Dziś jest: Poniedziałek, 27 maja 2019, godzina 04:20
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Początkujący Warrior

bushaya
Wiadomość [#1]: 07.09.2011 o 12:28

Konto skasowane

Witam,

Jakiś rok temu założyłem sobie postać na serwie Deathwing i wbiłem sobie nią 25lvl. Parę dni temu wykupiłem sobie prepaida i mam już 32 lvl, nasuwa się jednak pytanie czy opłaca się grać na świecie gdzie jest ok. 600 aliance i 7k hordy? Wiąże się to na pewno z dostępnością itemów które warkowi są bardzo potrzebne nie?

Warkiem inwestuję w arms mój build wygląda następująco http://www.wowhead.com/talent#LhrcM idę w dobrym kierunku czy najlepiej jak skasuję talenty i poukładam od nowa? Dodam że walczę 2h axe.

Muszę przyznać że warek to fajna postać ale mało urozmaicona i szybko się nudzi. Byłem na paru bg i powiem szczerze że robili mnie jak chcieli taki 34 be priest rozprawił się ze mną w mgnieniu oka. W związku z tym chciałem zasięgnąć rady lepszych wyjadaczy co mam dalej robić.

Nekkro
Wiadomość [#2]: 07.09.2011 o 15:27

Konto skasowane

do pve http://www.wowhead.com/talent#LGbcc w to bym poszedl.

do pvp arms warrior obsysa, do czasu uzyskania talentu juggernaut.
jak juz to chyba bym sprobowal w prot, bardziej sie przyda jako FC czy cos w ten desen, no i talent Warbringer jest calkiem calkiem.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
mindseeker
Wiadomość [#3]: 07.09.2011 o 22:32

Konto skasowane

Warrior posysa na niskich levelach do czasu uzyskania Mortal Strike, Jugernaut, Bladestorm.
Czy się szybko nudzi to sprawa indywidualna.

Nekkro
Wiadomość [#4]: 08.09.2011 o 01:01

Konto skasowane

mortal strike to arms ma od 10 lvl ale co z tego skoro kazda klasa ranged go rozklada na nizszych lvl bo warek nie ma jak dojsc do przeciwnika, chyba ze pierwszy zaatakuje z charge. Naprawde, szkoda nerwow.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
lsh
Wiadomość [#5]: 13.09.2011 o 08:23

Konto skasowane

na low lvl wchodzi w gre jedynie fury lub prot.
ja niedawno zacząłem lvlowac kolejnego warrka bez heirloomow i dopiero na 29 lvlu był w stanie pokazać co potrafi (warbringer - i życie staje się piękniejsze). do tego gag order i można bić smiley.gif

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nafur
Wiadomość [#6]: 13.09.2011 o 11:57

Konto skasowane

Nie wiem jak to na pvp wyglada, ale wydaje mi sie ze overpower krytajacy bardzo czesto poprzez taste of blood moze narobic zamieszania. Ja swojego warriora expilem w arms a potem w fury i w arms bylo duzo prosciej i szybciej.

Narcy
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :