Dziś jest: Piątek, 5 czerwca 2020, godzina 15:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pet

Movart
Wiadomość [#1]: 03.06.2008 o 21:11

Konto skasowane

Otóż już mam peta nghtsabera, mam jednak do niego pytanie, czy on urośnie? czy będzie taki mały? Czy wzrost zależy od poziomu? Jeżeli nie to jak zrobić by urusł. Prosze o pomoc

Crom
Wiadomość [#2]: 03.06.2008 o 21:20

Konto skasowane

Pet rosnie z twoim levelem. Wiec bedzie rosnal jak ty bedziesz mial wiekszy level. Go go level.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
zelas99
Wiadomość [#3]: 03.06.2008 o 21:54

Konto skasowane

Ja mam podobne pytanie:

oswoiłem peta który ma 23 lvl i czy jak pet osiągnie 70 lvl to przerośnie osobnika macierzystegoconfused.gif

nabonid
Wiadomość [#4]: 04.06.2008 o 01:37

Konto skasowane

Pety sie skaluja rozmiarem do lewelu, te dzikie i te ztamowane. Koty ktore tamowales na niskim levelu sa mniejsze od tych 70lvl chodzacych po outland.

SemaiPL
Wiadomość [#5]: 24.06.2008 o 15:54

Konto skasowane

Czołem,

trzy pytanka w temacie petów:
1. Czy będąc 30 lvlowym huntem, jeśli stamuje peta na np. 32 lvlu to cz jego lvl spadnie do mojego?
2. Czy King Banglash będzie dobrym overall petem już do 70 poziomu zarówno pod pve i pvp? Wiem że to subiektywne stwierdzenie, ale właśnie na opiniach mi zależy.
3. Być może najdurniejsze pytanie, pls nie śmiejcie się - szukałem tu tej informacji ale nie znalazłem. Pet training points. Czy to one są odpowiedzialne za możliwość zakupienia umiejętności dla peta u pet trainera? Widzę mój pet ma troszkę takich punktów (chyba koło 160) ale nie wiem czy i ew. jak można je wydać.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Muntrill
Wiadomość [#6]: 24.06.2008 o 16:05

Konto skasowane

SemaiPL napisał
Czołem,

trzy pytanka w temacie petów:
1. Czy będąc 30 lvlowym huntem, jeśli stamuje peta na np. 32 lvlu to cz jego lvl spadnie do mojego?
2. Czy King Banglash będzie dobrym overall petem już do 70 poziomu zarówno pod pve i pvp? Wiem że to subiektywne stwierdzenie, ale właśnie na opiniach mi zależy.
3. Być może najdurniejsze pytanie, pls nie śmiejcie się - szukałem tu tej informacji ale nie znalazłem. Pet training points. Czy to one są odpowiedzialne za możliwość zakupienia umiejętności dla peta u pet trainera? Widzę mój pet ma troszkę takich punktów (chyba koło 160) ale nie wiem czy i ew. jak można je wydać.

Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

1. Bedac 30 lvl-owym hunterem NIEMOZESZ "oswojic" peta na 32 lvl
2.do levelowania moze byc on albo inna elitka w winterspring
3. nie . Skile kupowane u pet trainera zaleza od lvelu a za punkty peta mozesz go nauczyc ze swojego spellbooka skili.

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :