Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Pomoc Oryginalny cd-key nie działa?

Odpowiedź

Temat: Oryginalny cd-key nie działa?

misiuk
Wiadomość [#1]: 10.08.2011 o 11:44

Konto skasowane

Witam. Niedawno kupiłem sobie oryginała warcrafta 3 z dodatkiem, ponieważ znudziła mi się gra na garenie. Zakup dokonałem na stronie GameCodes.pl, ponieważ raz już tam kupiłem grę i wszystko pięknie działało. Ale przejdźmy do rzeczy - dodałem gry do swojego konta na Battle.net pobrałem je, i zacząłem instalować. Z instalacją Reign of Chaos nie było żadnych problemów, ale po wpisywaniu cd-keya w trakcie instalowania frozen throna wyskakuje mi że cd-key jest błędny. Najdziwniejsze jest to, że ten sam cd-key zarejestrowałem na swoje konto battle.net, i nie było problemów. Zanim zgłosze problem firmie GameCodes.pl chciałbym zapytać się, czy ktoś może na forum wie o co chodzi.

[you]
kolonia80
Wiadomość [#2]: 14.08.2011 o 17:45

Konto skasowane

Odświeżam temat. Mam ten sam problem. Z RoC nie było problemu a jeśli chodzi o TFT to na stronie zarejestrowałem cd-key bez problemu, natomiast podczas próby instalacji wyskakuje błąd "błędny cd-key". Ktoś wie w czym problem?

[Edycja kolonia80 - 14.08.2011 o 17:46]

misiuk
Wiadomość [#3]: 24.08.2011 o 14:19

Konto skasowane

Dodam że wcześniej miałem pirackiego wc3 i grałem na battlenecie chwile na TFT na nim, i mogę mieć przez to coś w rejestrze tam.

[you]
cezare
Wiadomość [#4]: 03.09.2011 o 21:34

Konto skasowane

1. Co to znaczy W TRAKCIE? Masz na myśli, że wpisujesz keya i masz, że nieprawidłowy czy kiedy jest powiedzmy 60% już instalacji? A co do rejestru to skoro instalator się odpalił to prawie niemożliwe, żeby coś zostało, a nawet jeśli to nie powinno mieć na nic wpływu.

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
misiuk
Wiadomość [#5]: 04.09.2011 o 12:00

Konto skasowane

@up Przed instalacją.

[you]
cezare
Wiadomość [#6]: 04.09.2011 o 14:13

Konto skasowane

No to musi coś być z instalatorem... ściągnij nowego z battle.net

"Siła naszych przekonań nie dowodzi ich słuszności" - J. Locke
misiuk
Wiadomość [#7]: 16.09.2011 o 15:48

Konto skasowane

Z instalatorem wszystko w porządku. Pobierałem go kilka razy, a nawet próbowałem zainstalować tym który miałem w wersji pirackiej. Na żadnym nie działał. Zgłosiłem jakiś czas temu problem do blizzarda. Twięrdzą że klucz prawdopodobnie jest wadliwy, chociaż pomoc gamecodes twierdzi że jeżeli dodałem do konta to musi działać. Problem dalej jest, telefon do GameCodes.pl jest fałszywy. Na gadu gadu w połowie rozmowy potrafią się rozłączyć. Blizzard napisał mi żebym poprosił ich o drugi cd-key, jednak jeżeli bym to zrobił, najprawdopodobniej uznali by to za próbę wymuszenia drugiego cd-keya. A ja chce sobię tylko pograć! ;(

[Edycja misiuk - 16.09.2011 o 15:50]

[you]
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :