! sam pokonałem tego wielkiego smiley.gif z nowym pomocnikiem.
wszyscy się na nim skupiają (ma ponad 2x takie life jak ja ) a ja sobie spokojnie ubijam
easy now

Jednak zycie moze byc pieknesmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :