Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 07:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pilnie potrzebne talenty

KARLS
Wiadomość [#1]: 27.07.2010 o 13:51

Konto skasowane

Poszukuje pilnie dobrego ułożenia talentów na arene dla paladyna.
Zależy mi na czasie więc prosił bym o jak naajszybszą odpowiesz jeżeli ktoś ma takie ułożenie.
Jest tutaj pare ale nie wiem który by był najlepszy bo się nie znam więc szukanie odpada.

atylla3
Wiadomość [#2]: 27.07.2010 o 14:36

Konto skasowane

KARLS napisał
Poszukuje pilnie dobrego ułożenia talentów na arene dla paladyna.
Zależy mi na czasie więc prosił bym o jak naajszybszą odpowiesz jeżeli ktoś ma takie ułożenie.
Jest tutaj pare ale nie wiem który by był najlepszy bo się nie znam więc szukanie odpada.

Nic kompletnie nie napisałeś jak zamierzasz grać, leczyć czy dpsować, jaki setup itp więc nie wiem w jaki sposób ci ma ktoś doradzić.
Poza tym wydaje mi się, że skoro (jak sam piszesz) nie znasz się to w gruncie rzeczy każdy z tych buildów będzie równie dobry (czyli w każdym gładko dostaniesz w dupę, przynajmniej przez kilka walk potrzebnych na zapoznanie się). Sam build niestety za ciebie nie powalczy.

I jeszcze tak moja uwaga, jeśli chcesz być w czymś naprawdę dobry (w tym wypadku w graniu na arenach) to to szukanie, którego się tak wystrzegasz raczej cię nie ominie. Bez obejrzenia i przeanalizowania kilku filmików czy śledzenia takich stron jak choćby arenajunkies.com (na której na pewno znalazłbyś odpowiedź na swoje pytanie) daleko nie zajdziesz.

Flava
Wiadomość [#3]: 28.07.2010 o 00:26

Konto skasowane

Ja korzystam z tej strony
http://www.sk-gaming.com/arena/player
masz tu mase buildow, jak sie gemowac, wyszystko co ci potrzebne etc

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
KARLS
Wiadomość [#4]: 28.07.2010 o 18:43

Konto skasowane

//Dzięki za pomoc.
Skorzystam z tej strony.Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej strony.Czy można sprawdzić jak ktoś ułożył talenty dla swojej postaci?

atylla3
Wiadomość [#5]: 28.07.2010 o 19:17

Konto skasowane

Klikasz na danego gościa i w jego zakładce masz opcje talents, pod którą jest link do armory.

watman
Wiadomość [#6]: 29.07.2010 o 07:14

Konto skasowane

KARLS napisał
//Dzięki za pomoc.
Skorzystam z tej strony.Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tej strony.Czy można sprawdzić jak ktoś ułożył talenty dla swojej postaci?

tego paladyna kupiles na allegro czy grasz na instant80 serverze? :>

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
Prowler
Wiadomość [#7]: 29.07.2010 o 08:58

Konto skasowane

imho to drugie ^^

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
KARLS
Wiadomość [#8]: 30.07.2010 o 17:11

Konto skasowane

Strona bardzo fajna polecam ją każdemu kto by szukał pomocy w szukaniu odpowiednich talentów.

Abe0
Wiadomość [#9]: 13.08.2010 o 10:56

Konto skasowane

Podłącze się pod temat.
Potrzebuję dobrego buildu dla holy paladyna. Interesuje mnie tylko i wyłącznie gra pve

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :