Dziś jest: Poniedziałek, 24 września 2018, godzina 19:29
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Pal Retri - problem ogólny

pablopawel
Wiadomość [#1]: 08.08.2012 o 20:39

Konto skasowane

Witam

Otóż jestem w wowie Świeżakiem ( tak na początek ). Do 15 lvla szło mi mkoim paladynem retri całkiem nieźle i z misjami i z pvp... Lecz na 15 lv przeniosłem się do krainy 15 lv - 20 lv Nie pamiętam dokładnej nazwy ale to było coś takiego " xxxx Outpost". Zaakceptowałem kilki misji na raz i chciałem zacząć je robić. Doszedłem piechtą do wyznaczonego terytorium do zrobienia questa przy czym pewnego skrzacika ( 17 lv ) zabiłem dopiero po 6-7 skillach.... Gdy wkońcu znalazłem wyznaczonego do zabicia potwora rzuciłem się na niego. Po kilkusekundowych sporach zebrało sięna mnie więcej potworków. Atakowało mnie 3 na raz... Nim się zorientowałem - zginąłem... Wszelkie próby zrobienia questów konczyly sie smiercia... Nie dosc ze dany potworek nie dawal sie w ogole zabic to za chwile zbieralo sie kolo mnie kilka nastepnych po czym padalem...

I teraz pytanie : Czy to normalne u paladyna na tym lv? Dzien wczesniej spotkalem maga ( ktory mnie wlasnie wprowadzil do tej krainy) który zabijał te same potworki 2 swoimi skillo - kulami... trzech potworów nic mu w sumie nie robiły a padały jak muchy... Natomiast ja.... sami czytaliście...

Jak tak nie można wykonać misji bo ciągle się pada i trzeba znowu wędrować przez mapkę to odechciewa się grać.

I teraz drugie pytanie :

Czy jeżeli to normalne u paladyna retri to jeśli stworzę maga to nie będę miał z ttym problemów?

baka14
Wiadomość [#2]: 08.08.2012 o 20:47

Konto skasowane

Pewnie bijesz strażników z jakiejś wioski przeciwnej frakcji, zamiast mobów na Questy. Poszukaj dokładnie na wowhead.com, które moby powinieneś bić. Czasami Quest Helper wbudowany pokazuje głupoty, więc jak czegoś nie wiesz to sprawdzaj.

pablopawel
Wiadomość [#3]: 08.08.2012 o 20:51

Konto skasowane

baka14 napisał
Pewnie bijesz strażników z jakiejś wioski przeciwnej frakcji, zamiast mobów na Questy. Poszukaj dokładnie na wowhead.com, które moby powinieneś bić. Czasami Quest Helper wbudowany pokazuje głupoty, więc jak czegoś nie wiesz to sprawdzaj.

Należę do hordy. Spotkałem tam kolegę też z hordy. To nie sa alliancy. I to na pewno nie jest żadna pomyłka. Koło nazwy mooba ( jak na niego najadę kursorem) jest informacja co do misji z tym moobem. I zawsze jak przechodzę obok jakiegoś zwierzaka czy potwora to sam zaczyna mnie atakować i zawsze przyłóączy się 2 potwór, 3,4 i DEAD!

nabonid
Wiadomość [#4]: 08.08.2012 o 21:12

Konto skasowane

To zacznij sie rozgladac wokolo i bij moby pojedynczo. Naucz sie pullowac do tylu.

kikiro
Wiadomość [#5]: 08.08.2012 o 22:24

Konto skasowane

poziom moba jest widoczny, czy też widnieje tam czaszka, lub na czerwono cyfra?

yakuza16
Wiadomość [#6]: 09.08.2012 o 00:00

Konto skasowane

Jak masz juz 15 lvl to zapisuj się na df, szybciej sie moze skoxasz w ten sposob skoro questowanie Ci nie idzie.

pablopawel
Wiadomość [#7]: 09.08.2012 o 00:41

Konto skasowane

nabonid napisał
To zacznij sie rozgladac wokolo i bij moby pojedynczo. Naucz sie pullowac do tylu.

Ale jesli ten moob jest w srodku otoczony innymi moobami to co mam zrobic?

BlekDef
Wiadomość [#8]: 09.08.2012 o 01:38

Konto skasowane

To zabij najpierw te dookoła? A najlepiej ściągnij sobie jakiś addon do robienia questów (np. wowpro i tomtom) i rób, tak jak masz tam napisane. Retri paladyn nie ma żadnych problemów, żeby robić questy na 15 poziomie w Northern Barrens i Azsharze. W Ghostlands też nie powinien ich mieć.

[Edycja BlekDef - 09.08.2012 o 15:21]

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
pablopawel
Wiadomość [#9]: 09.08.2012 o 14:36

Konto skasowane

Czyli mam zabijac wszustkie mooby do okola tego wyznaczonego? I tojest u pala normalne.czy jak?

baka14
Wiadomość [#10]: 09.08.2012 o 15:09

Konto skasowane

Czego nie potrafisz zrozumieć w stwierdzeniu "Zabijaj moby po kolei, a nie kilka na raz". Jeśli widzisz, że pullniesz więcej niż jednego czy dwa, to nie wpadaj w nie na oślep, tylko użyj np. Judgmentu do pullnięcia jednego z nich do tyłu.

I to się tyczy wszystkich klas, nie ma najmniejszego znaczenia jaką klasą grasz.

pablopawel
Wiadomość [#11]: 09.08.2012 o 16:19

Konto skasowane

baka14 napisał
Czego nie potrafisz zrozumieć w stwierdzeniu "Zabijaj moby po kolei, a nie kilka na raz". Jeśli widzisz, że pullniesz więcej niż jednego czy dwa, to nie wpadaj w nie na oślep, tylko użyj np. Judgmentu do pullnięcia jednego z nich do tyłu.

I to się tyczy wszystkich klas, nie ma najmniejszego znaczenia jaką klasą grasz.

No dzięki, ale mam jeszcze jedno pytanie dotyczące włąśnie zabijania tych moobów po kolei... Bo jak już zabiję 3/4 otaczających tego mooba to one nie zrespią się prawie tym samym miejscu na raz i mnie nie zaatakują?

Wiem że moje pytania to porażka, ale po prostu jestem świeżakiem w wowie, do tego nie zbyt dobrze znającym jezyk ang.

nabonid
Wiadomość [#12]: 09.08.2012 o 19:06

Konto skasowane

Nie powinienes bic mobow z czaszka lub czerwonym levelem bo sa trudne dla ciebie. Tu masz mapke gdzie masz levelowac. http://www.keenandgraev.com(...)c=2942.0

pablopawel
Wiadomość [#13]: 09.08.2012 o 21:22

Konto skasowane

@UP

Dzięki za mapkę ale Nizzle Outpost to chyba najlepsze miejsce do lvl 15-20...

A co do tych misji to już w sumie sobie radzę, ale chciałbym jeszcze wiedzieć czy nie mam przypadkiem bardzo cienkiej broni bo mój dpsowy paladyn atakuje słabo ponad 70 z crusadera jakimś młotem 16 - 26... Jakie dmg powinna wynosić zwyczajna broń na 15 lv? Czy to ne za mały dmg?

nabonid
Wiadomość [#14]: 10.08.2012 o 13:20

Konto skasowane

Nikt nie powie tobie jaki masz miec dps bo jeszcze lewelujesz. Dla ciebie najwaznejsza jest bron z jak najwiekszym dps. Zbieraj sprzet majacy strength i stamine. Teraz masz maile potem (50lvl?) plate. Wez na leveling naucz sie miningu i herbalizmu. Zbieranie daje tez dodatkowy exp. Co prawda bedziesz musial sie cofnac ale na tym mozesz dodatkowo zarobic.

pablopawel
Wiadomość [#15]: 10.08.2012 o 19:20

Konto skasowane

nabonid napisał
Nikt nie powie tobie jaki masz miec dps bo jeszcze lewelujesz. Dla ciebie najwaznejsza jest bron z jak najwiekszym dps. Zbieraj sprzet majacy strength i stamine. Teraz masz maile potem (50lvl?) plate. Wez na leveling naucz sie miningu i herbalizmu. Zbieranie daje tez dodatkowy exp. Co prawda bedziesz musial sie cofnac ale na tym mozesz dodatkowo zarobic.

A mozesz mi powiedziec jak na tym mam zarobic? Tzn poszczegolne etapy co mam robic i w ogole? I bez zadnych skrotow?

Garn
Wiadomość [#16]: 10.08.2012 o 22:21

Konto skasowane

Moim zdaniem najlepiej by było, jakbyś nie omijał questów tylko robił je w miarę do końca, wtedy dostajesz w miarę aktualne itemki i dajesz rade w następnych strefach, w Wowie to że masz level 10/40/60/80/100 nie wystarcza, tutaj tak naprawdę liczy się to jakie masz przedmioty i statystyki na nich a nie to który nabiłeś poziom, bo levele nabija się naprawdę bardzo szybko i praktycznie w stałym tempie. Dlatego najlepiej jest nie wskakiwać cały czas do strefy o jak najwyższym dla ciebie możliwym poziomie bo jak widzisz, jesteś wtedy za słaby, a zdobywania ekspa na tak niskim poziomie już naprawdę bardziej przyśpieszyć się nie da. Nie wiem co ci poradzić, może porób trochę questów z niższej Zone'y, i wejdź parę razy na Dungeon Finder.

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
Gwath
Wiadomość [#17]: 11.08.2012 o 15:37

Konto skasowane

Może nie wybrałeś specjalizacji i talentów nie rozdałeś?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :