Dziś jest: Poniedziałek, 23 kwietnia 2018, godzina 21:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Podstawowa rotacja pvp

Darandol
Wiadomość [#1]: 19.01.2012 o 20:42

Witam mam pytanie o podstawową rotacje dla rogala pod pvp. Szukałem już w wielu tematach i w googlach ale wszystko to stare artykuły dlatego pisze tu biggrin.gif. Jeśli tylko można to proszę o małe wyjaśnienie czemu taka bo sam osobiście rogalem nie gram tylko pomagam w tworzeniu wiem tylko że łotrzyk może łatwo przytrzymać warka lub dk w miejscu. I czy rogal w sub ma wiele mniejszy dps w pve od assa ?

PM Email
Igor
Wiadomość [#2]: 20.01.2012 o 08:43

nie da sie tak. nie ma w pvp czegos takiego jak rotacja :P no i nie wiadomo w jakim specu chcesz grac :P czy tam ktos inny

chyba, ze jako podstawowa rotacje uznasz sam opener pod KSa :P

jesli tak, to na casterow wychodzisz z Garrote, mozesz zalozyc shivem crippling, i tluczesz backstab albo hemo (dla subtlety), mutilate (dla assassination), sinister (dla combat), zbierasz 5 combo pointow i zakladasz Kidny Shot. a potem to juz jest wolna amerykanka. reagujesz na to co sie dzieje i tyle. no i oczywiscie wszystko zalezy od speca.
na heal robisz podobnie.
na melee mozesz zamiast Garrote otwierac Cheap Shotem, czyli CS, shiv, backstab, KS. i potem co zycie przyniesie :P (to jest to trzymanie warka czy DK niby. i nie jest to takie latwe wcale :P

oczywiscie jesli w jestes w sub, to premeditation w stealthcie, shadowdance pod ambush/garrote jak sie da. vanishe w celu zerwania combatu, shadowstep na casterow takich jak mage, lock.

w pve assa obecnie jest chyba najslabszym specem akurat :P

PM Email
Darandol
Wiadomość [#3]: 24.01.2012 o 10:31

dzięki właśnie o to mi chodziło biggrin.gif mówiąc podstawową rotacje chodziło mi o sam początek. Rogal jest oczywiście sub bo nic innego pod pvp niema sensu.

PM Email
viera
Wiadomość [#4]: 24.01.2012 o 12:15

warto jeszcze trzymac na sobie recuperate. ja zaczynam walke od uruchomienienia macro: premedi recu (to daje recu na jakies 12 sec ) i potem atak

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :