Dziś jest: Sobota, 16 grudnia 2017, godzina 02:35
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Oficjalny topic każdego Druida

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Druida

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Mailarz
Wiadomość [#1]: 12.11.2004 o 21:13

Topic o druidzie, coz wiecej wymieniajcie swe opinie o taktykach bulidach itd.

[Edycja - Mailarz w 08-12-2005 o 22:43]

PM Email
Postal
Wiadomość [#2]: 12.11.2004 o 21:16

Konto skasowane

Talenty jak narazie mzoesz resetowac wiec proponuje bys sam przetestowal wszystkie wariacje i zoabczyl z jakimi ci sie najlepiej gra ;]

Quetzacotl
Wiadomość [#3]: 12.11.2004 o 21:23

Konto skasowane

A wogóle gdzie sie te talenty ustawia??;/

Postal
Wiadomość [#4]: 12.11.2004 o 21:32

Konto skasowane

jak zdobedziesz 10 lvl ciskasz "N" i masz ;]

Paka
Wiadomość [#5]: 13.11.2004 o 10:27

Konto skasowane

Mam pytanie. Kiedy druid może zmieniać się w zwierzę?

Ciapek
Wiadomość [#6]: 13.11.2004 o 10:42

Konto skasowane

Kiedy zrobi cala serie questow i otrzyma umiejetnosc zamiany w niedzwiadka smiley.gif Nie wiem jak elfy, ale tauren dostaje quest od druida w thunder bluff. Troche sie trzeba nabiegac smiley.gif

Paka
Wiadomość [#7]: 13.11.2004 o 11:21

Konto skasowane

Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tych questach? Jestem słaby z angielskiego, abardzo chce się zmieniać.

Ciapek
Wiadomość [#8]: 13.11.2004 o 11:51

Konto skasowane

Bierzesz questa od druida w thunder bluff, on ci daje takie cos i przenosisz sie do elfow, tam w domku jest elf, gadasz z nim i idziesz tam gdzie ci kaze, chyba polnocny-zachod (bedziesz szedl przy scianie gor to dojdziesz), di ducha miska, gadasz z duszkiem, wracasz do elfa, potem wracasz do TB (thunder bluff), ten druid daje ci nastepnego q, musisz isc znalezc taki kamien i odczytam jakis zwoj czy cos, zabic moba (13 lev) nawet ciezko mi z nim bylo 1 raz, z nienacka.Gadasz z nim, wracasz do TB i chyba hmm juz masz miska.Jak cos to serwer 16 jestem - kazar

Quetzacotl
Wiadomość [#9]: 13.11.2004 o 14:21

Konto skasowane

Ja już mogę się zamieniać w niedźwiadka smiley.gif A btw jaką wzieliście profesje?
Ja mam alchemy (36), i herbalism (54).

Esterad
Wiadomość [#10]: 13.11.2004 o 14:38

Paka napisał:
Możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tych questach? Jestem słaby z angielskiego, abardzo chce się zmieniać.

hahaha.gif
To jak chcesz grać nie znając angielskiego confused.gif

PM Email
Gilgalad
Wiadomość [#11]: 13.11.2004 o 15:15

Klawiaturą i myszką jak to mawia Zawas...
Dobra wszystko fajnie zaczaiłem się koło jaskini tego bossa, akurat był już przyzwany a ja jak głupi użyłem tego kamienia czy co to tam było. Potworek mnie zabił, ja straciłem kamień i teraz nie mogę kolesia przyzwać:/ Mam jakąś opcję poza czekaniem aż łaskawie przyzwie go jakiś inny druid?

PM Email Strona domowa
MoPs
Wiadomość [#12]: 13.11.2004 o 16:56

Konto skasowane

Mam propozycje do wszystkich osob, ktore aktualnie graja druidami, zeby w miare mozliwosci poswiecily troche swojego cennego czasu ku pokrzepieniu serc wszystkich tych, ktorzy w przyszlosci beda chcieli zakosztowac szczescia jako druid. Spisanie kilku zdan apropo talentow, broni, questow klasowych druida i zamkniecie tych doswiadczen w krotkim tutorialu nie powinno wam sprawic duzo trudu, a w przyszlosci dzieki waszemu wspolnemu wysilkowi powstanie FAQ na ten temat.
Dziekuje za uwage...

Gilgalad
Wiadomość [#13]: 13.11.2004 o 17:09

Do 10 levelu rzecz wygląda bardzo prosto - unieruchomienie dziada entaglem i naparzanie wrath'em aż denat zdechnie lol.gif

PM Email Strona domowa
Quetzacotl
Wiadomość [#14]: 13.11.2004 o 18:24

Konto skasowane

No nie wiem, jak rzuce korzenie i walne wrathem to korzenie puszczają przeważnie :/
Ale i tak mam już niedźwiadka :P:P
herbalism ( 97 ) alchemy ( 75 )

Juz zrobiłem większość questów na wyspie

Mailarz
Wiadomość [#15]: 13.11.2004 o 20:24

No właśnie mnie intryguje pewien quest - Jest to jeden z questyów z Terdrasill - Druids awakenig - z tego co czytałem to coś tam o talonach, i żeby obudzić ich trzeba zrobić rytuał - a żeby zrobić rytuał trzeba zdobyć 4 artefakty (mniejsza o ich nazwy) - NO WŁAśnie szukałem wszędzie - czy ktoś zrobił tego questa? jeśli tak to jak (gdzie znalazł artefakty)?!?!?!??!?!?!

PM Email
Quetzacotl
Wiadomość [#16]: 13.11.2004 o 21:25

Konto skasowane

On prosty jest, te 4 artefakty są w jaskini w Ben of cos tam, zanosisz je manemu a potem musisz zabic takeigo bossa koboldow i spiacy taloni zamienia sie w kruki i odlecą ;]

BTW Zrobiłem juz wszystkie questy (chyba) na wyspie, jak ktos ma problem to sie pytac smiley.gif

Ciapek
Wiadomość [#17]: 14.11.2004 o 22:47

Konto skasowane

Gilgalad mialem ten sam problem, 1 raz mnie zabil, to polecialem do TB i zagadalem z typem od tego kamienia, nie wiem czy mi dal, czy on sie sam pojawil, jak tam wrocilem to mialem to i zrobilem rytual, koles sie pojawil, i akurat jacys kolesie sie krecili, ja go dobilem i luzik smiley.gif Potem juz z tymi questami jest prosto, jak dotychczas, idziesz i zabijasz cos, szukasz czegos tam, najtrudniejszy byl jak naazie to zdobycie miska i cala seria tych questow. I teraz mam questa ze muse jakies kwiatki zdobyc, i chyba bede musial kupic, bio herbalismu nie daja mi juz...
Ja mam skinning i leatherworking - calkiem sporo leather chyba 107, a skinning jakos kolo 170 chyba.
Ja miska olewam, nie wiem czy dobrze robie, ale jak patrzylem to power attack od umiejtnosci broni wyswietla sie u miska, wiec trenuje bron na maksa narazie - 2 reczne mace smiley.gif ostry wyjeb maja biggthumpup.gif
Ps. Oczywiscie wypowiadam sie z punktu widzenia Taurena smiley.gif

[Edycja - Ciapek w 14-11-2004 o 22:49]

BaSiC
Wiadomość [#18]: 15.11.2004 o 21:09

Konto skasowane

Na moje:
Talenty (przynajmniej u dru) maja dosc male znaczenie.Nieduzo w sumie daja,a te co bardziej przydatne wymagaja po 5 punktow talentu.

Moja taktyka:
Z 16 lvlem spokojnie mozna bic 20sto lvlowe stworki. *nie pamietam nazw czarow*
1.Podchodzisz do stworka na zasieg czaru.
2.Rzuczasz ta drozsza i dluzej rzucajaca sie aure leczaca.
3.Blyskawice ( ten prosty czar,ktory zadaje dmg na poczatku i jeszcze przez jakis czas i mozan rzucac go w biegu ) rzucamy na stworka i odrazu cofamy sie przodem do wroga.
4.W czasie cofania sie aura leczaca.
5.Przemiana w niedzwiedzia.
6.Umiejetnosc ,dzieki ktorej rosnie nam "energia niedzwiedzia".
7.Zaczynamy walke wrecz z wykorzystaniem wszystkich umiejetnosci niedzwiadka.

Wydaje sie dosc dlugie i skomplikowane,ale zajmuje moment i bardzo efektywne.Cofajac sie unikamy wylapywania dmg przed skonczeniem z czarami i przemiany w niedzwiadka. Odciagamy tez stworka unikajac obrony przed 2-3 naraz.

Ciapek
Wiadomość [#19]: 16.11.2004 o 09:13

Konto skasowane

Jak Ty masz 16 lev i nie pamietasz nazw czarow to sorry, a hmm Twoja "taktyka" jest raczej srednich lotow. Po 1 juz lepiej najpierw zajebac roots, potem cala serie (ile wlezie) czarkow - wrathow, wczesniej moonfire, potem wrath, wrath,az mobek zacznie biec, mozna sprobowac znowu roots, ale ja trenuje 2 reczne mace, wiec pozwalam im dobiegac i dobijam z lapy. Jak juz chcesz sie bawic w miska to po tej serii czarkow, jak mobek biegnie, zmieniasz sie w niedzwiedzia, a nie bez sensu na samym poczatku walki, kiedy potworek ma 80% zycia po moonfire. Jak do mnie dobiega to ma nie wiecej niz 50%, zalezy jak pojdzie. Pozdro

SmS-sik
Wiadomość [#20]: 16.11.2004 o 09:34

Konto skasowane

I tak dostaniesz Ciapek w(wulg.) wiec niewysilaj sie ;p

REKLAMA
Strona 1 z 81.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :