Dziś jest: Wtorek, 22 października 2019, godzina 08:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nowy

Urielus
Wiadomość [#1]: 08.07.2007 o 15:41

Konto skasowane

Witam!!! Gram już długo w diablo 2, ale zawsze grałem na wersji od kolegi, teraz sobie kupiłem i chciałem aby ktoś mi wytłumaczył czym sie rożni gra z postacią na serwerze od gry z postacią na swoim kompie, bo chce sobie zacząć grac przez sieć. Od razu napiszcie jak coś na jakim serwerze grać itp. Sorki za robie nowy temat, bo pewnie gdzieś takie info jest, ale chciałbym aby tutaj była moja encyklopedia biggrin.gif

P.S Miałem Palladyna na 90 i Czarodziejke na 83, więc doświadczenie mam biggrin.gif, niestety postacie dałem koledze i ich teraz nie wykorzystam, a teraz chce zacząć grac przez sieć barbarzyncą biggrin.gif

Z góry dzięki

Mampir
Wiadomość [#2]: 08.07.2007 o 20:38

Konto skasowane

Co do serwera to Europa tam najwięcej ludzi gra (z Polski), a co do różnic po między single a CBN to więcej o parę słów runicznych no i co jest najważniejsze grasz z ludźmi a nie sam co jest chyba najważniejszą różnicą jak i plusem tej gry smiley.gif. Osobiście single używałem do wypróbowania kim i jak grać, ale zabawa zaczyna się dopiero na CBN czyli na grze z innymi ludźmi.

TrangOul
Wiadomość [#3]: 09.07.2007 o 11:26

Konto skasowane

Jest jeszcze taka różnica, że gra na CBN to:
taxi -> baal norm -> taxi -> baal kosz -> taxi -> baal hell

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
Crosser
Wiadomość [#4]: 14.07.2007 o 04:39

Konto skasowane

TrangOul napisał:
Jest jeszcze taka różnica, że gra na CBN to:
taxi -> baal norm -> taxi -> baal kosz -> taxi -> baal hell

true.

ale tez fakt faktem, ze jezeli - i IMHO tylko jezeli - znajdzie sie jakichs kumpli to mimo wszystko o wiele przyjemniej i latwiej gra sie na CBN (przynajmniej mi) - generalnie mniej cheatow, latwiej znalezc potrzebne przedmioty (handel), czy gry do ktorych sie wpasujemy (chociaz jak Trang napisal plaga taxi kroluje, a 4/5 gier na hellu to O i N...). OBN to opcja dla masochistow... juz lepsze gry tcp/ip :P albo singiel ^^

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :