Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:11
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: Nekromanta na Ubery

morphisiusz
Wiadomość [#1]: 25.07.2007 o 21:39

Konto skasowane

Znalazłem fajny filmik na You Tube http://www.youtube.com/watc(...);search= . Pokazujący nekromante latający po organy. Sam zrobiłem kilka miesięcy temu nekromante-summon na ubery i musze przyznać że dawał rade tyle że jedynym minusem był czas. Nawet do godziny zajmowało mi zabicie bossa. Na filmiku widać że gosciowi zajmuje to o wiele wiele krócej. Moje pytanie brzmi: jak myślicie w co jest ubrany necro jaki sprzęt nosi. Co polecacie na ubery jako że to jest summon. Na filmiku nie widać co nosi.

Pakos
Wiadomość [#2]: 25.07.2007 o 22:07

Konto skasowane

chyba niezbyt dokladnie ogladales, widac co nosi:
shako+enigma+homu+morrowalki+magefisty+arach+cta
prawdopodobnie skillery, mara, soje albo bk,

na mercu zaloze sie ze ma + helm z setu wilhelma bo ma cb co na bossow jest wypasne, bron pewnie tez cos z cb + moze forti (zgaduje ale co do cb jestem na 99% pewny bo tez tego uzywam)
skille:
gliniany golem
ce - pewnie max
amp - 1 pkt styka
deceprify - 1 pkt styka
szkielety+magowie+mastery - imo max (albo revive zamiast magow, nie moge sie dopatrzec)

pakos.biz
xMohaax
Wiadomość [#3]: 25.07.2007 o 22:09

Konto skasowane

no masz i Pakos mnie wyprzedzil :P

morphisiusz
Wiadomość [#4]: 25.07.2007 o 22:58

Konto skasowane

Dzieki "Pakos" szacunek dla ciebie beerchug.gif . Nie mam jeszcze takiej wprawy żeby widzieć co nosi.

Rekan
Wiadomość [#5]: 26.07.2007 o 08:49

Konto skasowane

Widać po 1 min i 32 s co ma w ekwipunku ktoś kto sie dobrze zna powie dokladnie co to jest na pewno ma anhilusa

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
lukus
Wiadomość [#6]: 26.07.2007 o 13:50

Konto skasowane

Pakos napisał:

na mercu zaloze sie ze ma + helm z setu wilhelma bo ma cb co na bossow jest wypasne, bron pewnie tez cos z cb

Merc ma Bonehewa ( Kosciogryza ) na 100%. Widac to po wloczni z kosci, przy uderzeniu merca.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :