Dziś jest: Wtorek, 2 czerwca 2020, godzina 19:24
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Newbie pyta

Gret
Wiadomość [#1]: 19.03.2007 o 07:33

Konto skasowane

Witam wszystkich smiley.gif

Otóż niedługo przyjdzie do mnie listonosz z zapakowaną paczuszką z Diablo II - i chciałbym rozpocząć grę na BattleNecie. I teraz pojawiają się pytania:

1. Czy BattleNet to jeden wielki serwer czy też każdy może tworzyć własne pokoje z grą?
2. Jaka profesja jest najbardziej poszukiwana do party na BN? Osobiście lubię grać wojami ale mag nie stanowi dla mnie żadnej przeszkody tongue.gif
3. Jeśli to np. XX to jakieś konkretny build tu istnieje? Np. czy jeśli Amazonka używa powiedzmy... młotów to nikt jej nie chce do party? W Guild Warsie jest taka sytuacja, że jeśli np. widzimy monka który zamiast leczyć walczy bronią to kick jest natychmiastowy.
4. Lepiej stworzyć postać z buildem na PvP czy PvE? ( BN)
5. Czy ktoś inny może zacząć mnie atakować bez mojej zgody?
6. Jaką broń powinien nosić Barbarzyńca? Młoty / Miecze / Axy ( PvE BN w party ) ? I skoro już tu jestem to jakiego buildu powinien używać ( tak wiem, zaraz ktoś mi da linka z buildami dla bara ale potrafie sam szukać - ALE byłbym jednak niezmiernie wdzieczny gdyby ktoś podał nazwę builda + link do builda ) ;p

Chwilowo to tyle pytań, nigdy nie widziałem BN dlatego się was pytam - zresztą sami wiecie - From zero to hero smiley.gif pozdrawiam

PS> Jeśli już gdzieś takie pytania padły to przepraszam - próbowałem coś wyszperać ale tego jest sporo do szukania cool.gif

DontAskMeWhy
Wiadomość [#2]: 19.03.2007 o 09:08

Konto skasowane

1. to jest wielki serwer, ale zeby grac musisz sam stworzyc swoja gre smiley.gif
2. mysle ze hammer (paladyn uzywajacy swietego mlotu - taka umiejetnosc). dosc czesto sie widzi czarodziejki z zamiecia lub meteorem. barbarzynce tez mozna latwo spotkac
3. na tym forum znajdziesz wiekszosc istniejacych buildow. na tablicy poradniki i strategie masz przypiety topic z najlepszymi buildami
4. w diablo robiac postac na pvp zamiasz i w pvm ;p (w wiekszosci przypadkow)
5. tak. wchodzi do miasta i wypowiada ci wrogosc. pojawia ci sie informacja ze ktos moze cie zaatakowac i slyszysz dzwiek. po nacisnieciu guzika p mozesz sprawdzic kto moze cie zaatakowac (na czerwono bedzie zaznaczony).
6. nie ma to wielkiego znaczenia. barby najczesciej uzywaja toporow i mieczy. sprowadza sie to do tego, ze jest pare slow runicznych ktore zna wiekszosc z uzytkownikow bn i ktorych sie uzywa :P

Gret
Wiadomość [#3]: 19.03.2007 o 09:49

Konto skasowane

DontAskMeWhy napisał:
2. mysle ze hammer (paladyn uzywajacy swietego mlotu - taka umiejetnosc). dosc czesto sie widzi czarodziejki z zamiecia lub meteorem. barbarzynce tez mozna latwo spotkac
3. na tym forum znajdziesz wiekszosc istniejacych buildow. na tablicy poradniki i strategie masz przypiety topic z najlepszymi buildami
4. w diablo robiac postac na pvp zamiasz i w pvm ;p (w wiekszosci przypadkow)

Prawdzie mówiąc kiedyś grałem w DII Paladynem ale jakoś szczególnie te Hammery mi do gustu nie przypadły. A co np. z Paladynem z aurami np. Fanatyzm ? Ludzie lubią takich czy nie ;P ?
Przy okazji proszę rozwinąć odpowiedź na 4 punkt bo nie za abrdzo to rozumiem... " pvp zamiasz i w pvm " biggrin.gif Z góry wyjaśniam, że wolałbym zagrać pierw PvM a dopiero potem PvP/TvT smiley.gif

Anyway taki build Hammer dla paladyna się sprawdzi? http://diablo2.gram.pl(...)p;id=394

Ja wiem, że zadaje głupie pytania i do tego jeszcze takie n00bowskie ale zrozumcie mnie - wole znać odpowiedź teraz niż później kiedy DII będzie u mnie leżeć na półce
cool.gif

Gret
Wiadomość [#4]: 19.03.2007 o 14:33

Konto skasowane

BUMP

DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 19.03.2007 o 14:46

Konto skasowane

nie bumpuj bo malo ludzi tu zaglada i trzeba troche czekac na odpowiedz.
mialo byc zamiatasz. za malo sie guzikow mi sie nacislo.

zrobienie hammera jest proste jak budowa cepa. nie chce mi sie tamtego czytac dlatego ci napisze co mniej wiecej musisz zalozyc:
enigma - podstawa. w lape hoto(dla troche bardziej bogatych)/wizzard, jako amu dajesz mare lub jesli jestes bogaty jakiegos crafta z fcr, resami i statami, jako tarcze zakarum albo ducha w tarczy. pas to arachnid, 2 soje na palce (zeby wiecej many miec). na lapy zakladasz cos z fcr (piesc maga, albo trang oula rekawiczki). buty to rozne sa szkoly - piaskowy ksztalt, podrozniki (jesli mf chcesz miec wiecej), wodolazy i pare innych. w ekwipunku dajesz anniego+torcha +sc z life ewentualnie deski pala combat jesli masz duzo run smiley.gif. na glowe zakladasz czako.

jesli chodzi o fanatyzm - sa poszukiwani paladynowie z ta aura. jednak w 99% przypadkow jest to smiter (taki dupek co wali tarcza). w forumowych buildach jest chyba ze 2 czy 3 tego wiec mozesz poczytac i zobaczyc jak to dziala. od razu mowie ze bardzo fajnie sie sprawuje potluczony.gif

oldPRO
Wiadomość [#6]: 19.03.2007 o 15:59

Konto skasowane

Kupienie D2 w dzisiejszych czasach = GZ & THX for be Lame .
Przepraszam jesli poczułeś sie urażony ale prawda jest taka ze w obecnej sytuacji diablo jest najwiekszym CRAPEM w jaki mozna zainwestowac pieniadze :/ .
Taki mały offtop odemnie :P

Gret
Wiadomość [#7]: 20.03.2007 o 07:33

Konto skasowane

oldPRO napisał:
Kupienie D2 w dzisiejszych czasach = GZ & THX for be Lame .
Przepraszam jesli poczułeś sie urażony ale prawda jest taka ze w obecnej sytuacji diablo jest najwiekszym CRAPEM w jaki mozna zainwestowac pieniadze :/ .
Taki mały offtop odemnie :P

E tam - marudzisz :P

Grałem i nadal gram w tyle MMORPG'ów, że to mnie to już powoli nudzi - nigdy nie grałem na BN i dlatego postanowiłem to wypróbować smiley.gif A niby co miałem kupić twoim zdaniem? Hugo i Gorączkę Czarnych Diamentów ?

DontAskMeWhy - Thx za rozwinięcie... pomyślę nad tym hammerowcem smiley.gif

KuntaKinte
Wiadomość [#8]: 20.03.2007 o 13:11

Konto skasowane

mysz Teodor - Serminator (wulg.) hahaha.gif

ktos tam mial racje ze teraz wydac kase na d2 to strata kasy ... postaram sie znalesc płytke gdzie mialem cd keye dzialajace na BN . Wysle PM . elo

gejkiller
Wiadomość [#9]: 20.03.2007 o 18:33

Konto skasowane

oryginalna wersja gry nie służy tylko do grania na BN, a nie przypominam sobie żeby coś w rozgrywkach single/lan się zmieniło przez ostatni rok.

oldPRO
Wiadomość [#10]: 20.03.2007 o 21:34

Konto skasowane

To juz LEPSZYM rozwiazaniem było zainwestowac pieniadze w Newerwintera 2 , i grac na serwerach 80% RPG 20% koks biggrin.gif . Za czasów 1 zdarzały sie chwile ze podczas 1 questu prowadzonego przez Gm'a gralismy po 4-5h , mielismy niezłe smiechy i ODGRYWANIE RÓL ( Wcielanie sie w postac ) daje naprawde wrażenie jak byś przeniósł sie w swiat D&D . Niestety ja sobie w NWN 2 niepogram , moj PC nawet MENU nieotwiera :/ . A szkoda mi wydac te 2,5 tysia na PC skoro za rok mam kupic Alfe 147 biggrin.gif .

Dlatego współczuje wydania 49,90 na diablo biggrin.gif . Już chyba lepiej było kupic EMERGENCY 2 biggrin.gif . Mniejsza szansa ze ktos Ci "zdupuje" ofiary wypadku biggrin.gif

KuntaKinte
Wiadomość [#11]: 20.03.2007 o 21:44

Konto skasowane

tylko prosze nie kupuj 5 drzwiowego :>

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :