Dziś jest: Środa, 19 czerwca 2019, godzina 05:03
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Raidy Pare pytań od Raidy low lev

Odpowiedź

Temat: Pare pytań od Raidy low lev

swierzak
Wiadomość [#1]: 23.12.2008 o 08:53

Konto skasowane

Witma wszystkich jestem świerzo rajdującym graczem mam postac na 78 lev ,ale z raidami 0 expa.

Pytanie 1:

Wiem ze wejscie do raidu Molten Core jest w inst. Blackrock Depths i jak wyglada przejscie przez ta inste czy członkowie raidu w grupach po 5 os przechodza osobno ta inste czy jakos inaczej?

Pytanie 2:

Mam problem z dostaniem Drakefire Amulet ( klucza do Onyxia's Lair ) zrobilem czesc z questow potrzebnych do dostania tego amuletu ale nie wszystkie i to bylo dawno temu i teraz za cholere nie wiem co zrobilem a co nie i nie jestem pewien czy czasem nie wyzucilem tego amuletu , czy ktos by mogl jakos w skrocie opisac od kogo go sie dostaje .
PS: na sto procent jestm pewien ze robilem jakies q od Marshal Windsor bo otwieralem jego cele, ale dalej nie pamietam

Pytanie 3:
Czy wystarczy ze zalozyciel raidu ma klucz lub questy na wejscie??

Z gory dzieki za pomoc

[Edycja swierzak - 23.12.2008 o 11:10]

Arthasus
Wiadomość [#2]: 23.12.2008 o 13:02

Konto skasowane

1. kazdy robi sobie q od kolesia po drodze do wejscia do brd i potem moze przez tego kolesia sie tepnac do MC
2. teraz nie trzeba klucza do onyxii
3. jezeli wymagany jest q na wejscie to kazdy musi to miec zrobione

Arthasus Burning Blade
Fajny
Wiadomość [#3]: 23.12.2008 o 13:04

Konto skasowane

Q na MC mozna robic w maks 5 osobowych grupach dlatego ,ze wiecej nie wejdzie naraz to instancji , zrobienie tego q zajmuje 15 min i mozna go zrobic samemu i jest to banalne.
Klucza ani q do onyxi nie trzeba ,sprawdzilem to 5 minut temu wystarczy byc w raidzie.

swierzak
Wiadomość [#4]: 23.12.2008 o 14:05

Konto skasowane

"It is necessary to have the Drakefire Amulet in the inventory to enter.
Patch 3.0.2 : since Katrana Prestor is no longer in game, the attunement is lifted for both factions."

up Cytac z wowhead.com

A odnosnie Mc nie wystarczy ze np lider grupy pojdzie do NPC i przeniesie całą grupe??,lub czesc os ktore nie maj zrobionego q wejdzie przez instance??

nabonid
Wiadomość [#5]: 23.12.2008 o 14:35

Konto skasowane

Jezeli w rajdzie do mc jest osoba bez attunementu, to taka osobe moze do instanca summonowac warlock.
Sam attunement klasy leczace/hybrydy robily solo wskakujac z mostku Incendiusa (black anvil) do lawy, plynac pod wejscie do mc.

swierzak
Wiadomość [#6]: 23.12.2008 o 17:25

Konto skasowane

UUUUUUUUU widze ze same raidujące os lol.gif na tym forum pisza :P

nasir
Wiadomość [#7]: 25.12.2008 o 00:32

Konto skasowane

nabonid napisał
Jezeli w rajdzie do mc jest osoba bez attunementu, to taka osobe moze do instanca summonowac warlock.
Sam attunement klasy leczace/hybrydy robily solo wskakujac z mostku Incendiusa (black anvil) do lawy, plynac pod wejscie do mc.

No z tą lawą to nie jest różowo. Wskoczenie do lawy oznacza szybką utratę hp i śmierć. Nie wiem może czar levitate dla kapłanów zadziała nie próbowałem bo nie byłem w MC i nie chodziłem na skróty po BRD. Wiem że DK ma czar biegania po wodzie i też tego można spróbować. Jeśli to nie zadziała to jedyna droga jest naokoło i trzeba mieć klucz do pewnych części BRD (shadowforge key). Aby zdobyć klucz należy wykonać quest - trzeba dać się zabić i jako duch iść do instancji , po drodze zobaczycie krasnoluda stojącego na sarkofagu od którego odbierzecie questa do wykonania , w zamian za zrobienie questa dostaniecie klucz (więcej na wowwiki)

[Edycja nasir - 25.12.2008 o 00:33]

Entreri
Wiadomość [#8]: 25.12.2008 o 14:34

Konto skasowane

nasir napisał

No z tą lawą to nie jest różowo. Wskoczenie do lawy oznacza szybką utratę hp i śmierć.

nie przesadzaj..

to chyba zdejmuję 300 hp co 5 sek, jak nie mniej...

BuTcher89
Wiadomość [#9]: 27.12.2008 o 15:54

Konto skasowane

Entreri dobrze mówi. Sprawdzone empirycznie, płynąłem przez tą lawę hunterem na 70, spokojnie da się zrobić. Ewentualnie można potiona wziąć jak ktoś ma obawy.

Realm: Draenor
Class: Hunter
Name: Wastage (80)
Active. Studia < me
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :