Dziś jest: Czwartek, 22 sierpnia 2019, godzina 02:31
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Paladyn retri dziwnie maly dps

Odpowiedź

Temat: Paladyn retri dziwnie maly dps

leszek234
Wiadomość [#1]: 26.09.2010 o 22:00

Konto skasowane

Witam
Niedawno rozpoczalem przygode z WOW, w koncu udalo mi sie wbic 80lvl paladynem retri ale idac na instancje wydaje mi sie ze jednak cos jest nie tak z moim dmg tzn w 5-osobowej instancji mam przewaznie 13-17% dmg calej ekipy przy dps 1700-2200.

Mój eq przedstawia sie nastepujaco: http://eu.wowarmory.co(...)n=Easten

Prosze o jakies rady co zmienic zeby dmg sie zwiekszyl. Wiem ze na pewno jakas bron by sie przydala ale oprocz tego w jakie statystyki itemow powinienem glownie inwestowac? Przewaznie uzywam SoW+BoM lub SoC+BoW, moze jednak powinienem uzywac innej kombinacji? Bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Igorogor
Wiadomość [#2]: 26.09.2010 o 23:09

Konto skasowane

Boze biggrin.gif.

Zacznijmy od tego, z ejezeli zalezy Ci na raidach i dobrym dpsie to potrzebujesz ful pve gear -> NIE itemki za honor.
Dlaczego gemujesz sie pod stamine? Nie jestes tankiem. Dowiedz sie jaki jest hit cap, osisagnij tego capa za pomoca gemow, a reszte pakuj w full +20 strengh. Nie zapomnij o kolorach do mety.
Dlaczego masz gear kompletnie nie przeznaczony dla retri? Nie bierz itemkow z dodge/parry/block rating - to jest dla tanka, twoja uwage przykuwa str, crit itd. Zauwazylem takze pasek dla hilera.
Dlaczego masz trionkety dla castera? Potrzebujesz trinketow dla melee dpsa, tzn incresujacych crit, attack power, haste. NIE spell power.

Podsumowujac:
Wymien gear na ten, dla retri. Gemuj sie jakos rozsadnie. Zdobadz lepsze trinkety. Enchanty!

Scislych porad niestety Ci nie udziele, poniewaz ni gram palkiem, ale mam nadzieje, ze pomoglem, generalnie poszuukaj w google 'retribution paladin guide 3.3.5".

maestrino
Wiadomość [#3]: 26.09.2010 o 23:37

Konto skasowane

Przewaznie uzywam SoW+BoM lub SoC+BoW, moze jednak powinienem uzywac innej kombinacji? Bede wdzieczny za wszelkie uwagi.

Jeziumarijo
ZAWSZE BoM, chyba, że:
1. Jakiś inny pala w raidzie rzucił na Ciebie już BoM.
2. BoK bardziej Ci zwiększy AP niż BoM. W Twoim przypadku nie zwiększy, więc BoM.

Seal of Vengeance -> single target
Seal of Command -> addy i trashe

LoL referral link
Flava
Wiadomość [#4]: 27.09.2010 o 00:50

Konto skasowane

-Zmien tank-itemy na itemy do dps'u
-Zmien pvp itemy na pve
-Zmien ta(wulg.)owa bron na cos 232ilv
-ZMIEN BUILD!! daj 5ptk do seals of the pure
-Wszystkie gemy pod STR i pod meta gem (nie patrz na kolor slotow jest to nieistotne wsadzaj gemy tak zeby dzialal meta, moze to byc ewentualnie pod kolor)
-Enchanty pod attackpower i crit
-Zmien glypchy (Judgemant, exorcism, i ten co daje expertise przy jakims tam sealu nie pamietam jak sie zwie)
-rozwin profki to co masz jest nawet dobre, rozwin to potem zmien minig np na jc albo ench (co wolisz)

dps powinien skoczyc 2x 3x

[Edycja Flava - 27.09.2010 o 00:52]

[img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/flava1988.png[/img]
Alzat
Wiadomość [#5]: 28.09.2010 o 10:29

Konto skasowane

leszek234 napisał
Witam
Niedawno rozpoczalem przygode z WOW, w koncu udalo mi sie wbic 80lvl paladynem retri ale idac na instancje wydaje mi sie ze jednak cos jest nie tak z moim dmg tzn w 5-osobowej instancji mam przewaznie 13-17% dmg calej ekipy przy dps 1700-2200.

dps w instancjach 5 osobowych nie jest rzecza bardzo istotna i wymierna bo tam nie bardzo jest kiedy robic dps jak sie trafia przyzwoicie ubrani gracze.
Patrzac na Twoj obecny gear to i tak te 2k dps to nie jest taki najgorszy wynik. Znaczna czesc itemow i crafty (buty, wristy ) masz pod tanka a one tanie nie sa, jesli nie chcesz by sie marnowaly nie pozostaje ci nic innego jak wykupic dual talent specjalization i jako drugi spec wybrac build dla tanka. Czesc itemow dla healera a tego speca tez nie masz, z tym ze to sam crap wiec pozbycie sie ich nie powinno cie martwic. a dla retri wszystkie itemy ze spell power, defense rating, dodge, parry nie maja znaczenia sa kompletnie nieprzydatne.

leszek234 napisał
Prosze o jakies rady co zmienic zeby dmg sie zwiekszyl. Wiem ze na pewno jakas bron by sie przydala ale oprocz tego w jakie statystyki itemow powinienem glownie inwestowac?

zmienic musisz wiekszosc uzbrojenia
dla retri paladyna priorytetowym statem jest sila (oczywiscie musisz miec hit capa jak dobrze pamietam 263 pkt w hit rating ale to osiagniesz bez problemu z samego uzbrojenia bez potrzeba gemowania) pozniej jak moi przedmowcy juz opisali dajesz wszystko w strenght ( i jeden dwa gemy odpowiedniego koloru zeby uzyskac bonus z meta socket w helmie). Oczywiscie na kazdym itemku musi byc odpowiedni enchant a to ktory jest odpowiedni zorientujesz sie przygladajac sie jakie enchanty maja pozakladane inni palkowie z dobrym gearem

W/g mnie priorytety dla ret pala jesli chodzi o staty to
1. hit cap
2. sila
3. critical rating
4. haste i koniec reszta nie ma znaczenia

jak zmienisz gear na typowy dla ret palka, osiagniesz hit capa nalozysz odpowiednie enchanty i oczywiscie gemy to zobaczysz istotna roznice w dps

Alzatka - Retribution Paladin - Burning Legion EU
Sithalzat - Assassination Rogue - Burning Legion EU

Arena -Albionu
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :