Dziś jest: Niedziela, 8 grudnia 2019, godzina 15:20
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Nie można się połączyć z battlenet

Odpowiedź

Temat: Nie można się połączyć z battlenet

etem
Wiadomość [#1]: 30.12.2007 o 17:18

Konto skasowane

Wiem jest to w faq ale to mi nic nie dało ponieważ mam grę od 4 dni orginalną diablo 2 expansion set... Dzisiaj próbowałem sie wbić na battle net ale się nie udało później odblokowałem porty też się nie dało... Ip napewno nie mam zbanowanego bo za co? Jeśli nawet nie weszłem w gre online...
Czy ktoś mi może powidzieć czemu? Mam sieć lan tak wrazie co....

Bosek
Wiadomość [#2]: 30.12.2007 o 19:00

Konto skasowane

mi kiedys niełączyło z bn jak miałem słabego kompa , jak masz włączone jakieś programy(albo coś ściągasz)

DonMateo
Wiadomość [#3]: 30.12.2007 o 19:05

Konto skasowane

Zwykły realm down.
Poczekaj kilka godzin, to minie (chyba, że masz zmienne ip- neo sie kłania tongue.gif- wtedy odłączasz sie od neta i podłączasz jeszcze raz i powinno być gud biggthumpup.gif )
A poza tym, to tu jest pełno takich tematów, wystarczy poszukaćwink.gif

[Edycja DonMateo - 30.12.2007 o 19:06]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
etem
Wiadomość [#4]: 30.12.2007 o 20:33

Konto skasowane

Mam siec lan> Nie moge zmienić ip....
Mam dobrego kompa bo kupiony 4 miesiace temu.. Wczesniej mialem slabszego... ale wtedy nie mialem diablo..

krecik123
Wiadomość [#5]: 31.12.2007 o 00:05

Konto skasowane

siec lan czytaj osiedlowka?
jesli tak to moze kto inny dostal bana a idzie na to samo ip
jaki blad wywala przy laczeniu?

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
etem
Wiadomość [#6]: 01.01.2008 o 11:39

Konto skasowane

Mam coś takiego i dalej nie moge się połączyć ... Czy jest jakieś coś na sprawdzenie portów... I czy głupi "avast" ma coś takiego jak blokowanie portów?crying.gif

Sorrka że double post robie ale mam prośbe do admów żeby umieścili to w FAQ...
Poszukałem i znalazłem odpowiedź na mój problem a jest nim:
Proszę wykonać następujące czynności (nawet jeżeli dokonywał Pan ich wcześniej):

1. Odinstaluj wszystkie mody, map-hacki i inne dodatki związane z grą Diablo

2. Zresetuj listę serwerów, w tym celu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją

a) Kliknij Start->Uruchom, w oknie Uruchom wpisz polecenie regedit

b) Odnajdź i usuń następujące klucze: HKey_Local_Machine\Software\Battle.net

HKey_Current_User\Software\Battle.net

a następnie pownie uruchom Diablo II i spróbuj się połączyć z Battle.net

3. Odinstaluj i ponownie zainsaluj grę

4. Zainstaluj najnowszą poprawkę 1.11

Jeżeli wykonanie tych czynności również nie rozwiąże Pana problemu, proszę skorzystać z polecenia telnet do sprawdzenia, czy nie został Pan zsanowany.

1. Kliknij Start, a następnie Uruchom

2. W oknie uruchom wpisz polecenie cmd i kliknij OK.

3. Pojawi się nowe okno, w którym wpisz "telnet europe.battle.net 6112" i wciśnij klawisz OK.

4. Jeżeli połączenie będzie udane, pojawi się nowe czyste (czarne) okno z migającym u góry kursorem, w tym momencie wybierz na klawiaturze klawisz C

5. Jeżeli po kliknięciu C na ekranie pojawi się informacja "This is a Battle.net server", będzie to oznaczać, iż nic nie blokuje Twojego połączenia. Jeżeli na ekranie pojawi się monit "The current directory is invalid" może to oznaczać, iż zostałeś zablokowany.

Wszystko tak zrobiłem i zadziałało Pozdro.

Lunatyk
Wiadomość [#7]: 11.01.2008 o 10:20

Konto skasowane

Nie mogę połączyć się z EUROPE, jest napisane "nie można połączyć się z battle.net sprawdz modem bla bla bla"

Ale mogę się połączyć z US i ASIA.

Pojawi się nowe okno, w którym wpisz "telnet europe.battle.net 6112" i wciśnij klawisz OK.

jest napisane: Połączenie z hostem przerwane

Pojawi się nowe okno, w którym wpisz "telnet ASIA.battle.net 6112" i wciśnij klawisz OK.

jest napisane: This is a Battle.net server

Czy to Blizzard grzebie w serwerowni EUROPE i tylko ta bramka jest chwilowo wyłączona czy jest jakiś inny powód.

Wam działa Europe ?

[Edycja Lunatyk - 11.01.2008 o 10:20]

[Edycja Lunatyk - 11.01.2008 o 11:44]

avrael
Wiadomość [#8]: 11.01.2008 o 23:24

Konto skasowane

1zhelp.gif
3. Pojawi się nowe okno, w którym wpisz "telnet europe.battle.net 6112" i wciśnij klawisz OK.

4. Jeżeli połączenie będzie udane, pojawi się nowe czyste (czarne) okno z migającym u góry kursorem, w tym momencie wybierz na klawiaturze klawisz C

Po naciśnięciu klawisza c pokazuje mi następujacą informację

D:/Document and settings/raku>_

Dlaczego tak się dzieje? i czy jest jakiś inny sposób na rozwiazanie tego problemu

Od paru tygodni (około 3-4) pisze mi na EU ''nie mozna połączyć się z BN bla bla''
po m/w dwóch tygodnaich to samo stało się z US.EAST ( nie grałem na tym serwerze, nawet nie posiadam na nim konta )
1zhelp.gif
.Prosze o szybka odpowiedź

[Edycja avrael - 11.01.2008 o 23:26]

etem
Wiadomość [#9]: 12.01.2008 o 20:55

Konto skasowane

@up
Niewiem czemu się tak dzieje.. Ale czy czasem przed tym D:... Nie pojawiło się This is battlenet server albo to druige:P

[Edycja etem - 12.01.2008 o 20:59]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :