Dziś jest: Niedziela, 17 grudnia 2017, godzina 20:30
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Łowca Oficjalny topic każdego Łowcy.

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Łowcy.

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Beastie
Wiadomość [#1]: 01.12.2004 o 19:00

Konto skasowane

Tu dyskutujemy o Łowcach.

Wazny link dla lowcow szukajacych zdolnosci dla peta:
http://www.goodintentionsgu(...)ers.html

---------------------------------------------------------------------

Jak oswoic Peta?

Warunki:
10lv
ukonczenie qesta (jak to zrobic czytaj dalej)
Jakikolwiek iloraz inteligencji

Zadanie na Peta: na 10lv u trenera w 2 miescie twojej rasy dostaniesz qesta. Dostaniesz od niego Taming Rod i zadanie oswojenia zwierzaka. Szukasz zwierzaka o okreslonej nazwie i uzywasz na nim Taming Rod. Wracasz do trenera i oddajesz zwierzak. Powtarzasz operacje jeszcze 2 razy na kolejnych zwierzakach. Teraz mozesz oswoic peta! W ksiedze umiejetnosci i czarow masz teraz umiejetnosc "Taming Beast". Aby jej uzyc podchodzisz do przyszlego peta, uzywasz na nim umejetnosci i czekasz... Po chwili masz peta. Teraz pora go nakarmic, do tego jest inna umiejetnosc. Uzywasz jej na jedzeniu. UWAGA! wiekszosc petkow je tylko okreslone jedzenie (np. Raptor meat, Pantera meat & fish, a Mis wszystko ).

Trening umiejetnosci. Jak wytrenowac peta? Pet potrzebuje traning poitns, ktore zdobywa walczac. Nowych umiejetnosci do nauczenia mozesz zdobyc na 2 sposoy.
1. Prawdziwego peta dac do stajni (stable master) i oswojac inne pety, niektore maja inne zdolnosci. Walczysz u ich boku chwile, i mozesz juz uczyc nowej zdolnosci
2. Nauczyc peta u trenera

Created by Footman.

[Edycja - Crom w 23-01-2006 o 21:19]

Beastie
Wiadomość [#2]: 01.12.2004 o 19:03

Konto skasowane

Jak bedzieci miec chwile czasu wsokczcie, obejzyjcie i zaglosujcie na moj profil:
http://wowvault.ign.co(...);id=9479
Za jakiekolwiek sugestie (konstuktywne) bede wdzieczny.

Character type:

Level 60 Hunter

Description:

Beast Mastery Talents (0 points):
These abilities aren`t good for PvP profile.

------------------------------------------------------------------------

Marksmanship Talents (27 points):
- Improved Concussive Shot - 5/5 points
Very usefull to stunt target and deal ranged damage or as an esape method.

- Lethal Shots - 5/5 points
Not so powerfull ability but when you hit critical you`ll be glad you have it and you need something to het higher in Marksman Tree.

- Aimed Shot - 1/1 points
This is powerful 1 talent cost attack, gues i don`t need anything more to add here.

- Efficiency - 4/5 points
You will use your Shots and Stings very often so you`ll need that one not to get low on Mana.

- Mortal Shots - 5/5 points
50% damage bonus is something non other class poses. With Lethal Shots it is must be.

- Improved Scorpid Sting - 3/3 points
Great PvP ability especialy usefull against melee warriors because they rely on their stamina and strenght.

- Hawk Eye - 3/3 points
The longer range the longer time to deal ranged damege before target get close to you.

- Scatter Shot - 1/1 points
Use it when enemy get close to you to get him confuesd and then gain range.

Survival Talents (24 points):
- Precision - 5/5 points
Raptor strike sux so it`s better to put talents in this ability to get higher in Survival Tree.

- Improved Wing Clip - 5/5 points
Used to get away form melee battles to gain range or just to run away.

- Deterrence - 1/1 points
Most usefull when you need to escape.

- Lightning Reflexes - 3/3 points
You`ll be using Mongoose Bite and Aspect of the Monkey a lot in PvP so you`ll need this one too.

- Improved Mongoose Bite - 5/5 points
Your character will dodge alot and with this with every dodge you can hit very hard on enemy (around 130DMG).

- Deflection - 4/5 points
This will let you get to Counterattack and rise chance of using it.

- Counterattack - 1/1 points
Very good combination with Deflection ability.
You can gain range, escape using this one and it always hit its target.

If any comments and suggestion please meail me

This is template was based on awsome Finrod template (http://wowvault.ign.com/View.php?view=Templates.Detail&id=8391)

Scolman
Wiadomość [#3]: 02.12.2004 o 21:56

Konto skasowane

Beastie napisał:
Jak bedzieci miec chwile czasu wsokczcie, obejzyjcie i zaglosujcie na moj profil:
http://wowvault.ign.co(...);id=9479
Za jakiekolwiek sugestie (konstuktywne) bede wdzieczny.

Proponował bym wziąć:

Beast Mastery Talents (5 points)
ˇ Improved Aspect of the Hawk - 5/5 points
Increases the Ranged Attack Power bonus of your Aspect of the Hawk by 20%.

Bo 20% bonus do Aspect of the Hawk, to bardzo dużo do Power'a w walce dystansowej na wyższych poziomech.
Sam nawet robiłem rozpiske dla siebie w miare podobna do Twojej, ale nieco bardziej na walkę dystansową ;)

Beastie
Wiadomość [#4]: 02.12.2004 o 22:57

Konto skasowane

Scolman napisałBo 20% bonus do Aspect of the Hawk, to bardzo dużo do Power'a w walce dystansowej na wyższych poziomech.
Sam nawet robiłem rozpiske dla siebie w miare podobna do Twojej, ale nieco bardziej na walkę dystansową ;)

Moglo by sie tak wydawac ale przelicz to sobie. Aspect of the Hawk na najwyzszym poziomie (6) zwieksza atak o 110, 20% ze 110 to po skomplikowanych przeliczeniach 22! Czyli wydales 5 punktow talentu zeby zwiekszyc swoj DMG o 22! A jak by to przeliczyc na DPS to wyjdzie Cie okolo 1,3 DPS czyli relatywnie niewiele jak na ilosc zainwestowanych punktow talentu.

Identycznie sprawa wyglada z Hunters Mark ktory na najzywszym levelu (4) rowniez dodaeje 110 DMG czyli jak wyzej 5 punktow talentu idzie na 22 DMG a po przeliczeniu na DPS okolo 1,5 DPS (nie wiem jak sa prowadzone przeliczenia na DPS, mialem kiedys taki kalkulator ale zgubilem adres jak by ktos podzucil bylo by milo)

natka
Wiadomość [#5]: 03.12.2004 o 14:48

Konto skasowane

5 pkt w aspect of hawk = niewiele ponad 1,5 dps
5 pkt w hunter's mark = niewiele ponad 1 dps
biorac pod uwage ze na kocnu gry hunter bedzie zadawal ze 100+ dpsow(na thotbot sa strzelby/luki 50dp(z ammo)s+dps od zdolnosci+ dps z Atk Power+ dps od peta),wyrzucamy 10 talent pointsow w bloto bo czym jest 2 przy 100
edit: Improved Hunters Mark
w sumie doszedlem do wniosku ze:
Improved Arane Shot > Efficiency > Improved Hunters Mark z tego wzgledu ze Arcane Shot to instant i moge go uzywac podczas biegu

edit: mongoose bite juz zadaje 130 damagu, inaczej bylo w becie wczesniejszej
co i tak nie zmienia faktu ze raczej jest to malo uzyteczna zdolnosc

P.S. Wiecie jak zwiekszyc pasek, tak jak koles ma na tym filmiku PvP shamanem (link byl gdzies na tym forum), tak ze ma 24skille a nie 12 na ekranie
i czy to dziala dla huntera, bo w sumie hunter ma pasek dla peta
edit: na to pytanie juz znam odpowiedz

[Edycja - natka w 19-01-2005 o 10:13]

Beastie
Wiadomość [#6]: 04.12.2004 o 22:46

Konto skasowane

natka napisał:
Efficiency - takie sobie, bo prawie nigdy nie zabrakolo mi many

A do jakiego LvL dopadles i na jakim poziomie miales umietnosci. Sam nigdy nei bylem na 60 LvL ale z tego co slyszalem walki PvP potrafia byc naprawde "mano zercze" bo uzywasz w nich duzo wysokopoziomowych czarow a Hunter nie jest magiem zeby miec zapasy many na zime.

natka napisał:
mongose bite w/g worldofwar.net nanajwyzszym poziomie daje 95damage/ +20% z talentow za kija misia nie wychodzi mi 130, wole dac punkt w deflection niz w mongose bite

Fak, wtychodzi +19 DMG a to zeczywiscie nie wiele. To musze sie zastanowic czy wewntualnie nie przeniesc do Hunters Mark albo Aspect of the Hawk a juz napewnoe podniesc Deflection w takim razie jak wspominales

natka napisał:
P.S. Wiecie jak zwiekszyc pasek, tak jak koles ma na tym filmiku PvP shamanem (link byl gdzies na tym forum), tak ze ma 24skille a nie 12 na ekranie
i czy to dziala dla huntera, bo w sumie hunter ma pasek dla peta

To jest chyba mod do UI (Cosmos) ale pewien nie jestem bo nie uzywalem

Viri
Wiadomość [#7]: 18.01.2005 o 22:04

Konto skasowane

Tez mi sie wydaje ze nie warto pakowac pktow w mongose bite. Co do many huntera na wyzszym poziomie to bywa tak sobie. Niestety grajac hunterem kolo lvlu 36-40 zaczyna szybciej wychodzic mana. Na poczatku nigdy nie pilem nic, natomiast kolo 40 zaczalem sporo lykac wiec mozna sie zastanowic nad talentem do obnizenia kosztu many. Akurat w pvp , np raid mana nie konczy sie tak szybko ze wzgledu na to ze walka trwa dluzej a mana caly czas sie regeneruje, chociaz zaznaczam ze jesli sa to walki mniejsze niz raid to mana potrafi dosyc szybko wychodzic(choc na pewno starczy na kilku wrogow ;) ).Moja kariere zakonczylem na lvlu 41 gdyz zakonczyla sie korean beta. Musze przyznac ze w grupowym pvp hunter nie jest dobra postacia. Szczegolnie denerwujacy dla rougow ze wzgledu na flare oraz dla calej reszty dzieki wspanialym pulaplkom. Gdybysmy szli w drzeko marksman mozna tam tez wziac zwiekszony zasieg -zawsze kilka chwil wczesniej mozna zaczac strzelac, lub chwile dluzej strzelac do uciekajacej ofiary biggrin.gif

davids13
Wiadomość [#8]: 29.01.2005 o 20:35

Konto skasowane

Mam takie pytanko: czy i ew. gdzie moge sie elfem hunterem nauczyc obsugi miecza? Z gory dzieki za szybka i precyzyjna odp.

nazir
Wiadomość [#9]: 14.02.2005 o 22:26

Konto skasowane

jaka rase proponujecie dla huntera?

cypis
Wiadomość [#10]: 14.02.2005 o 22:36

Konto skasowane

ork (+ dodatkowy pet dmg) lub dwarf (dodatkowy dmg z gunow)

Peter_Master
Wiadomość [#11]: 19.02.2005 o 11:37

davids13 napisał:
Mam takie pytanko: czy i ew. gdzie moge sie elfem hunterem nauczyc obsugi miecza? Z gory dzieki za szybka i precyzyjna odp.

Weapon Master w Stormwind smiley.gif

PM Email
natka
Wiadomość [#12]: 19.02.2005 o 13:45

Konto skasowane

nazir napisał:
jaka rase proponujecie dla huntera?

jak dla mnie najlepsze racial traitsy ma elf i tauren
najlepiej wyglada krasnolud i ork

nazir
Wiadomość [#13]: 19.02.2005 o 15:35

Konto skasowane

Ja bardzo chciałbym wziąć sobie dwarf'a, ale on ma najmniej agility z dostępnych ras. Czy to będzie rzutować na dalsze granie tj.na niekorzyść czy może pożniej się to jakoś wyrówna?

natka
Wiadomość [#14]: 20.02.2005 o 01:38

Konto skasowane

dwarf zawsze bedzie mial te 9 agility mniej od elfa, tyle ze na wyzszych lvlach 9 to nie tak duzo, na 60 bedziesz mial ze 250
za to bedziesz mial 40 healtha wiecej smiley.gif
racial traitsy maja wiekszy wplyw niz poczatkowe statystyki

nazir
Wiadomość [#15]: 20.02.2005 o 16:09

Konto skasowane

Więc mój dwarf nie będzie skazany na porażke??
Pytanie laikowane. Co to racial triasy?

WarSong
Wiadomość [#16]: 25.03.2005 o 12:59

ktos ma jakis pomysl jak rozgrywac PvP huntem z postaciami ktore walcza w zwarciu ? bo mam z tym niebotyczne wrecz klopoty :P jesli macie jakos "orginalnie" rozlozone talenty to poprosze ^^> -

PM Email
kupidonia
Wiadomość [#17]: 25.03.2005 o 14:23

Konto skasowane

hmmm? osobiscie gram worriorem i najwieksze problemy mam z hunterem ;) zasze jak walczylem to koles walil z luku czy innej broni dystansowej slow speed do 50% dawaj do mnie peta i uciekal oddali sie ladowal we mnie z broni dystansowej i znowu slow speed i znowu uciekaj a pet mnmie caly czas attakowal i tak caly czas ale to jest jak 1 zattakujesz gorzej tak jak powiedziales w duelach bo warr zawsze uzyje charge i ci ciezko bedzie uciec natomias z rogue to nie wiem sam osobiscie rogue jest dla mnie postacia z ktora mam najmniejsze klopoty ta taktyke na rogue co kiedys opisalem w temacie wojownika sprawdza sie w 100%

pozdrawiam

aha i na twoim miejscu nie przywiazywalbym duzej wagi do dueli bo to najmniej obrazuje twoja postac czy jest dobra czy tez nie w duelach zawsze i tak najlepszy bedzie mag lub priest z tego wzgledu ze caly czas jestes w battlu gorzej gdy walczysz z przeciwno frakcja uuu to jest juz gorzej.

MtoX
Wiadomość [#18]: 25.03.2005 o 17:53

Kurde od paru godzin szukam i szukam i niemoge znalezc posta w ktorym ktos opisał gdzie można znalesc super wypasione z wygladu pety ( cos ala unikatowe)
Jak dobrze pamietam to były podane 3 sztuki

dzieki za pomoc w znalezieniu

pozdrawiam

PM Email
WarSong
Wiadomość [#19]: 27.03.2005 o 19:29

nom jeden to mogl byc King B. mozna go znalesc w stranglthorn vale ( nie wiem czy dobrze napisalem =p ) mozna tam tez znalesc sin'dala i unikatowa pantere =/ tzn nie wiem czy jest unikatowa ale sindal i ta pantera to elity ,a King B oprocz tego ze jest elitem to cieszy ladnym wygladem - sniezny tiger w biale passy, i podobno ma tez niezle przyspiesszenie jak sciga cel ..tak przynajmniej slyszalem ;)

a ja mam pytania biggrin.gif
jaki bylby najlepszy pet do PvP? wiekszosc graczy chwali sobie wlasni Kinga B. ,bo jako najlepszy tank to slyszalem ze zolwie z racji armoru i hp, ale tu osobiscie zostane przy niedzwiadziach poniewaz tez sa niezlym tankiem a sa "wszystko-zerne" biggrin.gif
i jeszcze pytanko co do broni. jako ze hunt to typowy range'er ^^ to mam pytanko co jest lepsze do walki w zwarciu? dual czy jakis 2h ? jakby jakis high lv hunt moglby sie wypowiedziec to bylo by biggthumpup.gif

PM Email
natka
Wiadomość [#20]: 28.03.2005 o 18:31

Konto skasowane

WarSong napisał:
jaki bylby najlepszy pet do PvP? wiekszosc graczy chwali sobie wlasni Kinga B. ,bo jako najlepszy tank to slyszalem ze zolwie z racji armoru i hp, ale tu osobiscie zostane przy niedzwiadziach poniewaz tez sa niezlym tankiem a sa "wszystko-zerne" biggrin.gif
i jeszcze pytanko co do broni. jako ze hunt to typowy range'er ^^ to mam pytanko co jest lepsze do walki w zwarciu? dual czy jakis 2h ? jakby jakis high lv hunt moglby sie wypowiedziec to bylo by biggthumpup.gif

ludzie biora kinga B ze wzgledu na jego super szybki speed w dochodzeniu do innych postaci, ponoc z talentem +30% speed dogania +100% mounta
i jako to ze jest kotem to ma duze dps i zwiekszony attack speed czyli do pvp idealny bo i tak kazdy omija peta w pvp
- tanki - zolwie i misie- (niskie dps i speed,kazdy je omija i tak) to najgorsze zwierzatka do dueli/pvp, lepszym tankiem jest misiu niz zolw, przelicz sobie i wychodzi ze moze wiecej damagu pochlonac niz zolw
- w zwarciu przeciwko komu? wojom 2h, przeciwko magom DW ze wzgledu na przerywanie czarow

[Edycja - natka w 29-03-2005 o 00:53]

REKLAMA
Strona 1 z 152.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :