Dziś jest: Wtorek, 17 października 2017, godzina 18:49
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nowe Polskie Centrum Huntera

Surag
Wiadomość [#1]: 15.11.2011 o 11:53

Co racja, to po fakcie.

Dobra wiadomość dla wszystkich starych czytelników Polskiego Centrum Huntera - strona w końcu wraca na antenę! smiley.gif Niestety, jak to zwykle bywa, dobrym wiadomościom zwykle towarzyszą także te złe. Zła jest taka, że stara strona jest nie do odzyskania bez wkładu finansowego na który mnie po prostu nie stać. Dlatego postanowiłem zreanimować stronę pod nowym adresem i w nowej formie, w formie blogu. Z jednej strony stara strona oferowała dużo więcej możliwości, z drugiej natomiast blog jest dla mnie dużo wygodniejszy do prowadzenia.

Zapraszam na http://angr-pch.blogspot.com/ - oficjalną kontynuację Polskiego Centrum Huntera.

Zadbałem o to, aby już na samym początku było kilka newsów do poczytania ;). Co można znaleźć na nowej stronie?
* Regularnie aktualizowane zmiany jakie czekają nasza klasę na 4.3
* Komentarz na temat talentów w MoP
* Poradnik zajmowania się petem ;)
(Co do poradników słowo komentarza: ponieważ moim zdaniem nie ma lepszego poradnika do mm niż ten napisany przez Vooyasa z acci postanowiłem umiescic na stronie link do tego poradnika, oczywiście za zgodą autora ;). Poradnik do sv pojawi się kiedy dostane odpowiedź od Finaara czy możliwe jest odzyskanie go ze starej strony. Na komputerze mam niestety tylko jego wczesną wersję.)

Co przyniesie przyszłość?
* Zapewne więcej poradników ;)
* Kolejne newsy
* Taktyki na przyszłe rajdy wraz ze sztuczkami do wykorzystania na bossach ;).

[Edycja Surag - 19.11.2011 o 22:30]

Polskie Centrum Huntera - newsy, poradniki, taktyki ;).
PM Email
Blask
Wiadomość [#2]: 15.11.2011 o 12:21

kocha Blizzard-Activision

Dobra robota, keep on good work.

ENSIDIA TRIAL - PAMIĘTAMY [*]
IMPREZA U PATRYCJI - PAMIĘTAMY [*]
POSTĘPUJĄCY ANALFABETYZM - PAMIĘTAMY [*]
PM Email
skOOby
Wiadomość [#3]: 16.11.2011 o 17:12

Night Crawler

Ekstra! Duze gratulacje!

Blog Pozytywnego Myślenia
PM Email
Surag
Wiadomość [#4]: 28.11.2011 o 04:33

Co racja, to po fakcie.

Ostatnio Skyrim strasznie przeszkadza w znalezieniu wolnego czasu na napisanie nowych poradników :P. Ale dziś od rana wziąłem się za formatowanie poradnika do sv i oto jest, http://angr-pch.blogspot.com/ smiley.gif. Następne na patelce - taktyki na Dragon Soul. Czas czekania w raid finderze na ptr wcale nie ułatwia ich pisania.
Czy tylko mnie się wydaje że tekst strasznie gryzie w oczy, czy to po prostu niewyspanie + brak porannej kawy?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na stronie nowy news smiley.gif. Co ze starych drzewek talentów zostanie w Mists of Pandaria, zapraszam:
http://angr-pch.blogspot.com/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny nowy post: lista nowych itemów pve na nadchodzący patch smiley.gif. Zapraszam: http://angr-pch.blogsp(...)-43.html
Matko, jakie te tabele w html są irytujące... Post jest w formie dość surowej, ale zostanie on jeszcze wyedytowany. Zawrze się tam jeszcze porównanie z obecnym gearem, wybór bisów oraz komentarz na temat mojego rozczarowania. Stay Tuned! ;)

[Edycja Surag - 28.11.2011 o 04:34]

PM Email
Blask
Wiadomość [#5]: 29.11.2011 o 17:31

A co z samym 4.3?

Czy BM będzie w końcu konkurencyjnym specem do rajdów? Jaka rotacja będzie obowiązywała w MM do czasu 4 x T13? Jaka po zdobyciu tego bonusa?

Widzę że w internecie zdania są podzielone na ten temat.

PM Email
Surag
Wiadomość [#6]: 29.11.2011 o 18:22

Co racja, to po fakcie.

Czy BM będzie konkurencyjnym specem? Na pewno będzie bardziej atrakcyjny niż był wcześniej, ale raczej nie spodziewałbym się rewelacji.
W mm rotacja do czasu T13 nie zmieni się, z buffem steady shota... To wymaga trochę testów, a do tego potrzebuję dostać setówki w swoje łapy smiley.gif. Pierwsze co mogę powiedzieć to to, że na pewno zmieni się hastecap (jeśli ktoś gra z haste 1300, a nie ile wlezie, bo to też równie skuteczna metoda).
Nie chcę pisać nic na podstawie opinii z wątpliwych źródeł, więc się trochę wstrzymam z własnymi relacjami ;).

PM Email
Blask
Wiadomość [#7]: 29.11.2011 o 18:31

I tak dobra robota, dzięki!

PM Email
Surag
Wiadomość [#8]: 03.12.2011 o 16:09

Co racja, to po fakcie.

Dodałem dziś do poprzedniego newsa 2 listy BIS, pre hc i ostateczną smiley.gif. Zapraszam: http://angr-pch.blogsp(...)html#BIS

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejny news: w sieci pojawiły się ploki, jakoby sv miałby być teraz lepszy od mm, a źródłem ich jest ukryty bost T.N.T.

[Edycja Surag - 03.12.2011 o 16:10]

PM Email
Glosa
Wiadomość [#9]: 12.12.2011 o 08:03

a czy ktoś z hunterów ma już dwie części setu T13? ciekawi mnie to jak to wpływa na rotację w SV.
a nie mówiąc już o tym jak się zmienia mechanika gdy many 4 części z setusmiley.gif

a może sie za bardzo napaliłem na ten sprzęt i mnie wyprowadzicie z błędnych odczekiwań

PM Email
Surag
Wiadomość [#10]: 13.05.2012 o 19:18

Co racja, to po fakcie.

2xT13 bardzo upraszczają rotację smiley.gif. Zaktualizowałem poradnik do SV o kilka własnych spostrzeżeń oraz kilka tych zaczerpniętych z WHU.
http://angr-pch.blogspot.com/

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zacząłem wrzucać na bloga taktyki na Dragon Soul HC. Będę wrzucał jedynie taktyki na walki w które mam za sobą, ewentualnie brałem w nich udział, dlaczego? To przeczytacie na blogu. Póki co 2/8, zapraszam smiley.gif.

[Edycja Surag - 20.12.2011 o 03:33]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nowy poświąteczny news. Jako że nowy rok przysłowiowo zawsze przynosi jakieś zmiany, ten news będzie właśnie o tym, o zmianach zapowiedzianych i tych nie zapowiedzianych ;).

Dziś wpis nietypowy, bo nie związany z wow'em. Mimo wszystko zapraszam do zapoznania się z nim smiley.gif.

Sesja się skończyła, czas na nowy wpis smiley.gif. Odnośnie zmian w talentach i aktualizacja poradnika do SV na patch 4.3.2.

Ostatnio na blogu pojawiło się sporo newsów zawierających informacje z bety MoP. Zapraszam do czytania i komentowania smiley.gif.

Dziś coś bardziej na czasie: mała porada jak pomóc tankom przeżyć Impale na Madness of Deathwing HC.

W najświeższym newsie krótkie przedstawienie nowych rodzin petów w Mists of Pandaria smiley.gif.

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :