Dziś jest: Sobota, 28 marca 2020, godzina 10:35
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Polskie Centrum Huntera

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
angr.
Wiadomość [#1]: 24.10.2010 o 00:34

Konto skasowane

Witam!

Serdecznie zapraszam wszystkich na moją nowootwartą stronę o hunterze - Polskie Centrum Huntera

• newsy
  • poradniki
  • taktyki z punktu widzenia huntera
  • i inne

[Edycja angr. - 24.10.2010 o 01:41]

PanRyba
Wiadomość [#2]: 24.10.2010 o 01:49

Konto skasowane

Gratulacje. Bardzo fajna strona. Pozwoliło mi trochę ogarnąć huntera po patchu a już miałem go sobie odpuścić do premiery cata. Pomysł bardzo dobry. Może nie jakieś ścisłe instrukcje jak grać ale dobre naprowadzenie i duża pomoc w dalszym własnym kombinowaniu. Świetna sprawa dla ludzi nie mających już za wiele czasu na buszowaniu po zagranicznych serwisach i forach. Pozdrawiam

GoT3N
Wiadomość [#3]: 24.10.2010 o 01:51

Konto skasowane

extra super total mega !! właśnie na takie coś czekałem długo, dodaje do ulubionych i często będę odwiedzał z nadzieją na dobry rozwój strony

BattleTag: GoT3N#2159

Big Crit TS
Darmowy publiczny TS3 Zaprasza wszystkich !
IP: 91.228.197.74

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6006/logotsbcreklama.jpg[/IMG]
MS
Wiadomość [#4]: 24.10.2010 o 14:34

Konto skasowane

Fajna stronka.
Tylko mam uwagę, dlaczego przy polecaniu addonów podałeś tylko te przepisane z UI Krippariana? Akurat SUF nie jest teraz chyba optymalnym wyborem bo wydaje mi się, że nie był jeszcze update'owany i focusa nie wyświetla (tzn, pokazuje ale z błędem).

angr.
Wiadomość [#5]: 24.10.2010 o 15:47

Konto skasowane

MS napisał
Fajna stronka.
Tylko mam uwagę, dlaczego przy polecaniu addonów podałeś tylko te przepisane z UI Krippariana? Akurat SUF nie jest teraz chyba optymalnym wyborem bo wydaje mi się, że nie był jeszcze update'owany i focusa nie wyświetla (tzn, pokazuje ale z błędem).

O kanale Kripparriana dowiedziałem się 2 dni po napisaniu o addonach ;) O Krip UI dowiedziałem się natomiast dziś rano, więc byłoby mi ciężko cokolwiek przepisywać. SUF to moim zdaniem najlepsze Unit Frames'y ze wszystkich, były już zaktualizowane i poprawnie wyświetlają focus. Wiem, bo ich używam. Co do innych add-onów... Polecam to, co uważam za dobre i czego sam używam. Jeśli uważasz że są addony lepsze od NeedToKnow, Recounta czy Dominosów to napisz, z przyjemnością wrzuce je do poradnika jako alternatywy. A kto wie, może zacznę ich używać.

Przy okazji dziękuje za wszystkie opinie i zapraszam również na mojego Twittera!

[Edycja angr. - 24.10.2010 o 15:48]

Wael
Wiadomość [#6]: 24.10.2010 o 17:40

Konto skasowane

Hmm co się stało, z moim komentarzem pod poradnikiem do MM?

Zapytam więc tutaj? Co według Ciebie przemawia, za używaniem Chimery co CD?

angr.
Wiadomość [#7]: 25.10.2010 o 20:08

Konto skasowane

Nie wiem czy to błąd systemu, ale Twój komentarz w jakiś sposób znalazł się pod poradnikiem do BM...

Co przemawia za faktem używania Chimery co CD?

W Beast Mastery w ogóle nie ma Chimera Shot’a, ponieważ jest to 31-punktowy talent Marksmanship. W MM Chimera zadaje większe obrażenia niż np. Arcane czy Steady i przede wszystkim odnawia Serpent Sting na celu – dzięki temu nie musisz marnować na niego czasu i focusu.

Dziś na Polskim Centrum Huntera przyglądamy się profesjom z hunterowego punktu widzenia...
Można je traktować na wiele sposobów – jako czysto DPSowy biznes, jako czysty biznes lub jako styl gry, ale nie można ich nie traktować w ogóle. Profesje są jednym z najważniejszych wyborów, przed którym staje każdy gracz. Które są najlepsze? Czytaj dalej...

[Edycja angr. - 25.10.2010 o 20:09]

Tezcatlipoca
Wiadomość [#8]: 26.10.2010 o 16:05

Konto skasowane

Fajna stronka smiley.gif

GoT3N
Wiadomość [#9]: 26.10.2010 o 16:52

Konto skasowane

większość biuldów oraz porad jest do pve
czy masz zamiar w jakimś czasie też coś dodać o pvp ?

BattleTag: GoT3N#2159

Big Crit TS
Darmowy publiczny TS3 Zaprasza wszystkich !
IP: 91.228.197.74

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6006/logotsbcreklama.jpg[/IMG]
angr.
Wiadomość [#10]: 23.12.2010 o 17:31

Konto skasowane

Niestety, zdecydowanie nie. Moje pojęcie o PvP jest niemal zerowe. Gdy strona zdobędzie już jakąś popularność to będę szukał kogoś, kto naskrobie kilka słów o PvP.

Kolejny build, kolejne pety. Dziś kolejny post o nowych petach w Cata.
Niestrudzeni poszukiwacze petów z for Petopii znaleźli we wczorajszym buildzie bety kolejne pety. Pod względem nowych skinów Cataclysm zjada Wrath of the Lich King i The Burning Crusade na śniadanko i popija mleczkiem! Czytaj dalej...

[Edycja angr. - 11.11.2010 o 17:15]

Na PCH:

Opisy i mapy wszystkich Spirit Beastów, łącznie z nowymi: Karomą i Ghostcrawlerem!

PinkiStinki
Wiadomość [#11]: 28.02.2011 o 16:25

Konto skasowane

Nosz ja pierdziu, akurat kiedy Twoja stronka jest mi rzeczywiście pilnie potrzebna musiałeś zdjąć ją z anteny :>

[Edycja PinkiStinki - 28.02.2011 o 16:31]

angr.
Wiadomość [#12]: 28.02.2011 o 22:36

Konto skasowane

Tylko chwilowo, już wszystko śmiga smiley.gif

Glosa
Wiadomość [#13]: 11.10.2011 o 14:44

Konto skasowane

kilka dni temu reaktywacja strony a teraz zniknęła... eh
szkoda bo to był kawał dobrej roboty

luney
Wiadomość [#14]: 11.10.2011 o 17:13

Konto skasowane

Hm, dziwne. Jak sprzątałem ostatnio forum, to właśnie zauważyłem, że stronka odżyła i pozostawiłem przyklejony link. No nic, może to tylko chwilowe ;).

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
kales
Wiadomość [#15]: 12.10.2011 o 11:35

Konto skasowane

hmmm no i strona nie działa. A dobra była. Teraz by mi sie przydała :|(

Glosa
Wiadomość [#16]: 12.10.2011 o 12:24

Konto skasowane

szkoda, ze jej twórcy nie powiedzą co się dzieje

luney
Wiadomość [#17]: 12.10.2011 o 14:47

Konto skasowane

Odklejam temat póki co. Jak będą jakieś pozytywne wieści, to krzyczcie.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
angr.
Wiadomość [#18]: 12.10.2011 o 17:43

Konto skasowane

twórcy niestety musieli zrezygnować z prowadzenia strony przytłoczeni tzw. RL. Nie wiem jak Surag, bo nie miałem z nim kontaktu od połowy wakacji, ale ja planuje powrót kiedyś - może na kolejny dodatek, może patch, może WoW2. Narazie ilość obowiązków nie pozwala mi na solidne raidowanie, o pisaniu bloga nie wspominając.

kales
Wiadomość [#19]: 13.10.2011 o 11:58

Konto skasowane

mam prosbe potrzebuje wlasnie z tej strony bulid dla huntera pod BM. Jak by mi ktos mógł podesłac screena

Glosa
Wiadomość [#20]: 13.10.2011 o 12:44

Konto skasowane

no Surag wrócił niedawno z aktualizacją buildu SV i stronka po tygodniu znikła. Rozumiem, że nie macie czasu
bo w życiu są ważniejsze obowiazki ale prośba jest taka aby stronke nadal można było odwiedzać.
Mimo że nie macie czasu jej aktualizować.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :