Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 21:07
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Gry TCP/IP Pogracie ze mną w Diablo? Patch:V1.13c


Odpowiedź

Temat: Pogracie ze mną w Diablo? Patch:V1.13c

DiabloII
Wiadomość [#1]: 26.06.2011 o 17:47

Konto skasowane

Mój numer GG:211618
Id sieci: MrDiabloII
Hasło: 12345
Ip: 5.21.235.73
Patch:V1.13c
Dokładnie w Diablo II LOd

Jak grać przez Hamachi?


Skąd wziąć Hamachi?


Program Hamachi można pobrać z tej oto strony: Hamachi 1.0.3.0 Klikamy pobierz i zapisujemy plik.

Uwaga!

Instalator wersji bezpłatnej umożliwia także przetestowanie przez 30 dni dodatkowych funkcji występujących w płatnej wersji Premium. Po upłynięciu 30 dni funkcje programu zostają ograniczone do wersji bezpłatnej.

Jak go zainstalować?


Następnie program trzeba zainstalować. Klikamy na ikonę gry na pulpicie i postępujemy w/g wskazówek. Pojawi się komunikat "Witamy w instalatorze Hamachi". Klikamy na przycisk "dalej" ---> Tu pojawia się "umowa licencyjna" gdzie zaznaczamy "akceptuje umowę" i klikamy na "dalej" ---> W części "opcje" wybieramy miejsce do zainstalowania programu oraz dodatkowe opcje -"Automatyczny start programu w tracie logowania do Windows" oraz "Twórz skrót na pulpicie". Zaznaczamy te opcje w zależności od potrzeby. Osobiście proponuje zaznaczenie tych opcji. Klikamy dalej ----> Teraz jest kwestia bezpieczeństwa ale to już pozostawię jako wolny wybór. Klikamy na "dalej" ----> Tu wybieramy wersie podstawową albo premium. Gdy ma ktoś licencje wpisuje jej kod zaś gdy jej niema zaznacza opcje "Basic" i idziemy dalej ----> Gdy jesteśmy gotowi do instalacji klikamy na "instaluj". Czekamy na zainstalowanie programu. Gdy ten proces się zakończy klikamy na Dalej oraz na Zakończ co zakończy instalacje.

Uruchamiamy program. By go włączyć klikamy na przycisk w lewym dolnym rogu. Gdy zaświeci się na zielono będzie to oznaczać włączenie go.

Co zrobić by zagrać przez ten program?


Najpierw trzeba ustawić pewne rzeczy. Postępujemy w/g poniższego planu.

1. Start -> Panel Sterowania Screen1
2. Otwieramy "Połączenia Sieciowe"
3. Teraz z menu okienka u góry wybieramy "Zaawansowane" i dalej "Ustawienia zaawansowane..." Screen2
4. Tutaj na liście zaznaczamy "Hamachi" i strzałeczką z prawej przesuwamy "Hamachi" na samą górę listy. Screen3

Jak stworzyć własną sieć?


Na dole programu są 3 przyciski. Pierwszy jak pisałem służy do uruchomienia programu. Drugi i trzeci zaś do Tworzenia nowych sieci/Łączenia z już istniejącymi i Konfiguracji programu. Gdy chcemy stworzyć nową sieć klikamy 2 przycisk "utwórz nową sieć". W oknie które się pojawiło wpisujemy hasło i nazwę sieci. ***Uwaga: limit na jedną sieć wynosi 16 osób*** . Screen4

Jak dołączyć do istniejącej sieci?


Tak jak w przypadku tworzenia sieci klikamy w 2 przycisk od prawej. Wybieramy "dołącz do istniejącej sieci". W okienku wpisujemy dane sieci: nazwę i hasło, te poda nam właściciel sieci. Screen5

Grę włanczamy:Inne dla wielu osób-Gra Tc/IP-Dołącz do Gry i Wpisujecie IP moje.

[Edycja DiabloII - 26.06.2011 o 17:56]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :