Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 22:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pomoc dla newbie.

zeddius
Wiadomość [#1]: 17.09.2011 o 19:43

Konto skasowane

Czesc wszystkim!

Kupilem wlasnie caly zestaw WoWa wraz z pre paidem na 60 dni i postanowilem wejsc na to forum (wlasciwie na jakiekolwiek) i pocztac cos o tej grze zanim sie zaloguje. Powiem tak: jest tutaj tyle informacji i przeroznych zwrotow korych nie rozumiem ze az zlapalem sie za glowe i zastanawiam czy kiedykolwiek uda mi sie cos ogarnac z tej gry biggrin.gif masa czrnej magii dla osoby zaczynajacej z zerowa wiedza :P

Chcialbym grac paladynem, wiem o tej klasie ze moze ona byc tankiem i healem i wlasciwie to tyle ( o innych klasach wiem mniej wiecej tyle samo :P) i przeczytalem juz FAQ i pare innych artykolow ale po tym wszystkim czuje sie jeszcze bardziej zagubiony ;]

moglbym prosic o jakies poradniki dla kompletnie niezorientowanych o paladynie, a raczej o samej grze, np. co nalezy koniecznie wiedziec o mechanice, zdobywaniu itemkow itp?

cos tam niby wiem ale ciagle pojawiaja sie nowe zagadnienia i zwroty a jadnoczesnie coraz wiecej pytan ;) z gory dzieki ;)

galatrix
Wiadomość [#2]: 19.09.2011 o 20:07

Konto skasowane

a wiec szukasz na swoim realmie polskiej gildi i prosisz o przyjecie. Jesli juz znajdziesz taka i Cie przyjma to tam bez problemu mozna sie pytac rodakow, ktorzy odpowiedza na zadane pytaniasmiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :