Dziś jest: Wtorek, 23 kwietnia 2019, godzina 12:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: POMOCY !!!

Terrantulla
Wiadomość [#1]: 29.09.2012 o 14:10

Konto skasowane

Witam, mam mały problem...

Zaczne od poczatku by troche to rozwinac:

w czasie okolo miesiaca po premierze SC2 zakupilem 3 konta do tej gry, 1 pudelkowe, 2 pozostale w formie elektronicznej (sam klucz).

dzis prubowalem sie zalogowac i 2 konta mam zawieszone sad.gif nie wiem czemu, slyszalem ze jak sie dlugo nie logujesz albo na innym kompie to wymagaja restu hasla...

z 1 kontem jest wsio wporzadku, ktore aktualnie korzystam.

natomiast do 2 pozostalych (zawieszonych) wymgaja resetu hasla... i tu pojawiaja sie schody... bo na tych kontach byly tworzone maile z interia.pl. niestety gdy nie logujesz sie na konta mailowe w interii dluzej niz 90 dni wszystkie maile sa automatycznie kasowane, dlatego skany kluczow do gier mi przepadly... odpowiedzi na sekretne pytania po prostu juz nie pamietam (zdziwilem sie wogule jakie pytania mi przedstawiono smiley.gif ) to sa 2 warianty przy resetowaniu hasla, odpowiedzi na sekretne pytanie lub podanie pierwszych 6 cyfr klucza. noi jestem gleboko w dupie bo nie znam tych odpowiedzi... dziwne to rozwiazanie zrobil blizz, np mogl po prostu wysylac linka do maila na ktorym przypisane jest konto o utworzeniu nowego hasla..

pytanie do Was, czy ktos spotkal sie z podobna sytuacja? istnieje bezposredni support blizza bym mogl cos z tym zrobic, czy juz po prostu przepadly mi te konta ?

pozdro

chyba sobie poradzilem biggrin.gif trza dzwonic do blizza 800 702 217 =] i opowiedziec ta historie co ja =]

Krecik
Wiadomość [#2]: 29.09.2012 o 14:30

Konto skasowane

i jakie rozwiazanie ci zaproponowali?

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Terrantulla
Wiadomość [#3]: 29.09.2012 o 14:40

Konto skasowane

po przedstawieniu historii po prostu zaczal od odblokowania kont biggrin.gif podpytywal sie mnie jakie moze byc odpowiedz na sekretne pytanie, ze ma 3 litery i takie tam... schody natomiast pojawiaja sie w momencie kiedy do konta mialbym przypisane wymyslone dane osobowe (na 1 tak mam), wtedy trzeba wyslac im skan dowodu osobistego zeby mieli jakies tam potwierdzenie ze to ty do niego nalezysz. ale i tak podal mi odopowiedz na sekretne pytanie wiec je odblokowalem. teraz je musze sobie spisac by na przyszlosc zpamietac to wszystko. ogolnie spoko bo nie robia z tego duzego problemu i z tego co wiem to numery zaczynajace sie na 800 sa bezplatne.

Krecik
Wiadomość [#4]: 29.09.2012 o 14:48

Konto skasowane

są jeszcze telefony na skype ;)

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
ShadowDancer
Wiadomość [#5]: 29.09.2012 o 23:16

Konto skasowane

Jak kupiłeś 3 konta to musiałeś mieć full serwis ;P

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Terrantulla
Wiadomość [#6]: 29.09.2012 o 23:37

Konto skasowane

no ta biggrin.gif ale bety hujki jeszcze nie daly biggrin.gif

ShadowDancer
Wiadomość [#7]: 29.09.2012 o 23:40

Konto skasowane

I tak słaba ta beta ;) Na razie to mi rura, czekam na edytor ;)

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
Kris7
Wiadomość [#8]: 30.09.2012 o 00:20

Konto skasowane

ja dostałem dostęp do bety. raz odpalilem żeby zobaczyć czy działa. szkoda, ze przypisana jest do konta bo bym ją odsprzedał.
beta HOTS jak na razie wg mnie ssie.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
Venucci
Wiadomość [#9]: 30.09.2012 o 09:00

Konto skasowane

Beta to nie to samo co pełna wersja, więc to oczywiste. Jeszcze będzie tyle zmian/ patchy w becie HotS aż większość ludzi je zaakceptuje dany balans w multiku (nie będzie "ssała"hahaha.gif ) i wtedy wyjdzie (po jakiś 2-3 miesiącach ) pełna wersja.

Kris7
Wiadomość [#10]: 30.09.2012 o 13:17

Konto skasowane

różnica jest taka, że jak wyszedł WoL to wszyscy w niego grali bo nie było innej opcji i blizz miał mnóstwo głosów, opinii, narzekań, pochwał co do balansu. Były turnieje na najwyższym poziomie (na gry turniejowe blizz patrzy najbardziej) i tam bardzo dobrze było widać co ma największe odchylenia od tzw balansu. Przy HoTS tego nie będzie, bo jeżeli gra "ssie" to ludzie raczej będą grać (laddera i turnieje) w WoL, a HoTS'a okazjonalnie, czekając aż przyjdzie balans, a ten przyjdzie dopiero jak HoTS bedzie ogrywany regularnie a nie "from time to time".

Była "beta patcha 1.5" i jak go wprowadzili to ...sami wiecie..chu.jnia na całego. Już się boję na myśl o premierze HoTS'a.

[Edycja Kris7 - 30.09.2012 o 13:19]

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :