Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 02:23
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Poczatek.

lejek
Wiadomość [#1]: 12.05.2011 o 12:24

Konto skasowane

Witam.
Zaczalem niedawno lvlowac rogala i ogolnie bardzo mi sie podoba styl gry takze mysle ze bedzie to moj main ale do rzeczy. Mam kilka pytan bede je zadawc w punktach.
1. Jakich broni uzywac (szybka/wolna)
2. PVE. Jakich poisonow uzywac, mam jeden build sub bardziej pod pvp z tym ze jak zrobilem do pve assa to krecilem o plowe gorszy dps niz w obecnym buildzie. wiec moje pytanie bo czytalem ze assa najlepszy do pve czy moglibyscie podac mi jakis build i mniej wiecej jakich skilli uzywac. bo nawet w sub raz uzywam bacstabów raz hh i dps jest mniej wiecej ten sam. takze prosilbym o build dobry do pve jakich poisonow uzywac i jakich skilli do nabijania cp pod danym specem.
3. czy SaD i recuperate mam miec caly czas na sobie?
4. Teraz przejdzy do pvp;d
5. PRIEST. nie moge po prostu go zjechac na bgsach. nawet 1vs 1 zaczynam cheap shotem>bacstaby>kidney shot> shadow dance i ambushe. i wyglada to tak ze zjade go do 10% hp i wtedy fear generalnie zjada mnie calego chyba ze uda mi sie jakos wrzucic cloak i vanisha. probuje tez shadow stepem i ambushem na start ale efekty sa pdobne. Jakies rady moze nie robie czegos waznego.
6. ogolne czy moglibyscie powiedziec jak Wy zaczynacie walke. U mnie to jest zazwyczaj cheap shot/garrote/shadow step. Ciekaw jestem jak Wy to robicie bo oze niewykozytstuje calego potencjalu.
7. czy to tylko moje wrazenie czy tak po prostu jest. jak nie jestem w stealthcie i jjakis meele mnie zaatakuje i nie mam vanisha , to rzadko udaje i sie go pokonac jesli mam cdna sprinta/ kidneyshota. i stad pytanie czy rogal jesli nie zaczyna walki to jest na prawde duuzo slabszy. czy moze j.w nie wykorzystuje calego potencjalu.

Moglem szukac po forum tego wszystkiego z tym ze duzo tematow jest z przed patcha badzo przestarzalych a poza tym nic sie nie dzieje na tym forrum takze mysle ze nie bedzie odp. w stylu 'przejrzyj forum'. Zgory dzieki i sorry za jakiekolwiek literowki, interpnkcje, i brak polskich znakow.

A jeszcze moje armory.

http://eu.battle.net/w(...)advanced

Genesi
Wiadomość [#2]: 12.05.2011 o 13:49

Konto skasowane

1.
-pytanie chyba już nieważne bo patrząc po armory już wiesz o co chodzi.
2.
-http://eu.battle.net/wow/en/character/chromaggus/bierdonka/talent/primary build hyba najlepszy build dla assa pod pve.
-Dedly poison na broń szybsza a Instant Poison na wolniejsza.
-moja rotacja jest taka Garota/Multilate(powinno byc 5 CP) Rupture/Multilate/SND/multi/multi/envenom(jako ze w talentah jest fajny Cut the chase Envenom resetuje timer na snd wiec nie trzeba go zakładać ponownie no chyba ze spadnie z jakiejś przyczyny
Gdy hp bosa spada ponizej 35% (murderous intent talent) zamieniamy Multilate na Backstab az do konca walki)
3.Recuparate w PvE to zależy jeśli chcesz trochę odciążyć Hilera gdy idzie Duży dmg i masz wolne CP jasne czemu nie.Co do SnD napisałem powyżej
4. Co do Priesta ja bym zaczoł z Garoty Silenc na 3 sec i dotatkowy dot zadajacy dmg Hemorhage ofc pare Backstabow I kidney odpalam Shadow dance Ambush jak leci jesli wyjdzie ze stuna jak masz SD aktywne wale cheepshota jasli nie Blind i Speed uciekam az wyjde z combat restelth garota cheepshot ambush zalerzy ile Hp mu zostalo jet jeszcze vanish Preparation Cloak of shadows jesli masz zadurzo dotow no i przedewszystkim Recuparate cały czas na sobie.
5.uhm zatakowany gdy mam cd na Vanisha Wale blinda i restelt i ja zaczynam:P Włanczam SD i wale chep shota uciekam i restelth. wciskam Preparation i Vanish shodzi z cd itd
jest tyle mozliwosci zeby odkrecic kto zaczyna nie jestem pro mam roagala alta ale nieuwarzam ze rogal jest słaby jesli niezacznie walki.

Co do armory BRAK GEMOW Niemowiac o Enchantach a juz niewspominajac o złyh glyphah.

Zapomniałem dodac Poisony dla subtely (zawsze)Cripling poison na Szybsza Wound Poison na druga albo mindnumbig jesli walczysz z Casterem Magiem Priestm itd

[Edycja Genesi - 12.05.2011 o 13:52]

Pierwsza zasada WoWa jeśli jest ogień nie stój w nim
pierwsza zasada Hilera jeśli łamią zasadę Pierwsza nie lecz ich
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :