Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 15:26
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Pet - Zadanie

Gotrek
Wiadomość [#1]: 25.06.2008 o 11:32

Konto skasowane

Witam serdecznie!

Wiem że tematy o petach były wielo krotnie powtażane, ale mam problem, jakiego tu jeszcze chyba nie było:
Zrobiłem sobie nocnego elfa huntera, zaczołem robić różne Q aż doszedłem do tych z petami. Poszedłem po pierwszego peta, bez problemu go oswoiłem. Zaczołem przeglądać co mogę z nim robić i przez przypadek go odesłałem... Nie przejmując się tym postanowiłem oswoić takiego samego znowu... I tu sie zaczoł problem! JAk tylko pet do mnie podbiegał, przerywał mi oswajanie, spróbowałem z innym, TO SAMO!
Stwoerdziłem że najwidoczniej tylko pierwszego peta tak łatwo się oswaja, więc zrobiłem nową postać. NAbiłem 15lvl poszedłem po te Q z petami. I znowu to samo! Niew mogę oswoić żadnego peta! Ciągle mi przerywa oswajanie!
Co powienienem zrobić? Czy jest jakiś sposób żeby zwierzak do mnie nie podszedł i nie przerwał oswajania? Czy może powienienem poprosić kogoś żeby on zajął zwierzaka, a ja bym go wtedy oswoił? POmóżcie, prosze

Powiem tylkoi że gram na prywatnym serwerze: WoWscape, na ralmie WoWcrack - high rate.

Jestem teraz "odciety" od WoWa, będę mógł pograć dopiero w poniedziałek.

Przepraszam za błędy, ale mam troche rozwaloną klawiaturę, jednak mam nadzieje że mnie zrozumieliście i pozdrawiam

Crom
Wiadomość [#2]: 25.06.2008 o 11:36

Konto skasowane

Gotrek napisał
Powiem tylkoi że gram na prywatnym serwerze: WoWscape, na ralmie WoWcrack - high rate.

Twoj problem. Zegnam. I daruj sobie pisanie postow bo piratom nie pomagamy. Swoimi problemami zajmuj sie sam i szukaj gdzie indziej pomocy. To forum jest dla uzytkownikow grajacych legalnie.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :