Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomocy! Hunter Lvl 62

danks
Wiadomość [#1]: 03.11.2011 o 21:25

Konto skasowane

Pomocy! 1zhelp.gif
Mam Huntera MM ale robię strasznie slaby DMG niewiem czy to wina rotacji jaka uzywam czy cos?
Link do armory http://eu.battle.net/w(...)advanced
Powiedzcie mi jakie talenty dać petowi. Czy inaczej rozłożyć talenty a może to przez itemy.
Z góry dzięki

uszek
Wiadomość [#2]: 03.11.2011 o 21:47

Konto skasowane

Mam huntera na 80 lvlu bm a secondary mm. Gram tym drugim i mój dps jest przeważnie 1 tylko sporadycznie drugi. Twoja postać jest spoko. Nie zapominaj o podstawowych skillach o których niektórzy zapominają przed początkiem walki czyli np. hunters mark, seprent sting, trapy(podstawowa ognista a na grupki explosive trap) oraz rapid fire. Oczywiście pve, pvp to inna bajka jak chcesz napisz na 853531, myśle że mogę pomóc graczow z tym lvlem (duele 120 win 31 lose)

atylla3
Wiadomość [#3]: 03.11.2011 o 22:01

Konto skasowane

danks napisał
Pomocy! 1zhelp.gif
Mam Huntera MM ale robię strasznie slaby DMG niewiem czy to wina rotacji jaka uzywam czy cos?
Powiedzcie mi jakie talenty dać petowi. Czy inaczej rozłożyć talenty a może to przez itemy.
Z góry dzięki

Skąd możemy wiedzieć czy to czasem nie wina rotacji skoro jej nie podałeś?

uszek
Wiadomość [#4]: 03.11.2011 o 22:09

Konto skasowane

Moim zdaniem tak, i nie wukorzystywanie potencjału huntera jako najelepszego dpsa w grze jak dla mnie. Zapewne wina leży w rotacji/talentach/glyphach. Chociaż nie wime po co ci sword który daje strenght, finger to samo. I wytłumacz mi jedno, dlaczego nie masz glyphow major i minor?

Tu masz moją postać http://eu.battle.net/w(...)econdary ubraną do pve w tym momencie ale talenty i glyphy śmiało kopiuj. A co do talentów peta, jak dla mnie nie ma co się zastanawiać. Dajesz to co ci zwiększa dmg, dps lub różne bonusy do nich np wiekszy crit itp. I jeśli myslisz o dużym dmg na tym lvlu pokupuj enchanty, czego ci nie polecam bo na 70 i tak nowe itemy zdobędziesz. Nie masz co się martwić. Martw się jak będziesz miał słaby dps na 85 lvlu bo hunterem to nie jest normalne.

[Edycja uszek - 03.11.2011 o 22:14]

Surag
Wiadomość [#5]: 03.11.2011 o 23:42

Konto skasowane

Ja bym tych talentów nie kopiował ;). Wbij 85lvl a następnie zajrzyj na stronę z poradnikiem do mm którą podał Luney http://forum.battlenet(...)st954967

[Edycja Surag - 04.11.2011 o 03:09]

Polskie Centrum Huntera - newsy, poradniki, taktyki ;).
Vaeryn
Wiadomość [#6]: 04.11.2011 o 02:45

Konto skasowane

danks napisał
Pomocy! 1zhelp.gif
Z góry dzięki

No nie wiem czy te twoje talenty dobre tak jak ktoś to pisał. Pierwsze pytanie to gdzie ten damage słaby? Na dungeonach z dungeon findera? Dungi to zasadniczo aoe, więc skoro już jesteś w marksmanie i chcesz grać marksmanem weź wszystko przydatne do aoe, czyli:
- Rapid Killing + Rapid Recuperation - w ten sposób będziesz miał więcej focusa na większych packach jak tylko jakieś mobki zaczną padać,
- Bombardment - bo aoe
W zasadzie nie brałbym:
- Careful Aim, bo bossowie na dungach poniżej 70 leva schodzą w trybie sieczkarni, więc powyżej 90% wiele im nie nawsadzasz. Prawdopodobnie jak odpalisz Rapid Fire i skończysz castować Aimed Shota to boss będzie już poniżej 90%.
- Concussive Barrage - przydatne, ale tylko do kitowania przeagrowanych mobów, można optymistycznie zalożyć, że to się nie zdarzy i nie brać smiley.gif Jeśli ci się przydaje możesz wziąć.
- Marked For Death - nie brałbym gdyyż ponieważ dobrym zwyczajem jest omarkowanie samemu bossa przed walką jak Bóg przykazał. Talent ten jest przydatny, ale w rozprawach z wieloma mobami po kolei, w której to sytuacji masz za zadanie młócić aoe w czasie to którego nie ma czasu na jakieś arcane shoty

Talenty wziąłbym takie: http://www.wowhead.com/talent#cZfrh0GRMhb

- jakieś glyphy podokładaj - proponuję glyph of trap launcher, of mending, of feign death, of revive pet może jeszcze
- 2-gą profesję zrób
- załóż może gdzieniegdzie enchanty, to nie jest jakiś must, looknij może na ah, jak coś jest taniego to kup i załóż, zasadniczo dobre jest wszystko na agi, na crita, haste, w ostateczności na ap, jak będą drogie to olej (chyba, że cię stać)
- talenty petów masz albo nie poprzydzielane albo poprzydzielane byle jak, wziąłbym takie: http://www.wowhead.com/petcalc#0md00cc00b
- miej zawsze kilka petów pod ręką i przywołuj takiego, który da najlepszego dla ciebie buffa, jakiego nie daje nikt z party jeszcze
- ubierasz rzeczy na agi, crit, haste, ap, żadnego str, przedmioty nie dające nic do wymienionych statsów nie dają nic do dps, trinkety zakłada się do dps a nie do tego żeby zapełniały pola w eq

Podejście do packa przy założeniu, że tank trzyma aggro biggrin.gif powinno być mniej więcej takie - już tam sam musisz wycyrklować, w którym momencie się włączyć (to apropos aggro i tanka), dajesz explo trapa trap launcherem i młócisz multishoty przedzielane steady shotami, jak moby zaczynają padać i toniesz w focusie to spammujesz multi. Jeśli packa zabiera więcej niż parę sekund to utrzymuj ISS buff, czyli pomiędzy multi włączaj steady shoty w parach. Zasadniczo możesz próbować lokować te steady shoty w mobki, które są na 25 procentach hapów i niżej dla większego boosta focusa. Jeśli do bossa macie jeszcze kawałek i do tego czasu odnowi ci się Rapid FIre to możesz przed aoe odpalić Rapid FIre właśnie.

Walka z bossem. Piszę tak na czuja, ale - na początku rapid fire, readiness, następny rapid fire, cały czas trzymasz ISS, jeśli ktoś puści heroism to naprzemiennie dajesz steady shoty i aimed shoty, jeśli nie to steady shoty i arcane shoty, jak tylko pojawia się Aimed! - odpalasz. Serpent Stinga olej. Nie masz chimery jeszcze więc szkoda czasu.

Ogólnie to bym na dungi na twoim levelu wziął chyba jednak build w survivalu, no ale jak tam uważasz. Jakby nie chodziło o dps na dungach to napisz o co chodzi.

[Edycja Vaeryn - 04.11.2011 o 03:02]

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
danks
Wiadomość [#7]: 04.11.2011 o 19:25

Konto skasowane

Chodzi mi głownie o DPS na dungach, rotacji w sumie to niemam. Moj DPS na dungach waha sie pomiedzy 500 a 600 gdzie inni gracze w party maja po 1000-1300, jezeli ktos moze mi napisac dobra rotacje bede wdzieczny.

Vaeryn
Wiadomość [#8]: 04.11.2011 o 19:55

Konto skasowane

Przecież napisałem jak powinna wyglądać.

“Mówią, że świat jest zbyt złożony na proste odpowiedzi. Mylą się.” –Ronald Reagan
Zagruu, The Maelstrom
uszek
Wiadomość [#9]: 05.11.2011 o 22:34

Konto skasowane

Vaeryn ale koniecznie radiness wiec twoje talenty nie sa tez jakies super, i silenced shot sie przyda jak w przyszłości gracz zechce pograc pvp.

Jeśli graczowi chodzi o dps, nie o dmg to serpent sting akurat da mu dużo. Mówi ze 500-600, a z serpentem bedzie to juz 600-700 smiley.gif
Moje talenty faktycznie nie pasują do tematu bo gracz pyta o dps na dungch, my bad sorry sad.gif

[Edycja uszek - 05.11.2011 o 22:42]

Vaeryn
Wiadomość [#10]: 06.11.2011 o 17:31

Konto skasowane

uszek napisał
Vaeryn ale koniecznie radiness wiec twoje talenty nie sa tez jakies super, i silenced shot sie przyda jak w przyszłości gracz zechce pograc pvp.

Jeśli graczowi chodzi o dps, nie o dmg to serpent sting akurat da mu dużo. Mówi ze 500-600, a z serpentem bedzie to juz 600-700 smiley.gif
Moje talenty faktycznie nie pasują do tematu bo gracz pyta o dps na dungch, my bad sorry sad.gif

[Edycja uszek - 05.11.2011 o 22:42]

Pomyliłem się z Readiness. Powinno być: http://www.wowhead.com/talent#cZfrh0GRMuo No a Serpent Sting może i warto użyć, trzebaby przetestować a nie mam postaci na tak niskim levelu. Tak czy siak, za parę leveli koleś ma już chimerę, więc wtedy będzie musiał używać. Przede wszystkim jednak wygląda na to, że słaby dps wynika z braku podstawowej wiedzy o tym jak grać hunterem, więc powinien skoczyć na kukły i trochę je pookładać.

[Edycja Vaeryn - 06.11.2011 o 17:32]

Zagruu, The Maelstrom
kfaho
Wiadomość [#11]: 06.11.2011 o 20:19

Konto skasowane

A poza, to niech wbije 85, pozbiera pare gratów, zaloży enchanty, ogemuje się jakoś i dopiero niech się martwi o DPS albo o DMG

Nekkro
Wiadomość [#12]: 06.11.2011 o 22:29

Konto skasowane

po to chyba lvluje do tego 85 lvl zeby potem po osiagnieciu max lvl nie pytal "jak mam grac hunterem" nie ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Vaeryn
Wiadomość [#13]: 07.11.2011 o 10:33

Konto skasowane

No w sumie fakt. Ja tam jak levelowałem hunta pod koniec TBC to nie przejmowałem się w ogóle jakimś DPSem i nie wiedziałem, że jest coś takiego jak recount, więc jak się dzieeś wyżej nadmiernie mądrzyłem wobec newbiesa to sorrz.

Zagruu, The Maelstrom
Nekkro
Wiadomość [#14]: 07.11.2011 o 18:18

Konto skasowane

raczej to bylo do posta kfaho

smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :