Dziś jest: Poniedziałek, 25 czerwca 2018, godzina 12:13
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: OPOWIESC

dannass
Wiadomość [#1]: 27.12.2003 o 23:42

Konto skasowane

opowiem wam co mi sie przytrafiło
Gram w Diablo od poczatku , od roku na BN . Od dwóch miesiecy na US wescie . Poznałem tam tak samo zapalonego diablo-maniacka jak ja , tworzylismy razem postacie , zawsze sie umawialismy na granie przez GG , dawalismy sobie itemki . Pewnego razu on mi zaproponował zebyśmy sobie podali hasła do swoich kont po krótkim namyśle zgodziłem sie . mialem zabójczynie (była na 81 lvl) i poprzez szczęsliwe zbiegi okolicznosci Brakowało mi do Full setu DISCIPLE(uczeń) tylko amuletu.
Tworzyłem gry że needuje tego amuletu Offerowałem dobre przedmioty , mało co jak ktoś weszedł na moją gre - a jak już weszedł (było to ze trzy razy) to nie był zainteresowany moimi przedmiotami. Po pewnym czasie powiedzialem ze needuje tego amuletu na LADDER US WEST TRADING - po kilkakrotnym wklejeniu tekstu ze potrzebuje AMU disciple , ktoś sie zgłosił stworzyłem gre , on sie dołaczył , niestety po pokazaniu mu swoich wszystkich muluw i wogle itemkow na trade z mojego konta nadal był niezainteresowany . Dlatego pomyślałem że wejde kontem mojego kolegi (akurat nie grał bo go nie było) weszłem jego najlepsza postacia w nadzieji że bedzie mial cos na trade w skrzynce . coś tam mial ale ten frajer nadal byl tym niezainteresowany . Zdjełem za ekwipunku mojego kolegi CZAkO i mu je pokazałem ten gośc od razu -,YES -,YES I want SCHAKO 4 this . Po znowu krótkim nie przemyślanym namyśle sie zgodziłem. NADSZEDŁ czas aby POWIEDZIEC TO mojemu koledze , w końcu złapałem go na GG i mu wyjaśniłem cała sprawe ON od razu ,błyskawicznie przez to wlazł na moje konto i POUSÓWAŁ mi wszystkie postacie stworzył jedną -nazwaną TYCWELU - morał z mojej opowieści wyciągnijcie sobie sami

[Edycja - dannass w 27-12-2003 o 23:47]

Tiamat
Wiadomość [#2]: 27.12.2003 o 23:52

Konto skasowane

o_O

Rune Smith
Wiadomość [#3]: 27.12.2003 o 23:58

Konto skasowane

Jak Kuba Bogu...

Tiamat
Wiadomość [#4]: 28.12.2003 o 00:17

Konto skasowane

kladziesz sie wieczorem myslisz ale fajnei znalazlem czako ile sie mozliwosci przede mna otwiera... ehh, zyc nie umierac ~~
budzisz sie rano odpalasz kompa a twoj ooloobiony kumpel mowi ci ze sprzedal twoje czako za jakies setowy amulet smash.gif sucker.gif ~~~~~~
yabol.gif

Ato_Boldon
Wiadomość [#5]: 28.12.2003 o 02:48

Konto skasowane

Hm, nie będę komentował. Ale zżera mnie ciekawość - dla jakiej postaci potrzebowałeś tak kijowego setu że był on taki cenny ?

-="Do tego potrzebna jest umiejętność czarodziejki: Urok. Wi9ęcbierzesz rzucasz urok na swojego najemnika i wtedy na chwile otacza go ogień. Kiedy przejdziesz przez tp razem z tym najemnikiem ten ogień znowu go otoczy."=-
uzurpator
Wiadomość [#6]: 28.12.2003 o 04:20

Konto skasowane

Czako za śmieciowy amulet discipla. lol.gif.

Poza tym kto cię upoważnił do grzebania komuś po koncie?

Xaturas
Wiadomość [#7]: 28.12.2003 o 06:52

Konto skasowane

N/c lepiej kup czako i mu oddaj smiley.gif. A tak btw. nie masz prawa ingerowac w czyjes itemki nawet jesli sa to twojego brata/matki czy kogokolwiek po prostu nie mozna ingerowac w cos co nie jest nasze bez zgody osoby na ktora nasz czyn wplynie.

dannass
Wiadomość [#8]: 28.12.2003 o 09:21

Konto skasowane

byłem asskom.....JUŻ sie jakoś z nim dogadałem , bede miesiac mefował żeby znałeśc czako albo miesiac szukał jakiegos takiego samego frajera jak ja

_Rene
Wiadomość [#9]: 28.12.2003 o 09:32

Konto skasowane

Morał z tej opowieści jest taki drogi kolego, że nie handluje się CUDZYMY itemami. Skoro ci dał hasło do swojego konta, to znaczy że miał zaufanie do ciebie, że mu nic z tym nie zrobisz, conajwyżej se pograsz jego postacią. Masz za swoje.

nicponim
Wiadomość [#10]: 28.12.2003 o 10:04

Konto skasowane

Morał z tej opowieści jest taki ze nie ma prawdziwych kumpli. Razem z nim grałeś , tradowałeś i kij wie jeszcze co robiłeś(biggrin.gif) a tu raptem h**a kładzież na jego opinie i zdanie i grzebierz w jego koncie.Następnie bez jego zgody sprzedajesz mazenie nie jednego gracza -shako- ale za co? Za jakis "nienajlepszy" amulet i to jeszcze ze szmacianego setu? Aj chłopie najlepszego kumpla oszukać to kure.wsko chamskie. No i wykopałeś sobie dołek....

vegosan
Wiadomość [#11]: 28.12.2003 o 10:20

Konto skasowane

traderem to ty nie bedziesz..

[quote]Duppon napisał
Przecież nikt nie ma wątpliwości że jedyne co was popycha do najeżdżania na SC2 to frustracja, że jest gra która wzbudza emocje
[/quote]
pakOs
Wiadomość [#12]: 28.12.2003 o 10:32

Konto skasowane

nawet na cbn swoja nature pokazuja Polacy...

pakos.biz
Bedzio
Wiadomość [#13]: 28.12.2003 o 11:03

Konto skasowane

wendół z tobą...
okradleś go...

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :