Dziś jest: Czwartek, 18 kwietnia 2019, godzina 20:31
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc Nie mogę połączyć się z Battlenetem

Odpowiedź

Temat: Nie mogę połączyć się z Battlenetem

zimny_91
Wiadomość [#1]: 25.04.2009 o 16:57

Konto skasowane

Nie mogę połączyć się z Battlenetem na żadnej bramce, pojawia mi sie komunikat "Nie można połączyć się z battle.net. Jeśli korzystasz z modemu to przed połączeniem się z battle.net musisz najpierw połączyć się z dostawca usług internetowych. W celu dalszych info odwiedź battlenet support". Już ponad dwa tygodnie... Zainstalowałem od nowa grę, sprawdziłem firewall i dalej nic... wie ktoś o co chodzi? Z góry dzięki za odpowiedź.

morphisiusz
Wiadomość [#2]: 26.04.2009 o 11:37

Konto skasowane

Tu jest chyba jakiś bot ustawiony confused.gif co dwa tygodnie zadaje to samo pytanie.Było to wałkowane milion razy na forum.

Gordoni
Wiadomość [#3]: 29.04.2009 o 16:23

Konto skasowane

Jeśli masz nadal ten problem spróbój wejść na serwer D2Trade Realm . Bramka do pobrania jest dostępna pod tym adresem : http://diablo2.battlenet.pl/46/
Wystarczy rozpakowac , dodac wpis rejestru i do oficjalnych bramek dołączy ta jedna . Może tam uda Ci sie wejsc smiley.gif

majo
Wiadomość [#4]: 01.05.2009 o 15:51

Konto skasowane

witam wszystkich. mam ten sam problem co zalozyciel tematu szukalem na forach i googlowalem niestety nic nie pomoglo czytalem tez support na bettle.net i nie ma tam rozwiazania do tego problemu...ja nie uzywam modemu, moze dlatego nie moge polaczyc sie z serwerami w pl bo jestem w londynie? prosze o pomoc.

"Life as shorty shouldn't be sa rough"

andrew9891
Wiadomość [#5]: 21.08.2009 o 22:30

Konto skasowane

Witam. Jestem tu nowy i tez mam ten problem. Ale moze to wszystko wynika od nie odpowiedniej wersji patch`a czy cos? Jaki patch jest najczesciej uzywany i wszytsko dziala jak nalezy?

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :