Dziś jest: Piątek, 22 września 2017, godzina 00:52
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nowy Gracz!

KojoteX
Wiadomość [#1]: 30.10.2011 o 22:31

Witam co prawda gram kim innym ale znajomy mnie poprosił bym zadał parę pytań dotyczących PRIESTa a mianowicie :
1 - jaka profesja dla PRIEST Holy ?
2 - jakie itemki nosi ? cloth + stamina + intelect ? czy inne ?
3 - czy Holy build nadaje się do PVE ?
4 - czy są jakieś addony do Priesta ? nazwa link do tego itd ?
5 - jaki serwer na obecną chwilę polecacie na Globalu ? bo ja i znajomy zaczynami na serwerze Vek Vilash dobry wybór ?
dziękuje za wszelakie odpowiedzi pozdrawiam !yabol.gif

beerchug.gif
PM Email
oger123
Wiadomość [#2]: 31.10.2011 o 00:11

Cheeroke

5. Burning legion. Najwiecej polskich gildi zaczynajac od tych casualowych koncząc na hardcore raiding.

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
PM Email
Nazario
Wiadomość [#3]: 31.10.2011 o 00:37

KojoteX napisał
Witam co prawda gram kim innym ale znajomy mnie poprosił bym zadał parę pytań dotyczących PRIESTa a mianowicie :
5 - jaki serwer na obecną chwilę polecacie na Globalu ? bo ja i znajomy zaczynami na serwerze Vek Vilash dobry wybór ?

1 - wiekszosc profek crafterskich daje to samo mianowicie okolo 80 inta ,jedynie Jc daje ciut wiecej wiec mysle ze najlepiej JC i a drugi wybor ma mniejsze znaczenie( np alchemie bo masz trinket gratis ) oczywiscie mowie tu o end game , co do levelowania lepiej jakies herb czy skining , ktory rowniez daje bonusy ( chociaz slabsze) ale tez mozna cos zarobic
2 - no nie widzialem jeszcze clothow bez intelectu;p ( chyba ze jakies eventowe) wiec generalnie z tym klopotu nie bedzie , jako holy poprostu unikasz hit, reszta stat podczas levelowania to mniej wazna , bierzesz spirit , haste lub crit oczywiscie mowie tu o holy chociaz i w shadow mozna hit olac bo masz konwersje spirit na hit
3 - kazde drzewko nadaje sie do pve , u healera oczywiscie czasem lepsze holy czasem disc , zalezy od patcha i danego bossa
4 - pewnie jest sporo ale do levelowania nie potrzebujesz zadnych extra , aby wyleczyc 5 mana nie potrzeba Ci zadnych gridow ,czy decursiwow, co do edn game nie gralem priestem , ale to tez pewnie zalezy od speca tak czy siak podstawy to jakis raid addon typu Dbm , dmg meter typu recount scada , grid , decursive , bartender ale to najlepiej na 85 lvl sie pobawic
5 - jesli chcesz grac z Polakami to tak naprawde jest tylko jeden wybor - Burning Legion i wbrew powszechnej ( dosc starej zreszta) opinii nie ma zadnych lagow czy kolejek

PM Email
Surag
Wiadomość [#4]: 31.10.2011 o 00:39

Co racja, to po fakcie.

KojoteX napisał

Ad 1) Na początek obojętne. Jeśli zaczynacie dopiero na globalu polecam jedną zbieracką a drugą dopasowaną do niej crafterską. Dopiero na end-game, przy regularnym rajdowaniu specyficzne profesje będą miały znaczenie.
Ad 2) Innych niż cloth nie da się ;). Na początek intelect, na 85lvl kolega może się opierać na wadze statów podanej na stronie http://www.askmrrobot.com/w(...)hadow#v1 .
Ad 3) Każdy build priesta nadaje się do pve. Holy i Disci do leczenia, Shadow do dps.
Ad 4) Jest ich naprawdę dużo i każdy używa co lubi. Wszystkie addony znajdziesz na stronie http://www.curse.com/addons/wow
Ad 5) Poprzednik już odpowiedział na to pytanie ;).

Polskie Centrum Huntera - newsy, poradniki, taktyki ;).
PM Email
kabaret
Wiadomość [#5]: 31.10.2011 o 08:20

Konto skasowane

5) Auchindoun. 4 polskie gildie. Rajdujące na wysokim, średnim i niskim poziomie.

http://www.kabaretwow.info/
Todiru
Wiadomość [#6]: 31.10.2011 o 09:38

Konto skasowane

Wróciłem na Vek'nilash swoim DK i nie jest tak źle, bo serwer ma status medium(a miał jeszcze niedawno NEW PLAYERS, dodam jeszcze, że to bardzo przyjazny serwer).Polacy tu grają i są polskie gildie.

[Edycja Todiru - 31.10.2011 o 09:39]

"Tell them only that the Lich king is dead, and that World of Warcraft died with him" KONIEC Z WORLD OF FACEROLLCRAFT!!!
oger123
Wiadomość [#7]: 31.10.2011 o 09:38

Cheeroke

Kurde chcialem rozkrecic jakas dramcie na temat tego czy burning legion to najlepszy server dla poczatkujacego polaka ale widać sie nie udalobiggrin.gif

Blog: http://www.runicblast.blogspot.com/
PM Email
Batmanus
Wiadomość [#8]: 31.10.2011 o 11:00

Mi tam się podoba gra na BL-u. Tak naprawdę wszystko zależy od tego na jakich ludzi się trafi. smiley.gif

PM Email
Nazario
Wiadomość [#9]: 31.10.2011 o 11:16

Todiru napisał
Polacy tu grają i są polskie gildie.

[Edycja Todiru - 31.10.2011 o 09:39]

i to wlasnie rozni Bl od kazdego innego realmu , na innych realmach jest zazwyczaj pare polskich gildii i gra pare % polakow ,co jakis czas trafisz na polaka na jakims randomowym pugu etc , na Bl natomiast jest calkowicie inaczej bo tam Polacy sa w olbrzymiej przewadze , praktycznie 90% gildii to polskie gildie ( mowia tutaj o tych chociaz top 40 czy 50 bo reszty to specjalnie nie znam ale pewnie podobnie jest) i ciezko spotkac kogos kto nie mowi po polsku , na kanalach rowniez sie mowi po polsku etc

oczywiscie nie wiem jakie wymagania ma autor , bo zwyczajnie ich nie podał ale wypada własnie zaznaczyc te roznice miedzy Blem a reszta, tak naprawde tylko Bl jest typowo polskim realmem gdzie nawet obcokrajowcy ucza sie słowa k .. rwa czy c...uj

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :