Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 22:50
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Paladyn Oficjalny topic każdego Paladyna.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Paladyna.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Robsonf
Wiadomość [#1]: 09.11.2005 o 14:14

Konto skasowane

Prosze ów temat przykleić... Niech zadna klasa nie będzie poszkodowana i ma swój oficjalny topic...

[Edycja - Robsonf w 31-05-2006 o 18:05]

Redaktor serwisu battlenet.pl
Mod w działach D2 oraz GW
Sergio
Wiadomość [#2]: 09.11.2005 o 14:23

Konto skasowane

Wlasnie tongue.gif

Milkyway
Wiadomość [#3]: 09.11.2005 o 14:29

Konto skasowane

O coś dla mniebiggrin.gif czekam na pierwsza dyskusjie.

Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!
QleK
Wiadomość [#4]: 09.11.2005 o 14:34

Konto skasowane

Wreszcie ktos sie pofatygowal o temat dla palat o_O ale znajac zycie nie bedzie tu zadnej sensownej dyskusji tylko beda wlazic psychole i wygadywac te swoje (wulg.)y typu "haha a pala ma zajebiste combo ds + hs potluczony.gif"

Sergio
Wiadomość [#5]: 09.11.2005 o 14:48

Konto skasowane

Prawda jest taka ze paladyni na serwach pvp sa przez horde traktowani jak scierwo... jak spotykalem hordziaka to albo sie smial i mnie kill albo najpierw kill i potem sie smial (mowie tu o gankowaniu bo na swoim lvl to bym sie nie dal pokonac :P). Zupelnie inaczej (chyba) paladyni sa postrzegani na serwach RP gdzie gracze ogolnie sa bardziej powazni. Wszystko przez to cholerne DS+HS :/ A paladyn to w gruncie rzeczy fajna klasa.smiley.gif

Bastar
Wiadomość [#6]: 13.11.2005 o 19:33

Konto skasowane

Ponieważ to mój pierwszy post, więc witam wszystkich smiley.gif
Widzę, że palladyni to klasa przez wszystkich raczej źle postrzegana ( za wyjątkiem tych, co grają nimi ). Palladyn to moja druga postac obecnie 58 lvl, pierwsza to warrior na 57 lvl. Faktem jest, że gra się bezstresowo, zdecydowanie najlatwiejsza klasa do gry. Pamietam jak warriorem męczyłem questy ( w pojedynkę ) które palem przechodziłem jak przez masło ale taka jego rola smiley.gif rycerz to nie zabijaka warior, ale postać "błogosławiona" przez samą "górę" więc i bonusy od "góry" ma. Mimo, że większym szacunkiem darzę tych co doszli 60 z warkiem ( szacunek dla pracy nad nim, nerwów gdy ginęli z braku możliwości podleczenia się, zdecydowanego pomyślunku jak walcząc w party czy instancach ratować tych co leczą w stojąc w sukienkach za naszymi plecami, jak wygrać z rogue'm czy palladynem w duelu ) ale do rzeczy. Zacząłem grać palladynem, ponieważ z kilkoma znajomymi poznanymi w trakcie gry postanowiliśmy stworzyć postacie uzupełniające się, Pallayn padł na mnie smiley.gif Patrząc z perspektywy czasu - na początku -przyjemna klasa, łatwo się gra. Potem - instance - często było tak, że to ja ratowałem priesta czy druida od przejścia na niekoniecznie lepszy świat, w sytuacjach krytycznym ratowałem warriora, bywało, że jedynego w raidzie, samemu zadając bolesne rany przeciwnikowi. Oczywiście w duelach dzięki swoim "nadzwyczajnym zdolnością" jest przeciwnikiem trudnym, choć wyśmiewanym, ale jaka frajda z nim wygrać ! Teraz stoję przed wyborem, czy zrobić z mojego palladyna postać ofensywną czy defensywną, w tej chwili bardziej nastawiony jestem na wspomaganie partnerów niż zadawanie obrażeń. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Milkyway
Wiadomość [#7]: 13.11.2005 o 19:46

Konto skasowane

Po co ci na 58 offensywaconfused.gif a po drugie pala ma najmniejszy dmg z wszystkich klas wiec po co offensyfa?? Ja ci proponuje Holy,a to ze pala ginie zrególy na końcu to nic nowego nie powiedzales,bo trudno zeby taki sukienkowy priest wytrzymal udezenie ktoregos (obojetnie ktorego) Bossa w MC,build holy/prot,holy/retri (który posiadam) sa najbardziej efektywne w instanciach.Palkowi najprosciej zazdroszcza i to jest powodem drwin z niego,taka sama sytuacjia jest z shamanem ktory jest imba i ally go nie lubi.Kiedys ktos napisal ze buff paladyna daje easy mode dla MT w MC,a to ze taki tauren/warrek ma tego racial stompa jako dodatkowy "aggro-zbieracz".Tak jak napisalem wal w holy,i zbieraj lawbringera (epic set dajacy duzy bonus do inteligencji).Moze sie kiedys doczekamy buffa i to my bedziemy patrzyc "z góry" na horde i wysmiewac tego ich shamana (ah te marzenia:P)

Sergio
Wiadomość [#8]: 13.11.2005 o 19:52

Konto skasowane

Sluchaj gralem paladynem (37lvl) wiec moze sie wydawac ze za duzo nie wiem, ale wrecz przeciwnie. Zobaczylem tyle filmow z palami ze wiem dosc duzo. W zadnym wypadku nie laduj wszytkiego w Retribution ani w zadne inne drzewko. Osobiscie najlepsze buildy ktore udalo mi sie namierzyc

Holy Talents (14 points)

Spiritual Focus - 5/5 points
Gives your Flash of Light and Holy Light spells a 70% chance to not lose casting time when you take damage.

Improved Holy Light - 3/3 points
Increases the amount healed by your Holy Light spell by 12%.

Illumination - 5/5 points
After getting a critical effect from your Flash of Light or Holy Light spell, gives you a 100% chance to gain Mana equal to the base cost of the spell.

Divine Favor - 1/1 point
When activated, gives your next Flash of Light or Holy Light spell a 100% critical effect chance.

Protection Talents (12 points)

Improved Devotion Aura - 5/5 points
Increases the armor bonus of your Devotion Aura by 25%.

Improved Blessing of Protection - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Blessing of Protection by 120 seconds.

Toughness - 5/5 points
Increases your armor value from items by 10%.

Retribution Talents (25 points)

Improved Blessing of Might - 5/5 points
Increases the Attack Power bonus of your Blessing of Might by 20%.

Two-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with two-handed melee weapons by 5%.

Vengeance - 5/5 points
Gives you a 15% bonus to Physical and Holy damage you deal for 8 seconds after dealing a critical strike.

Seal of Command - 1/1 point
Fills the Paladin with the spirit of command for 30 seconds, giving the Paladin a chance to deal additional Holy damage equal to the damage of the Paladin's weapon. Only one Seal can be active on the Paladin at any one time.

Unleashing this Seal's energy will judge an enemy for 30 seconds, causing 24 Holy damage any time the enemy becomes stunned. Only one Judgement per Paladin can be active at any one time.

Level 30: 38 damage
Level 40: 53 damage
Level 50: 67 damage
Level 60: 82 damage

Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.

Consecration - 1/1 point
Consecrates the land beneath the Paladin, doing 120 Holy damage over 8 seconds to enemies who enter the area.

Level 40: 192 damage over 8 seconds
Level 50: 280 damage over 8 seconds
Level 60: 384 damage over 8 seconds

Precision - 3/3 points
Increases your chance to hit with melee weapons by 3%.

Holy Talents (11 points)

Spiritual Focus - 5/5 points
Gives your Flash of Light and Holy Light spells a 70% chance to not lose casting time when you take damage.

Illumination - 5/5 points
After getting a critical effect from your Flash of Light or Holy Light spell, gives you a 100% chance to gain Mana equal to the base cost of the spell.

Divine Favor - 1/1 point
When activated, gives your next Flash of Light or Holy Light spell a 100% critical effect chance.

Protection Talents (25 points)

Improved Devotion Aura - 5/5 points
Increases the armor bonus of your Devotion Aura by 25%.

Improved Blessing of Protection - 2/2 points
Reduces the cooldown of your Blessing of Protection by 120 seconds.

Toughness - 5/5 points
Increases your armor value from items by 10%.

Improved Blessing of Freedom - 5/5 points
Increases the duration of your Blessing of Freedom by 5 seconds.

Improved Seal of Justice - 3/5 points
Increases the chance that your Seal of Justice will stun the opponent by 40%.

Reckoning - 5/5 points
Gives you a 100% chance to gain an extra attack after being the victim of a critical strike.

Retribution Talents (15 points)

Improved Blessing of Might - 5/5 points
Increases the Attack Power bonus of your Blessing of Might by 20%.

Two-Handed Weapon Specialization - 5/5 points
Increases the damage you deal with two-handed melee weapons by 5%.

Vengeance - 4/5 points
Gives you a 12% bonus to Physical and Holy damage you deal for 8 seconds after dealing a critical strike.

Seal of Command - 1/1 point
Fills the Paladin with the spirit of command for 30 seconds, giving the Paladin a chance to deal additional Holy damage equal to the damage of the Paladin's weapon. Only one Seal can be active on the Paladin at any one time.

Unleashing this Seal's energy will judge an enemy for 30 seconds, causing 24 Holy damage any time the enemy becomes stunned. Only one Judgement per Paladin can be active at any one time.

Level 30: 38 damage
Level 40: 53 damage
Level 50: 67 damage
Level 60: 82 damage

Nie roznia sie od siebie wbrew pozorom ale jednak smiley.gif Mysle ze takie zestawienie talentow daje mozliwosc i szbkiego, moznego leczenia jak i w razie potrzeby mozcnego pizgniecia ;) Doskonalym uzupelniem tych umiejetnosci bylaby inzynieria poniewaz w koncu mozna daje to mozliwosc jakiegos sensowniejszego dmg smiley.gif Jak dorwiesz jakas porzadna bron i jakis secik, pojdziesz ta metoda to uwierz mi, jesli umiesz grac wygrasz KAZDA walke. Pod zadnym pozorem nie probuj robic z sieibe healera, to bez celowe!! .Dziekuje bardzo moze sie to komus przyda smiley.gif
Pozdro

[Edycja - Sergio w 13-11-2005 o 19:54]

[Edycja - Sergio w 13-11-2005 o 19:55]

Milkyway
Wiadomość [#9]: 13.11.2005 o 20:22

Konto skasowane

Hmm jak dla mnie to gówniane te buildy,sergio prosze powiedz po chu*** ci prot w MC lub BWL,rola pala w tych lochach zamyka sie w :Leczeniu,buffowaniu i oczyszczaniu (cleansy),twoj build jest do pvp (jak ktos sie uprze),a zaden z tych buildów nie uwzglednia waznych telntów jak: Divine windsom,improvised seal of light (przydatne zwłaszcza w 5 osobowych instantach typu DM etc)improvided BoW(skoro buff to buff) ,nie ma sancity aura ,która swietnie sie spisuje razem z seal of command.Z mojego doswiadczenia Illumininatium to strata punktów.To mój build
http://www.worldofwarcraft.(...)51000000

I powiem ci sergio ze to ze ogladnoles kilka filmów z gosciami ktorzy zrobili pare pvp akcji ,nie odzwierciedli ci prawdziwej gry paladynem w high lvl instancjiach

Sergio
Wiadomość [#10]: 13.11.2005 o 20:27

Konto skasowane

Milkyway mi wlasnie chodzilo glownie o PvP, MC i inne to juz inna bajka. I spoko wyluzuj, nie potrzebnie sie tak pienisz odrazu, ja tu tylko probuje pomoc smiley.gif Pozatym w PvP BoW i inne sie nie przydaja wogule wiem z wlasnego doswidczenia.

[Edycja - Sergio w 13-11-2005 o 20:32]

Milkyway
Wiadomość [#11]: 13.11.2005 o 20:50

Konto skasowane

Nie pienie sie:P:P (od tego jest browar:P),a do PVP to moze być,choc ja tam jade pvp z holy buidlem.

Bastar
Wiadomość [#12]: 13.11.2005 o 20:50

Konto skasowane

Dzięki za odpowiedź Milkyway, tak myślałem żeby ustawić go w holy i nastawić na leczenie i tym podobne. Wiem, że nic nowego nie napisalem a ponieważ to pierwszy post, więc mi się zebrało na taki wstęp. A dobry priest, druid to skarb ! Aktualnie gram tarczą z Maraudonu ( regeneruje mane ) i młotem. Chyba taki układ jest najlepszy? Równocześnie walczę Doombringerem, to dwuręczny miecz.

Milkyway
Wiadomość [#13]: 13.11.2005 o 21:08

Konto skasowane

Tak,ta tarcza z mara jest świetna.Ja biegam z http://www.thottbot.com/?i=35838 do tego http://www.thottbot.com/?i=19910 ,ale mam juz na oku fajny epic mlot z +int bonussem,a na 2h mam http://www.thottbot.com/?i=37263 z +22 int enchantem.Jak zbiore jeszcze pare esencji i shardów to zenchantuje 1h tez.Do tego healer gear(nackle,ringi i pelernynka) które musza dawac bonus w intelekcie.A jak chcesz pvp to ja radze full ptk w prot a reszte w holy i do tego engineering.Sory sergio ze najechalem na ciebie:P:P

[Edycja - Milkyway w 13-11-2005 o 21:10]

Bastar
Wiadomość [#14]: 13.11.2005 o 21:29

Konto skasowane

Milkyway, co byś polecał z inżynierii ( fajnie brzmi ) ja mam trinket DeathRay, drugi juz z Argent Dawn, nie pamietam teraz nazwy. Jest coś specjalnego co warto wykorzystac ( mam dopiero 270 xp w eng). Parachute cloak, kiedy horda za wszelką cenę cię goni i niestety ...... okazało się za wysoko smiley.gif

Milkyway
Wiadomość [#15]: 13.11.2005 o 21:49

Konto skasowane

Najwazniesze sa tak granaty (ogłuszajace),Gnomish death rey razem z bomblem moga zrobić niezla zadymetongue.gif a jak znajdziejsz plany to sobie bedziesz mogł zrobić jedna z najlepszych tarcz w grze.

Bastar
Wiadomość [#16]: 13.11.2005 o 23:00

Konto skasowane

Granaty są ok, szczególnie, że można je rzucać biegnąc. Informacją o tarczy to mnie zaskoczyłeś, co ona takiego daje i czy wiesz, gdzie można znaleźć plany ? Masz ciekawy build, ja nie obstawiłem vegenance w retribution, ale mam 13 pkt w protection - devotion aura 5/5, BoP 2/2, shield spec 5/5 oraz blessing sanctuary 1/1. Zastanawia mnie dodane przez Ciebie 3/3 dla improved flash of light, ja przyznam się rzadko go używam.

Silverin
Wiadomość [#17]: 13.11.2005 o 23:01

Konto skasowane

Z inżynierii to :
Mechaniczne wybuchające owce roxxx tongue.gif

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
chivasPL
Wiadomość [#18]: 14.11.2005 o 08:14

Konto skasowane

A jaką broń polecacie dla pala krasnoluda ?? Młoty (tak jak na starcie ?? ), miecze czy topory ?? Różnica leży w dmg, szykości, i czy patrzeć na dmg/sec. ?? I oczywiście w wyglądzie ... ;-) I jedno czy dwuręczne - czy inwestować w tarcze?? Czy przy dużym bonusie armor od tarczy naparzać kolesia,czy przywalić czymś cięższym raz a dobrze ?? Jak z dostępnością i parametrami poszczególnych broni na wyższych levelach, bo na razie (8lvl) są bardzo do siebie zbliżone... Acha, chodzi mi tu głównie o RP. A jaka druga profesja do inżynierii ??

Elf Rulzzz
Wiadomość [#19]: 14.11.2005 o 08:50

Konto skasowane

Do inżynerii minning.

Z tego co widze u mnie na serwerze to wiekszość paladynkow chodzi z 2h axe , lub 2h mace, malo paldków z 2h sword i 1hsword + shield widze, ale napewno maja w zapasie.
Decyzja nalezy do Ciebie , na twoim miejscu wolalbym cos 2h.

Milkyway
Wiadomość [#20]: 14.11.2005 o 14:54

Konto skasowane

Ja jako 2h sworda do pvp mam http://www.thottbot.com/?i=25672 .Bastar...flash of light bardzo sie przydaje jesli walczysz z 3 przeciwnikami naraz i gdy mana sie konczy to w tedy tylko devotion aura,shield + 1h,BoW,seal of windsom.Chivas....walcz czym chcesz,bo nie mam czegos takiego ze do paladyna jest przypsiana z góry broń.Powinienes posiadać 1 h + shield ,2h do leczenie i 2h do pvp.Ja nie mam żadnych talentów w protection i jakos nie widze problemów,ponieważ lepiej mieć dużo w jednej specializacyjnej zakładce i wybrać duzo przydatnych spelów z drugiej niz miec wszystkiego potrochu ponieważ w tedy tak na prawde nic nie mamy.Ja sobie nie wyobrażam gry bez vengance,a bez seal of command to juz zupelnie.

REKLAMA
Strona 1 z 101.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :