Dziś jest: Piątek, 24 maja 2019, godzina 05:07
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Paladyn PvP Problem

baka14
Wiadomość [#1]: 17.09.2010 o 17:53

Konto skasowane

Witam,
Od pewnego czasu staram się grać Paladnyem Retribution w PvP. Mój problem polega na tym, że z niewiadomych przyczyn bardzo słabo mi to idzie. Wszyscy mówią że granie Paladynem Retri w PvP to "faceroll" po klawiaturze, że nie wymaga to żadnych umiejętności i każdego (prócz Warriora Arms) da się łatwo zabić. Na wszystkie ważniejsze sklille posiadam bindy oraz marka. Korzystam z rotacji JoL,CS,DS,Exorcism + przy każdym The Art of War : Flash of Light. Używam Every Man For Himself, Hand of Freedom i oczywiście cały czas mam na sobie Sacred Shield. Buffuje się Blessing of Kings+Seal of Command. Staram się często kożystać z Cleanse kiedy jest taka konieczność. Ale mimo tego wszystkiego, kiedy przychodzi mi walka na BG, po prostu kompletnie mi nie idzie, szczególnie przy takich klasach jak Warlock,Priest Shadow,Shaman, nie mówiąc już o healerach z którymi w ogóle regularnie przegrywam. Zdaje sobie sprawę z tego że dużo osób na BG dysponuje zapewnie lepszym sprzętem odemnie, jednak mimo tego wydaje mi się że jest coś z moim Palem nie tak smiley.gif Proszę więc o wszelkie porady dotyczące tego, co muszę zmienić aby być bardziej konkurencyjny. Oto link do mojej postaci, aktualnie założone mam wszysykie itemy pod PvP jakie posiadam. Aktualnie zamiast drugiego drzewka Retri PvP( to którego używam) armory wyświetlają stare holy, tak więc proszę się tym nie przejmować, natomiast jeżeli ktoś podał by linka do dobrego bulidu PvP to na pewno bym go zastosował. Dodam jeszcze że w PvE radze sobie o wiele lepiej i właściwie rzadko kiedy ktoś z podobnym GS wyprzedza mnie w DPS. Nie oczekuje głupich odpowiedzi w stylu "palem to nawet dziecko umie grać, noob" tylko konkretnych podpowiedzi smiley.gif
Z góry dziękuję za pomoc.

P.S. Jeżeli gdzieś popełniłem błąd w nazwie skill-a to przepraszam, ale pisałem z "głowy".

General86
Wiadomość [#2]: 17.09.2010 o 23:05

Konto skasowane

Ja testowałem ten Bulid i nawet dobrze sobie radziłem na BG.
Osobiście wole jednak do pvp Prot Palka . A niestety palkiem bez dobrego gearu nie poszalejesz w pvp bo jak to piszą palek jest "uzależniony" od gearu

Human Paladin
hamaschi
Wiadomość [#3]: 18.09.2010 o 08:34

Konto skasowane

Jesli to 500 resil to jest wartosc w twoim pvp gearze, to juz wiesz gdzie tkwi problem. To juz by ci lepiej bylo grac w full pve sprzecie z tym ze z tego co widze, pve items tez nie masz za mocne.

baka14
Wiadomość [#4]: 18.09.2010 o 12:08

Konto skasowane

A co myślicie o graniu taką hybrydą : Talenty Protection, Gear Retri ? Ostatnio widziałem parę osób tak ubranych i sądząc po itemach nieźle sobie na PvP radzą.
Co to ekwipunku to jest on tak składany na szybko bardzo, ale właściwie prócz shoulderów, chesta, ringu i trinketa, reszta przedmiotów jest pod PvP. Mogę oczywiście wymienić przykładowo shouldery T10 na Furious, ale nie wiem czy ma to sens, bo jedyne co zyskam to będzie właśnie resilence. Myślałem też nad tym by pozmieniać większość gemów w itemach PvP na +20 Stalmina i zrobić z siebie takiego "PvP tanka".Co do bulidu to podoba mi się on, zobaczę jak będzie się sprawdzał.

hamaschi
Wiadomość [#5]: 18.09.2010 o 12:49

Konto skasowane

Graj jak chcesz ale w takim gearze blyszczal nie bedziesz.

mindseeker
Wiadomość [#6]: 21.09.2010 o 16:12

Konto skasowane

gear nie jest taki najgorszy, ale za to masz zły build do PvP.

1. Zamiast Glyph of Cons. koniecznie daj Glyph of Seal of Rightousnes, bo tego Seala a nie SoC używa sie w PvP.
2. Wywal talenty z Divine Intelect i 2 daj w Unyielding Faith, kolejne 2 w Divine Purpose(nie wiem jak bez tego w ogóle możesz grać).
3. Wywal talenty z Seal of Command, Swift Retribution i improved Blessing of Might i daj je w Guardian's Favor i Stoicism. Talenty które zostaną możesz dać w Divine Sacrifice, Improved Rightous Fury albo nawet w Eye for an Eye co tam wolisz.

I w PvP używaj Judgement of Justice a nie Light.

A co do Prot spec z Retri gearem to jest to lepszy spec od Retri, ale tylko wtedy gdy masz konkretnie zajebisty gear, a że takiego nie masz to nie zawracaj sobie tym głowy.

[Edycja mindseeker - 21.09.2010 o 16:13]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :