Dziś jest: Środa, 22 stycznia 2020, godzina 07:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomocy !!

firmowiec123
Wiadomość [#1]: 05.05.2013 o 11:48

Konto skasowane

Witam smiley.gif

Chciałbym prosić o pomoc gdyż gdy włączam bramkę Battle.net Northrendl(Europe) to wyskakuje mi takie powiadamianie :

"Nie udało się połączyć z Battle.net
Możliwe ,że łączysz się z niewłaściwym serwerem . Jeśli używasz modemu ,to przed połączeniem z Batlle.net musisz ręcznie połączyć się z Internetem . "

Dawniej grałem i wszystko było dobrze do puki nie zepsuł mi się komputer potem miałem format dysku i teraz zainstalowałem grę wpisałem mój klucz i wchodzę w grę w Battle.net i lipa crying.gif

Dodam ,że mam wersję 1.21b

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam biggthumpup.gif cool.gif

General86
Wiadomość [#2]: 06.05.2013 o 21:49

Konto skasowane

Bez najnowszego patcha i tak nie pograsz na Battle.net. Obecnie jest 1.26. Osobiście radze napisać do Supportu Blizzarda , szybko i konkretnie opiszą co masz zrobić

Human Paladin
firmowiec123
Wiadomość [#3]: 07.05.2013 o 18:04

Konto skasowane

Supportu Blizzarda
Gdzie mogę zaleś to ??

A patcha ściągnąłem najnowszego i pisze ,żeby zainstalował jeszcze raz grę .... :-(crying.gif

Garn
Wiadomość [#4]: 07.05.2013 o 18:21

Konto skasowane

Niestety bez instalacji gry nie da się instalować patchy. Możesz samą grę mieć na dysku i wszystko fajnie, ale dopóki nie będzie ona mieć tego wpisu w rejestrze systemu, gra nie pozwoli Ci się spatchować. A po formacie tego wpisu już nie masz. Musisz znowu grę zainstalować
Rozwiązania są dwa:
1. Bierzesz płytkę i instalujesz grę od nowa. Potem już patchujesz grę do końca normalnie.
2. Ściągasz grę ze strony Battle.net. Ściągnięta w ten sposób gra jest CHYBA już spatchowana.
Wybieraj.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :