Dziś jest: Wtorek, 16 lipca 2019, godzina 14:53
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Orginalne CD-Keye i ban za darmo

Odpowiedź

Temat: Orginalne CD-Keye i ban za darmo

Shapirox
Wiadomość [#1]: 27.05.2009 o 14:58

Konto skasowane

Witam otóż cztery dni temu kupiłem sobie cd-keye do Diablo 2 wszedłem na stronke eu.battlenet aby zarejestrować gry na jednym miałem już Diablo LOD (kuzyna) a podstawke Diablo moją. I mam pierwsze pytanie czy da się usunąć tą grę diablo LOD(kuzyna) i wgrać moją? (blizzard jak zwykle nie myśli i według mnie ma bardzo głupi system rejestorowania gier...) najsmieszniejsze jest to że założyłem sobie drugie konto na eu.battlenet i gdy chcę zarejestorać grę pisze mi, że jest CD-KEY używany (nikomu nie dawałem moich cd-keyów) no więc postanowiłem pożyczyć płyty do diablo 2 i zainstalować grę na moich cd-keyach wszystko ładnie pięknie wgrałem cracka zpatchowałem ten shit no i grałem sobie przez dwa dni i dzisiaj wchodzę i widzę, że moje cd-keye zostały zablokowane (owned) i teraz mam parę pytań na zakończenie

2.Czym jest spowodowane to, że nie mogę zarejestrować gry na battlenet (pisze mi, że niby jest używany) a wpisując normalnie cd-key (instalując z płyty) wszystko się zgadza.
3.Na jaki okres będę miał konto zablokowane
4.Czy jak odinstaluje grę i zainstaluje ponownie tym razem z ORGINALNYCH płyt będzie mi wszystko działało?

PS.Dodając jeszcze coś od siebie BLIZZARD ma niekiedy tak nasrane w głowie, że nie przemyślając pewnych spraw robią wszyskto na od(wulg.) i zadowoleni z siebie blokują konta itp myśląc, że jest to pirat albo coś w tym stylu tak samo z rejestrowaniem gier (nie wiadomo gdzie się kasuje gry które ktoś nie chce mieć i wgrać własną itp) nie wspomne już o tym, że cd-key mi działa a na eu.battlenet nie. Za każdą pomoc naprawdę dziękuje

Szymcypt
Wiadomość [#2]: 06.12.2009 o 09:58

Konto skasowane

Nielegalna wersja może być powodem ale nie jesteś jedyny. Wiele osób dostało bana za NIC a 10 razy więcej osób dostało bana za d2loadera. Wiesz co sprawdź czy nie ma przy komunikacie [8]. Jak nie ma to jest szansa (2%) że odblokują ci klucze

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :