Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 12:17
zaloguj się :


Odpowiedź

Temat: Pomocy! Dębowy vs. Kolców

NagsLord
Wiadomość [#1]: 04.04.2009 o 12:11

Konto skasowane

Witam, potrzebuje pomocy poniewaz mam dylemat: mam kilku druidow i postanowilem sprawdzić obydwa duszki: kolców i dębowego.
Na postaci na 85lvl-u z Debowym, na 20ptk (nie liczac bonow djacych z 7ptk) na piekle zabija mnie 1 sukkub czy jakos tak to sie nazywa, w ogule nie blokuje majac 230 zrecznosci i tarcze( stromshield, dla mnie 67% do bloka) przy ekwipunku: enigma, stormshield, jajal lub czako. Odpornosci na Piekle: wszystkie po 20-40. Na pvp na tej postaci tez sie nie wyrabiam.
Natomiast na 2 postaci- 78 druid eq: pelny aldur, duch kolcow(20ptk), i pozostale umiej. w wiatr, stornshield- ledwo udaje mi sie umrzec na kilkunastu sukkubach i innych creepach w roomie oczywiscie na piekle.
Prosze doradzcie :
- Dębowy Mędzrzec
-Duch Kolcow
Z gory dziekuje za pomoc

Narayan
Wiadomość [#2]: 06.04.2009 o 16:46

Konto skasowane

Tylko debowy, kolcow to atrapa, nic nie odbija,(wulg.)a wart ze sie tak elokwentnie wyraze.it has been said that at the end of all things you would find a new beginning ...
-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :