Dziś jest: Środa, 3 czerwca 2020, godzina 16:46
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Raidy Od newbie: Jak zacząć raidować pytanie o guild.


Odpowiedź

Temat: Od newbie: Jak zacząć raidować pytanie o guild.

Arudix
Wiadomość [#1]: 30.07.2011 o 15:26

Konto skasowane

Witam
Na początek chciałbym się przedstawić moją postacią w Warcrafcie: 77lvl Hunter Burning Legion Alliance Night Elf.
Mój problem polega na tym, że w grę staram się nauczyć się sam grać, lecz nie jest to specjalnie łatwe zadanie. Mam wykupiony dodatek Cataclysmu na koncie i teraz moje pytanie brzmi: Czy lepiej jest wymaxować (85lvl) postać na questach, a potem dopiero brać się za szukanie gildii, ekipy i raidowanie, czy już coś zaczynać raidować. Drugą sprawą jest fakt, że nie posiadam gildii, ani żadnych przyjaciół na serwerze - wcześniej po prostu rekreacyjnie robiłem questy. Moje eq składa się z samych itemek questowych. I w jaki sposób znaleźć gildię, od której mógłbym się coś nauczyć o grze, nauczyć się raidować itp. Czym się kierować przy wyborze i jak szukać (może jakieś propozycje gidlii).

Spikeel
Wiadomość [#2]: 30.07.2011 o 16:12

Konto skasowane

Wydaje mi się, że na początek najlepsza będzie guildia "masowa" 25lvl wtedy masz sporo bonusów tj. zwiększony exp, wiecej JP, wiecej honoru, szybszy mount. Jak już wbijesz 85lvl to wtedy zaczynasz szukanie swojej wymarzonej guildi. Szukasz guildii raidującej, więc najlepsza bedzie ta która dopiero zaczyna FL, czyli guildie początkujące, dzieki temu nie bedziesz siedział na ławie czekając na spot. Drugą istotną sprawą są dni raidowe, wybierz guildię taką w której pasują Ci dni raidowe. Musisz posiadać również słuchawki i mikrofon aby sie dogadac na raidach. Obecnosc na raidach jest równie ważna, na początku radzę być obecnym na każdym raidzie, aby officerowie i GL zobaczył, że jesteś aktywnym graczem, dzięki temu zyskasz reputacje i przyjaciół biggthumpup.gif .uzi2.gif Spikeel - Ret Paladin uzi2.gif
Arudix
Wiadomość [#3]: 30.07.2011 o 16:40

Konto skasowane

W takim razie zajmę się wbiciem max lvla, tylko proszę Cię o wytłumaczenia mi o tej masowej gildii jak wejść i jak te bonusy działają?

Spikeel
Wiadomość [#4]: 30.07.2011 o 16:43

Konto skasowane

no na /tradzie się ogłasza masa guildii, a bonusy działaja od wejscia do guildii.uzi2.gif Spikeel - Ret Paladin uzi2.gif
Voom
Wiadomość [#5]: 30.07.2011 o 17:41

Konto skasowane

Na każdym serwerze są gildie nazywające się Guild Perks albo All Guild Perks, komenda /who nazwa gildi i piszesz do nich z prośbą o inva.

raziel666
Wiadomość [#6]: 31.07.2011 o 14:28

Konto skasowane

jest takie narzedzie jak Looking for Guild (ale nie wiem pod jakim skrotem), tam mozesz przejrzec gildie, ktore rekrutuja na twoim serwerze i wyslac prosbe o inv nawet afaik.Madness is the gift, that has been given to me!
macko1
Wiadomość [#7]: 31.07.2011 o 14:39

Konto skasowane

raziel666 napisał
jest takie narzedzie jak Looking for Guild (ale nie wiem pod jakim skrotem), tam mozesz przejrzec gildie, ktore rekrutuja na twoim serwerze i wyslac prosbe o inv nawet afaik.


pod J jest ;d

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :