Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 18:08
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Parę pytań do doświadczonych graczy !!

Odpowiedź

Temat: Parę pytań do doświadczonych graczy !!

KojoteX
Wiadomość [#1]: 16.11.2011 o 21:37

Witam tak jak w temacie mam kilka pytań do doświadczonych druidów a mianowicie :
1 -Czy Druid Worgen Tank tankuje tylko pod formą Niedźwiedza ? czy pod formą kota też może ?
2- jakie profesje dają bonusy dla druida pod buildem Feral Combat ? czy można pierw wziąć sobie do 85 lv profesje typu Herb + Minning ?
3 - jakie itemy powinny nosić druid Feral ? Leather +intelect + stamina czy jakieś inne ?
4 - jakie glyphy itd są potrzebnie dla druida pod Feral Combat ?
5 - czy to prawda że druid na 70 lv ma za friko latanie opcje czy jak się to zwie ?
6 - ponieważ nigdy nie grałem Tankem to zapytam w taki sposób "Tankowanie polega na tym że ja jako 1 w party na dungach lece na moby i biorę obrażenia na siebie i to wszystko " ? czy na czymś innym to polega ?
myślę że to wszystko przepraszam jeśli kogoś urażą takie błache pytania ale naprawdę mi zależy na tym dlatego proszę was doświadczonych druidów o pomoc dla newbie oczywiście piona dla was i piwko : ) beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif beerchug.gif

beerchug.gif
PM Email
ihatebiohazard
Wiadomość [#2]: 16.11.2011 o 22:34

a nie mozesz pograc, poczytac fora o druidach (np. eliteistjerks.com), poogladac druidow na armory? ciężko?

PM Email
Lilly
Wiadomość [#3]: 16.11.2011 o 23:51

Konto skasowane

KojoteX napisał
1 -Czy Druid Worgen Tank tankuje tylko pod formą Niedźwiedza ? czy pod formą kota też może ?

Misiek - tank
Kot - dps
Rasa nie ma tu nic do rzeczy.

2- jakie profesje dają bonusy dla druida pod buildem Feral Combat ? czy można pierw wziąć sobie do 85 lv profesje typu Herb + Minning ?

Wszystkie crafterskie (bonus do AGI). Ewentualnie Mining jest jako taki dla tanka, ale dpsowi nie daje nic.

3 - jakie itemy powinny nosić druid Feral ? Leather +intelect + stamina czy jakieś inne ?

Leather z AGI

4 - jakie glyphy itd są potrzebnie dla druida pod Feral Combat ?

Zależy, czy to build pod dps czy pod tanka. To, że druid ma 2 role w 1 drzewku nie znaczy, że buildy będą identyczne.

5 - czy to prawda że druid na 70 lv ma za friko latanie opcje czy jak się to zwie ?

Na 60 i trzeba je jedynie wykupić jako skill od trenera. Szybsze latanie na 70 już wymaga wykupienia tej umiejętności od riding trenera.

6 - ponieważ nigdy nie grałem Tankem to zapytam w taki sposób "Tankowanie polega na tym że ja jako 1 w party na dungach lece na moby i biorę obrażenia na siebie i to wszystko " ? czy na czymś innym to polega ?

Niby tak, ale nie do końca. Musisz umieć budować agro na celach, które tankujesz, żeby na tobie zostały. O ile na single target przypomina to trochę dpsowanie, to na wielu celach trochę się trzeba postarać - szczególnie, jeśli dps w grupie jest nadgorliwi i bije cele zanim tank je dotknie, a dpsi w random dungeonach mają w zwyczaju robić to często :P Jest to dość uciążliwe dla druida, chociaż żaden tank tego nie lubi.

Ponadto, tankowie posiadają też pewien arsenał umiejętności defensywnych, które mówiąc ogólniej powodują, że podczas ich trwania dużo trudniej jest tanka zabić. Mają one jednak przeważnie zawsze jakiś cooldown (nawet do kilku minut), dlatego trzeba wiedzieć, kiedy ich używać.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :