Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 05:25
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Ogłoszenia Ogłoszenie non profit Fundacji domów dziecka


Odpowiedź

Temat: Ogłoszenie non profit Fundacji domów dziecka

nonproffit
Wiadomość [#1]: 16.11.2016 o 17:50

Konto skasowane

Witam wszystkich,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat nieco odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą współpracuję , uruchamia drugą rundę procesu dotacyjnego dla wszystkich organizacji społecznych i charytatywnych. Zapraszamy do składania wniosków o bezzwrotne dotacje do kwoty 20.000zł. Pomoc na akcje społeczne wspierające naukę i szkolnictwo, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw oraz likwidację barier biurokratycznych. Z kampanii wykluczeni są politycy, organizacje religijne, urzędnicy i samorządowcy, korporacje. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedz(...)a-granty
Nie ma określonego terminu wysyłki wniosków – wszystkie czytane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Witam serdecznie,
To jest nietypowe zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to temat trochę odbiegający od zagadnień forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w ramach której działam zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w nagrodę wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Wszystkie szkolenia w 100% sponsoruje nasza fundacja. Na tej stronie dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
W przeszłości warsztaty dostały od nas m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts. Ujmujące było to, że zgłaszano niezwykle różnorodne działania na rzecz dzieci: od remontów świetlic przez wymianę międzynarodową po treningi sportowe. Nie tylko przelewy pieniężne na konkretnych wychowanków.
Jeżeli ktoś nie ma możliwości przesłać swojej kandydatury w obecnej edycji projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.
Pozdrawiam,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako darmowej promocji – chodzi o wsparcie non profit dla organizacji charytatywnych.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :