Dziś jest: Czwartek, 9 lipca 2020, godzina 04:18
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pet do PvE

Draco93
Wiadomość [#1]: 09.12.2008 o 22:31

Konto skasowane

Witam. Do tej pory posiadałem Bangalesha (bossa ze stronglethorn vale), ale postanowiłem w końcu go zmienić (no bo zawsze trzeba jakiejś zmiany żeby się nie znudziło). Może mi ktoś powiedzieć jaki pet jest dobry do PvE ? ten którego teraz mam wystarcza mi żeby na mend pet wytankować 3-4 moby o 1-2 lvl wyższe od mojego. Jest jakiś lepszy pet ?

@ nie pisać "Zmień na Goryla | Goryle Rox" tylko dokładne info o pecie : jaka nazwa, lvl, gdzie go można tamować i czy jest lepszy od mojego peta.
@ Czekam na odpowiedzi. ;]

watman
Wiadomość [#2]: 10.12.2008 o 07:19

Konto skasowane

Draco93 napisał
Witam. Do tej pory posiadałem Bangalesha (bossa ze stronglethorn vale), ale postanowiłem w końcu go zmienić (no bo zawsze trzeba jakiejś zmiany żeby się nie znudziło). Może mi ktoś powiedzieć jaki pet jest dobry do PvE ? ten którego teraz mam wystarcza mi żeby na mend pet wytankować 3-4 moby o 1-2 lvl wyższe od mojego. Jest jakiś lepszy pet ?
@ nie pisać "Zmień na Goryla | Goryle Rox" tylko dokładne info o pecie : jaka nazwa, lvl, gdzie go można tamować i czy jest lepszy od mojego peta.
@ Czekam na odpowiedzi. ;]

http://petopia.brashendeavors.net
SAM poszukaj sobie goryla, bedzie lepszy od kota jesli chcesz brac po 3-4 moby na raz...

Pokrak, dorf huntard
Rozwojowe postaci D3
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :