Dziś jest: Czwartek, 14 grudnia 2017, godzina 17:59
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Off-topic Polityka czyli jebanie scaraba w czoko

Odpowiedź

Temat: Polityka czyli jebanie scaraba w czoko

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Scarab
Wiadomość [#1]: 14.04.2011 o 11:08

był inny temat ale założony przez jakiś czarnuchów co to biorą politykę na poważnie i głosują na PO bo nie lubią Kaczyńskiego - ot przyszedł właśnie mi do łba fakt, iż większość wyborców głosuje w ten sposób. Co to kurvva ma być? Ja poszedłem na swoje pierwsze wybory w życiu i zrozumiałem że jest wielki(wulg.), ale i tak żałuję swojego głosu (nie głosowałem na Tuska). Na Jarosława nie głosuje bo on ma siłę napędową do kampanii kiedy w opozycji jest PO. Natomiast kurvvy z PO kłócą się z PiSem jakby to była(wulg.)nia. O(wulg.) tu chodzi, dlaczego prezydent wybrany demokratycznie to idiota który nie zna ortografii, zachowuje się jak przedszkolak a za żonę ma pocisk z u-boota? Zapraszam do dyskusji przy grillowanych dziwkach

Zapraszam

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
Yano
Wiadomość [#2]: 14.04.2011 o 11:20

Namiestnik

politycy w polsce to kłamliwe (wulg.) wiec wybor jest trudny, kazdy ma wiecej wad niz zalet, sposoby wybierania tego na kogos sie zagłosuje są rozne, ale rzadko jest to "głosuje bo jest fajny" , zwykle jest "głosuje bo nie jest aż takim pojebem/złodziejem/komuchem/katolem" jak inni

oczywiście jest jeszcze inne podejscie- osób ktore głosują na korwina mikke , oni myslą "HERP DERP"

[Edycja Yano - 14.04.2011 o 11:21]

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
PM Email
Scarab
Wiadomość [#3]: 14.04.2011 o 11:29

co do korwina, to swojego czasu jakos sie tym interesowalem, ale w koncu uznalem ze ten czlowiek jest szalony i nie nadaje sie na polityka w zaden normalny sposob. jest tak internetowy ze az oszalal. a jego fanatycy (wulg.)a glupoty ze on najlepszy posrod wszystkich, a mlodziez idiotyczna im wierzy.

JANO ZMIENIU NAZWE TEMATU BO BYŁO "JEBANIE YANO W CZOKO" CHUJ CI W TFASZ I MELA W SERCE WASZKA G ZAWSZE PRAWDZIWY

PM Email
erruth
Wiadomość [#4]: 14.04.2011 o 11:44

Be cool.

mikke kojarzy mi sie z (wulg.)onymi czubami, raz piłem wodke u kolegi, a jego wspollokator siadl i zaczal ni z(wulg.)a namawiac nas do glosowania na upr, co gorsza robil to bardzo rzeczowo i profesjonalnie

feels good man
PM Email
Zander
Wiadomość [#5]: 14.04.2011 o 11:54

Better than joint !

Bo Korwin (lol) jest taki elo młodzieżowy i skini na niego głosujo.
Im bliżej wyborów jakichkolwiek tym większa burda. A teraz to już przegięcie. Na najbliższe wybory głosuję na najdurniejszą partię - typu Partia gamoni i krasnoludków :P

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S. Lem

"Najpierw był sam większy penis. Potem doszły większe miecz/topór/maczuga/zamek/armia, które zastąpił w zeszłym stuleciu samochód. A teraz jeszcze oprócz fujary i auta porównuje się komputery. I kto szybciej stawia baraki EHEHEHEHEHEHEHEHHEHE" BlekDef, szakunec.
PM Email Strona domowa
Yano
Wiadomość [#6]: 14.04.2011 o 11:55

Namiestnik

a ja bylem przed ostatnimi wyborami na debacie gdzie spotkali sie wszyscy kandydaci na prezydenta warszawy, pomijajac ze częsc z nich to był niezłe 1%ntowe ciołki ("niech niemcy budują warszawe za to co zrobili w WW2")

to korwin jako jedyny przyprowadził swoich zealotów, debata odbywala sie na SGGW, wiec pewnie ci ludzie to byli wlasnie studenci, młodzi, wydawalo by sie ze w miare normalni, ale zachowywali sie jak bydło kaczynskiego pod krzyżem, machali transparentami z obrazliwymi tekstami, krzyczeli caly czas i zagłuszali wypowiedzi innych (zwłaszcza hanny gronkowiec walec)

PM Email
Scarab
Wiadomość [#7]: 14.04.2011 o 12:01

A co do samych wyborów, to(wulg.)owym faktem jest obserwowanie ruszających się inwestycji przed wyborami. U mnie burmistrz z ramienia PiSu wyczarował objazd w ciągu dwóch tygodni, który robiono przez ostatnie pięć lat. A przystanków roz(wulg.)onych to nie ma kto naprawić, bo to nie przedwyborczo. A i przez tą kandydaturę Waltz nie słyszałem o niej ani słowa w radiu, ale przed wyborami zaczęła chyba napierdalać jak spikerka. PO i PiS to jedno gówno w sumie, sram ostro.

PM Email
Kunta
Wiadomość [#8]: 14.04.2011 o 12:23

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

Scarab napisał
był inny temat ale założony przez jakiś czarnuchów co to biorą politykę na poważnie i głosują na PO bo nie lubią Kaczyńskiego - ot przyszedł właśnie mi do łba fakt, iż większość wyborców głosuje w ten sposób

xDD brawo za laga O_o

dlatego nie chodzę na wybory bo u nas wybory polegają właśnie na wybraniu mniejszego zła . Jest dwóch popierdoolców jeden jebniety bardziej niz drugi wiec trza glosowac na tego mniej pojeebanego.

To tak jakbyś chciał mieć PC a musiał wybrać między ps3 a xboxem xD

PM Email
Scarab
Wiadomość [#9]: 14.04.2011 o 12:30

KUNTA PO PROSTU WIDZIAUEM TO ALE ZAUOZYME DOPIERO TERAZ TEMATP!K@O!#K!@O#

PM Email
Yano
Wiadomość [#10]: 14.04.2011 o 12:32

Namiestnik

PM Email
Kunta
Wiadomość [#11]: 14.04.2011 o 12:45

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

nie sram ogniem bo jeżeli postanowie na stałe tyrać jako oficer mechanik to do emerytury nie będę na ten kraj dawał ani złotówki tongue.gif Żadnego podatku , żadnego zus'u , żadnego gówna na NFZ . Nic . Oficerka ( mostek / siłownia ) i cała najbliższa rodzina mają prywatne przychodnie zdrowia np w Gdyni . A sytuacje ratujące życie i tak musi zapewnić państwo .

Więc to co sie dzieje to mnie ani nie ziębi ani nie grzeje.

Gorzej jak stwierdze ze np za pare lat zostanę na lądzie w branży. Wtedy będę ogniem srał biggrin.gif

[Edycja Kunta - 14.04.2011 o 12:46]

PM Email
BlekDef
Wiadomość [#12]: 14.04.2011 o 12:59

Konto skasowane

1. Kup kałacha
2. Zaciągnij się na tankowiec
3. Ćwicz celność na pontonach somalijskich piratów
4. confused.gif?
5. PROFIT!

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
PM Email
Kunta
Wiadomość [#13]: 14.04.2011 o 13:01

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

oni majo motoruwki i watykanskie granatniki

[Edycja Kunta - 14.04.2011 o 13:01]

PM Email
Piger
Wiadomość [#14]: 14.04.2011 o 19:02

Mistrz Teorii

HERP DERP

"Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem."
PM Email
Master-Blaster
Wiadomość [#15]: 14.04.2011 o 21:43

Kunta napisał
nie sram ogniem bo jeżeli postanowie na stałe tyrać jako oficer mechanik to do emerytury nie będę na ten kraj dawał ani złotówki tongue.gif Żadnego podatku , żadnego zus'u , żadnego gówna na NFZ . Nic . Oficerka ( mostek / siłownia ) i cała najbliższa rodzina mają prywatne przychodnie zdrowia np w Gdyni . A sytuacje ratujące życie i tak musi zapewnić państwo .

Więc to co sie dzieje to mnie ani nie ziębi ani nie grzeje.

Gorzej jak stwierdze ze np za pare lat zostanę na lądzie w branży. Wtedy będę ogniem srał biggrin.gif

to kto jest twoim pracodawca jak robisz na statku? Kraj bandery (Czyli jakas szwecja czy cos)?

Odi profanum vulgus et arceo
PM Email
Rain
Wiadomość [#16]: 14.04.2011 o 21:51

☣Del Soler☣

a myslisz ze z czego andora panama i jamajka zyja?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
PM Email Strona domowa
Kunta
Wiadomość [#17]: 14.04.2011 o 21:58

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

statek jest jednostką terytorialną .

Polska flota handlowa ma 100 statków - każdy pływa pod banderą bahama albo cypru - właśnie po to by rżnąć nasz rząd w dupsko . Tusk zrujnował polską flotę , teraz kusi armatorów nizszymi wlasnie podatkami i przywilejami , ale naszczęscie olali go i dalej będą pływać pod innymi banderam i.

bte, ja w tych pseudo-polskich nie mam zamiaru pływać i tak.

a to , że np prom którym teraz jezdizłem należał do Polskiej Żeglugi Bałtyckiej , to hóia znaczy xD Zarejestrowana jest na Bahama w Nassau , w polsce ma tylko biiuro xD

[Edycja Kunta - 14.04.2011 o 22:00]

PM Email
Rain
Wiadomość [#18]: 14.04.2011 o 21:59

☣Del Soler☣

moj ojciec robi to samo...

pracodawca przewaznie albo norweski albo szwedzki czasami niemiecki

bandera tak czy siak ktoras z tych wyzej wspomnianych

PM Email Strona domowa
Kunta
Wiadomość [#19]: 14.04.2011 o 22:02

STWIERDZAM ZGON BO UMAR

Ostatnio była jakaś akcja Rain wśród marynarzy i oburzenie rządu bo ci co pracują pod flagami UK , płacli jakis tam śmieszny podatek od pensji , chyba 5% i to była tak liczone jakoś , że i tak dostawali 100% zwrotu ale od POLSKI pod koiniec roku xD Piękne to było xD

PM Email
Rain
Wiadomość [#20]: 15.04.2011 o 10:02

☣Del Soler☣

pewnie chodzi o National Insurance tax -smiesznie maly podatek ktory idzie na obsluge medyczna i emeryture cos kolo 1% wynosi
tutaj ogolnie jest w miare ok jezeli chodzi o podatek dochodowy
17% do zarobkow ponizej 70k roczne... w tym ze od pierwsze 5.5 tysiaca sa wolne od podatku. i pod koniec roku kazdy sie rozlicza od podatku i dostaje kase z powrotem

w przupadku samozatrudnienia jest juz wogole inna bajka smiley.gif ja odliczam paliwo internet telefon zarcie i ciuchy

PM Email Strona domowa
REKLAMA
Strona 1 z 3.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :